999 rezultate për

majte

Klopp me dhimbje koke, Gomez thyen këmbën e majtë (FOTO LAJM) Jurgen Klopp ka marrë një lajm të idhur ditën e sotme. Ai nuk do të llogarisë shërbimet e mbrojtësit, Joe Gomez për 6 ja
Barcelona në hall, dëmtohet ylli skuadrës Tek Barcelona problemet nuk kanë fund sa i përket dëmtimeve. Së fundmi në ndeshjen ndaj PSV-së në ‘’Ligën e Kampioneve’
Shoferi shmangu tragjedinë! Si u shpëtuan gjimnazistët nga Fieri në Qafë Thanë (FOTO LAJM) Ishte lagështira ajo që shkaktoi aksidentin e sotëm të një autobusi me gjimnazistë nga Fieri. Për fat të mirë nuk ka
Ky është formacioni i mundshëm i Shqipërisë përballë Izraelit Shqipëria do të përballet nesër në mbrëmje me Izraelin, në takimin e vlefshëm për Ligën e Kombeve. Një fitore në Ber She
Përse përplasen me motorin e majtë të avionëve zogjtë Zbulohet se në pjesën më të madhe të rasteve zogjtë përplasen me motorin e majtë të avionëve. Dhe kjo nuk është rastësor
Ndryshim total, si duket Tayna pas operacionit plastik (FOTO LAJM) Ju mund të jeni akoma në vrazhdën e diskutimeve dhe vorbullën e spekulimeve nëse reperja Tayna ka kryer operacione plast
Goli më i bukur i javës? Kjo është gjuajtja e Rashford (VIDEO) Manchester Unidet ka ngushtuar diferencën kundër West Ham duke e çuar rezultatin në 3-1. Goli ka ardhur në minutën e
Marcelo: Nuk e kuptoj këtë vendim të tij Julen Lopetegui largoi dy herë jashtë Marcelon në minutën e 60, derisa ai e ka bërë këtë për herë të dytë gjatë këtij se
Real Madrid kërkon përforcime, dëshiron këta dy lojtarë Real Madridi është duke përgatitur ofertat për transferimin e dy futbollistëve në merkaton e janarit. Sipas "Don Balo
Shpërthen përsëri CR7! Gol fantastik me të majtën (VIDEO) Ndeshja mes Juventus dhe Sassuolos duket se është e gjitha e Ronaldos. Pasi shënoi golin e parë ai ka realizuar edhe
ZYRTARE: PSG transferon lojtarin e Bayern Munich Paris Saint Germain ka arritur të sigurojë shërbimet e mbrojtësit të majtë, Juan Bernat. Kalimi i lojtarit nga skuadr
Pamje të rënda! Ky është dëmtimi "horror" i mbrojtësit të Sevillas (VIDEO) Mbrojtësi i majtë i Sevilla, Sergio Escudero ka pësuar një dëmtim të tmerrshëm të krahut të tij në ndeshjen kundër Villa
Legjenda e Brazilit bëhet drejtor në këtë klub Së fundmi në mediat sportive raportohet se legjenda e brazilit, Roberto Carols do të marrë një detyrë të re por përsëri
Trashi: Ndihem mirë si mbrojtës i majtë, ky mund të jetë viti i Partizanit I zhgënjyer për debutimin me humbje por me besim se këtë vit Partizani mund të bëjë më mirë se vitet e kaluara. Në mikro
Formacioni më i mirë i La Ligas, kush e zë vendin e Iniestas dhe Xavit? La Liga vazhdon të jetë kampionati më i fortë në botë, ku klubet e kësaj lige po dominojnë futbollin. Duke analizuar
I apasionuar pas tatuazheve, Coutinho tregon domethënien e tyre Philippe Coutinhho, është një nga lojtarët më të shtrenjtë të Barcelonës. Ai përveç pasionit për futbollit duket se
PSG interesohet për mbrojtësin e Milanit Paris Saint-Germain ka bërë ofertë në drejtim të Milanit për mbrojtësin Ricardo Rodriguez. Sipas "Telefoot", trajneri
Armando Sadiku pëson një dëmtim të rëndë Punët për Armando Sadikun tek Levante nuk po shkojnë aspak mirë. Formës jo të mirë të sezonit të kaluar, tashmë i është
Spektakël dhe magji nga Zhegrova, i shënon supergol Olympiacosit (VIDEO) Edon Zhegrova, 18-vjeçari i talentuar i Kosovës, që i shënoi edhe një gol Shqipërisë në miqësoren e luajtur në muajin ma
Burri pret thonjtë, e pabesueshme gjatësia e tyre (FOTO LAJM) E pra, ky është Sridhar Chillal – dhe ai ka rritur thonjtë në dorën e tij të majtë për 66 vjet. Më 17 nëntor 2014 ai ven