999 rezultate për

majte

Dy shqiptarët pjesë e formacionit të javës në Serinë A (FOTO LAJM) Dy shqiptarë në formacionin më të mirë të javës së Serinë A, të publikuar nga DAZN, shërbimi gjithëpërfshirës i transmet
Zbardhet telefonata e krimit, Lulzim Cuku: Manjolën e mbyta, njofto policinë dhe shiko kalamajtë ”Manjolën e mbyta, njofto policinë dhe shiko kalamajtë”. Kjo ka qenë telefonata pak minuta para mesnatës së 1 Shkurtit,
Në momentin e tij më të mirë, ylli i Juventusit rrezikon të humbasë sezonin Fitorja 2-1 ndaj Romës do t’i kushtojë shumë shtrenjtë Juventusit. Në minutën e 15-të të ndeshjes është lënduar rëndë
Zbardhet dëshmia e plotë e autorit që vrau kunatën: Pse ka vdekur ajo? Janë zbardhur dëshmitë e dhëna nga familjarët e vrasësit Erdet Çapoku si dhe të vetë autorit mbi vrasjen makabre të ndod
Shkoi për kontroll te dentisti por tronditet nga ajo që mëson për jetën U nis për të kuruar një infeksion në dhëmb, por zbuloi se kishte kancer në qafë. Është kjo historia tronditëse e një 70-
Pësoi dëmtin të frikshëm, kjo është gjëndja e Coman Kingsley Coman ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen e mbrëmshme kundër Tottenham. Mjeku i skuadrës ka konstatuar
Formacioni më i mirë i vitit 2019 (FOTO LAJM) Në ceremoninë "Theatre du Chatelet" të Parisit, Lionel Messi fitoi për herë të 6-të gjatë karrierës së tij "Topin e Artë
Sane mund të 'divorcohet' nga City në janar Sulmuesi i krahut të majtë pritet t’i bashkohet Bayern Munichut në afatin kalimtar dimëror Manchester City pritet ta
Messi "centron" të majtën, shënon golin e dytë nga goditja e dënimit (VIDEO) Lionel Messi ka realizuar edhe golin e dytë nga gjuajtja e lirë dhe të tretin në ndeshje për ta dyfishuar epërsinë në 3:
Partizani shënon golin e tretë përballë Skënderbeut (VIDEO) Partizani ka shënuar dhe golin e tretë ndaj Skënderbeut, në ndeshjen që po luhet në stadiumin "Selman Stërrmasi". Çin
Tatuazhi i veçantë i Bersant Celinës në krahun e majtë (FOTO LAJM) Bersant Celina tregoi edhe njëherë klasin, vizionin, kreativitetin dhe inteligjencën e tij në ndeshjen e mbrëmshme. C
Barcelona pa mbrojtës të krahut të majtë kundër Interit Barcelona e ka pësuar një goditje vetëm disa orë para se të fillojë përballja kundër Interit në kuadër të Ligës së Kampi
Pse shqiptarët mbajnë një fije të kuqe peri rreth dorës së majtë? Ky simbol përdoret për t’ju mbajtur larg fatkeqësive. Me këtë ata besojnë se një fije e kuqe peri mbron nga syri i keq d
Evra kapet me Giggs: Pse duhet të më vrasësh kështu në TV? Rayn Giggs dhe Patrice Evra ishin të ftuar në një shfaqje televizive për të folur në lidhje me zhvillimet e fundit në ek
5 arsyet pse duhet të flini gjumë në anën e majtë Ka shumë pozicione që njerëzit marrin në momentin që do flejnë gjumë. Disa zgjedhin të flenë drejt, disa me barkun të zë
E rrallë në Serinë A, 3 gola për 14 minuta Një nga lojtarët e spikatur sezonet e fundit në Seria A, është padyshim Domeniko Berardi në radhët e Sasuolos. Në tak
Bashkoni pëllëmbët dhe mësoni sa fat keni në dashuri Duart mund të tregojnë më shumë për fatin tuaj në dashuri. Në fakt “pronari” i duarve mund të mos na japë shumë informac
Dita Ndërkombëtare e Mëngjarashëve, historia intriguese Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Mëngjarashëve! Ndërsa bota dixhitale çdoherë më shumë ka sjellë avantazhe si për mëngja
Arsyet pse kopsat e këmishës te vajzat dhe djemtë janë në anë të ndryshme Nëse një këmishë na pëlqen shumë por nuk jemi të sigurt nëse është për femra apo për meshkuj, mjafton të shikojmë në cil
Pse njerëzit mbajnë orën në dorën e majtë Nga ‘refleksi’ ne vetvetiu e vëmë orën në kyçin e dorës së majtë, por a keni menduar ndonjëherë përse? Megjithatë, në