999 rezultate për

major

Nga Zvicra në Spanjë, Shumaker vijon rehabilitimin në ish-vilën e Florentino Perezit Mikael Shumaker është transferuar nga shtëpia e tij në Zvicër në Majorka të Spanjës. 7 herë kampioni i botës në Form
ZYRTARE/ MLS fillon më 8 korrik, por me format të ri Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë vendi më i prekur nga koronavirusi me më shumë se 2 miljonë raste dhe me rreth 115
U vra në një atentat ndaj Mbretit Zog, zbulohen fotot e rralla (FOTO LAJM) Nga Aurenc Bebja*, Francë – 31 Mars 2020 “Excelsior” ka botuar, të enjten e 26 shkurtit dhe 12 marsit 1931, dy shkrim
Rrëfimi: Miku i Fatmir Haklajt, si u ekzekutua majori i UÇK-së Ilir Konushevci Djali i dytë i familjes, Halili ka qenë anëtar i Partisë së Punës dhe ishte infiltruar para vitit 1990 nga Sigurimi i Sh
Ishin me pushime në Majorka, babai i dy fëmijëve zbulon se është prekur nga koronavirusi Një britanik, baba i dy fëmijëve, i cili kishte shkuar me pushime në Majorka, ka rezultuar pozitiv ndaj analizave të kor
Galaxy kërkon pasuesin e Ibras, Chicarito objektivi primar Los Angeles Galaxy humbi pak javë më parë një bomber si Zlatan Ibrahimovic. Për të garantuar gola për sezonin e ri që st
DETAJE/ Treni përplasi makinën në Han të Elezit, plagosen 2 persona Një ngjarje rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Han të Elezit ku një tren ka goditur një makinë me targa të Kosovës.
Dëshmia e rrallë: Në provokacionet e gushtit 1949, Enveri s’erdhi asnjëherë në front dhe s’merrte vesh as nga hartat Intervista me kolonel Skënder Malindin, oficerin madhor që ishte diplomuar në akademitë ushtarake të Italisë dhe Bashkim
Shkarkohet komandanti i Forcave Detare Presidenti Ilir Meta ka dekretuar shkarkimin e Komandantit të Forcave Detare, Gjeneral Major Ylber Dogjani. Vendimi p
Zgjohet në mengjes në krevatin e saj me një gjarpër Melinda Major ishte në gjumë në dhomën e saj të hotelit në Memphis, Tennessee, mëngjesin se së premtes, kur ndjeu diçka
Jo vetëm në Shqipëri, edhe në Majorka turistët kryejnë aktin seksual në ballkon (FOTO LAJM) Dy pushues janë filmuar duke kryer një shfaqje të pahijshme nga ballkoni i katit të parë të një hoteli në Majorka të Spa
Kjo bukuroshe sot është një super modele (FOTO LAJM) Bellen Rodrizgues është një ndër modelet më të parapëlqyera në botë me miliona ndjekës dhe dhjetra oferta për të pozuar.
Telashe për Ronaldon, rikthehet çështja e përdhunimit të Kethrin Majorga Duket se Cristiano Ronaldo do të përballet me telashe të reja në horizont. Portugezi akuzohet nga Kethrin Majorga për nj
Major Klodian Tanushi mungon në apelin e fundit (VIDEO) Është përcjellë për në banesën e fundit Major Klodian Tanushi, i cili humbi jetën si pasojë e shpërthimit të një ekskpoz
Prekëse, djemtë bëjnë homazhe para arvikolit të Major Klodian Tanushi (FOTO LAJM) Pak më parë kanë nisur homazhet për Dëshmorin e Atdheut, Major Klodian Tanushi, i cili humbi jetën disa ditë më parë në
Kuvendi mban një minutë heshtje për Major Klodian Tanushin Kuvendi ka mbajtur një minutë heshtje në nder të Major Klodian Tanushit që humbi jetën disa ditë më parë në Letoni për s
Shqipëria në zi kombëtare, zhvillohen homazhet për Klodian Tanushin Shqipëria është sot në zi kombëtare në nder të majorit Klodian Tanushi i rënë në krye të detyrës gjatë një misioni në Le
Mbërrin në Rinas trupi i major Tanushit (VIDEO) Mberrin ne Rinas trupi i major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik. Ai u p
Përcillet me nderime nga kolegët e NATO major Tanushi (FOTO LAJM) Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në ve
Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit mbërrin sot në Tiranë Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe