999 rezultate për

majlinda

A do të kandidojë për kryetare të PD? Ja përgjigja e Majlinda Bregut (VIDEO) Ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu tha sot në “Zonë e Lirë” se ajo nuk do të jetë kandidate për kreun e PD-së. Bregu
Për kë votoi Kejda, vajza e Majlinda Bregut më 25 qershor? (FOTO LAJM) Kejda Ajazi, vajza e Majlinda Bregut po merr çdo ditë e më shumë vëmendje në median online. Herë për shkak se është
Vajza e Majlinda Bregut zgjidhet mbretëresha e maturës (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Në garë me vajzën e Majlinda Bregut, vajza e deputetes së PD do t’ju mahnisë Ajo është vajza e deputetes Albina Deda dhe është një ndër vajzat më të bukura shqiptare. E angazhuar prej kohësh në
Demokratëve nuk u del inati me Bregun: U bëre ti... (FOTO LAJM) Majlinda Bregu është tashmë nën sulmin e dhjetra demokratëve të mërzitur me postimin e fundit të saj ku theksonte se nuk
Demokratët "masakrojnë" Bregun në Facebook: Paç faqen e zezë! Pas shpalljes së hapur garën për kryetar partie të Partisë Demokrate, ka reaguar sërish Majlinda Bregu. Me një statu
Demokratët “grijnë” Majlinda Bregun: Bëre paradë mode për 4 vite Pas akuzave të rënda në drejtim të kreut të PD-së dhe kërkësës që ai të dorëhiqet, demokratët kanë shpërthyer ashpër nda
Sulmoi ashpër Bashën pas humbjes, rrjeti shpërthen kundër Majlinda Bregut Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu ka reaguar ashpër me anë të një statusi në Facebook ndaj kreut të PD Lul
PD apo PS? Majlinda Bregu voton por ky veprim "çmend" demokratët Majlinda Bregu bashkë me familjen e saj i është drejtuar qendrës së votimit për të shprehur vullnetin, bindjen dhe dëshi
A do të jetë përball Lulzim Bashës në garën për kreun e PD? Ja çfarë thotë Majlinda Bregu Majlinda Bregu, deputetja e Partisë Demokratike që Lulzim Basha nuk e përfshiu në listat e kandidatëve për deputetë në z
Majlinda zbulon se çfarë po ndodh me Kejdën pasi veshi fustanin e bardhë Vajza e Majlinda Bregut ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes së medias. Hera më e fundit ishte dalja e saj në pasare
50 mijë euro ryshfet, 4 vite burg për Majlinda Andrean dhe burrin e saj Gjykata e Lartë ka vendosur sot 4 vjet burg për gjyqtaren Majlinda Andrea, akuzuar për korrupsion pasiv lidhur me marrje
“Kur nuk tallej njeri as me fushatën, as me simbolet”, Majlinda bëhet nostalgjike Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu, ma anë të një postimi në ‘Facebook”, ka publikuar një foto me sloganin e
Vajza e Majlinda Bregut bëhet nuse sfilatash (FOTO LAJM) Vajza e deputetes Majlinda Bregu ka shkëlqyr e veshur me fustanin e nusërisë. Kejda është përzgjedhur nga ‘Geraldina
Studiuan në të njëjtën shkollë, ja çfarë thotë ish-drejtori për Bregun dhe Bashën Që pas publikimit të listave nga ana e PD, shumë zëra te kësaj partie u lanë jashtë listave. Gjë e cila ka shkaktuar
"O miss buzëqeshja, pse prite der tani...", komentuesi thumbon keq Bregun (FOTO LAJM) Majlinda Bregu shkoi një letër të gjatë publike pasi nuk u përfshi në listat e demokratëve për zgjedhjet e 25 qershorit
"Shpërthen" kandidati i Bashës: Majlinda Bregu e lidhur me PD-në vetëm për përfitime Fitim Zekthi, kandidat për deputet i Partisë Demokratike në Elbasan, ka reaguar sot në lidhje me deklarata e Majlinda B
Majlinda Bregu s'i ndahet Bashës: S’më largon dot nga PD Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu është shprehur e revoltuar ndaj kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim
Basha e përjashtoi, Majlinda Bregu shkruan letrën e lamtumirës Majlinda Bregu është një ndër 26 deputetët e PD të cilët janë lënë jashtë listës së dorëzuar mbrëmë nga Basha në KQZ.
Lista e PD, reagon Majlinda Bregu pas përjashtimit nga Basha Pas publikimit të listës së PD për zgjedhjet e 25 qershorit, ajo që ra më shumë në sy është mungesa e emrave të njohur t