999 rezultate për

majlinda

Majlinda Bregu sërish kundër Bashës: I vogli i partisë nuk ka faj Pak para seancës për dhunën në familje nga PD-ja, ish-deputetja Majlinda Bregu ka gjetur rastin që të sulmojë edhe një h
Jo vetëm Majk! Edhe Majlinda kapet mat me të dashurin e ri Ditën e djeshme, Prive me fotogratë ekskluzive nga Selaniku konrmoi që Majk, ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga M
Majlinda Zeka, një nënë e përkushtuar dhurata që i bëri djalit këtë herë Majlina, është ish e dashura e këngëtarit të njohur kosovar Majk. Ata së bashku kanë një djalë të vogël të quajtur Roan
Majlinda Bregu për ambasadorët: Dinë më shumë sesa thonë Ish-ministrja e Integrimit në kohën e qeverisjes së PD-së, Majlinda Brengu, ka folur e ftuar në Neës24 për marrëdhëniet
Pas Parisit vajza bukuroshe e Majlinda Bregut "ia mbath" në Spanjë (FOTO LAJM) Kejda Ajazi, vajza e Majlinda Bregut dhe Namik Ajazit, e cila tashmë është bërë mjaft e pranishme dhe shumë e përfolur n
Majlinda Bregu, ironi me integrimin në BE: Llafe fallxhoresh Situata politike në Shqipëri dhe anëtarësimi në BE janë dy pikat kyçe rreth të cilave shkon edhe vëmëndja e shqiptarëve.
Vajza e Majlinda Bregut “pushton” Parisin (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu ka pushtuar mediat online, dhe kjo falë bukurisë së veçantë por edhe jetesës së sht
Vajza e Majlinda Bregut nuk lë vend pa shëtitur, nga Brukseli në Paris (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Majlinda Bregu bëhet si rrallëherë nostalgjike dhe kujton gjyshet e saj Ish-deputetja Majlinda Bregu si kurrë më parë është ëbrë nostalgjike dhe ka vendosur të ndajë me dashamirësit e saj mo
Majlinda Bregu e thotë hapur: Ne kemi qejfin tonë (FOTO LAJM) Ajo gjithmonë e shfaq në rrjete sociale sesa shumë e përkushtuar është ndaj famlijes dhe sidomos fëmijëve të saj. Is
Majlinda Bregu rrëfen pengun e saj: “Nuk kam si ta ndjek në Parlament” Ka kaluar vetëm një vit që kur ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu ndërmori një nismë ku synonte që mediat online të me
Vajza e Majlindës preferon veç markat e shtrenjta, shopping në "Louis Vuitton" në Belgjikë Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më
Majlinda Bregu uron vajzën për ditëlindje në mënyrën më të veçantë (FOTO LAJM) Falë emrit të njohur në politikë të mamasë së saj, politikanes Majlinda Bregu si dhe bukurisë Kejda është bërë një nga v
Vajza e Majlinda Bregut feston sot ditëlindjen, ja torta që i dhuruan (VIDEO) Falë emrit të njohur në politikë të mamasë së saj, politikanes Majlinda Bregu si dhe bukurisë Kejda është bërë një nga v
Vajza e Majlinda Bregut me çanta super luksoze, nga Gucci te Hermes që arrin shifra marramendëse (FOTO LAJM) Falë emrit të njohur në politikë të mamasë së saj, politikanes Majlinda Bregu si dhe bukurisë Kejda është bërë një nga v
Vajza e Majlinda Bregut ndryshon look (FOTO LAJM) Ajo tashmë konsiderohet si një vajzat më të bukura shqiptare. Vetëm 18 vjeç vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda
Vajza e Majlinda Bregut rrëfen pse duket gjithë kohës me nerva (FOTO LAJM) Ajo tashmë konsiderohet si një vajzat më të bukura shqiptare. Vetëm 18 vjeç vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda
Majlinda Bregu e trishtuar që tani për ikjen e Kejdës (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Pd-së ka filluar tashmë të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një fotografi në Ins
Vajza e Majlinda Bregut tregon linjat prej modelje (FOTO LAJM) Kejda është padyshim një nga vajzat më të diskutuara në media dhe rrjete sociale. E njohur si vajza e ish-deputetes
Sot “e papunë”, ja ç’poston Majlinda Bregu në ditën e parë të Kuvendit Majlinda Bregu nuk është më pjesë e Kuvendit të Shqipërisë pasi kreu i PD-së, Lulzim Basha nuk e përshfshiu në listën e