999 rezultate për

majlinda

Mbyllet profili që tentoi të prishë imazhin e Majlinda Kelmendit Faqja në Facebook që keqpërdori emrin e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, është deaktivizuar pak minuta pas raporti
ON&OFF/ Fevziu ironizon Majlinda Bregun në sy të Bashës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut janë shfaqur prapaskenat e emisioneve të kaluara. Ndër të t
Vajza e Majlinda Bregut rikthehet në Shqipëri, tregon çfarë pret nga 2018 (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Majlinda publikon video ku Roani përkëdhelet (VIDEO) Thuajse çdo veprim të Roanit, Majlinda po e ndan me ndjekësit e saj në “Instagram”, ku njësoj ka vepruar edhe sot. Nj
Vajza e Majlinda Bregut braktis Belgjikën dhe rikthehet në Shqipëri për festa Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Dyshoi për virgjërinë dhe e braktisi, burri kërkon të bëjë ADN e fëmijës në Europë Seanca e fundit e ndërmjetësimin e “Shihemi në Gjyq” në Tv Klan, nuk ka qenë aspak e lehtë për Eni Çobanin. Kalvari i s
Majlinda Zeka: Kjo është dhurata më e mirë e vitit 2017 (FOTO LAJM) Për Majlinda Zekën nuk është se dinim shumë deri në momentin kur u bë e ditur se është në lidhje me reperin Majk. Çif
Roani blen ‘'veturë’' si të Majkut (FOTO LAJM) Bëmë baba të të ngjajë. Reperi Majk shpesh ka treguar pasioni që ka ndaj veturave, majde, pothuajse gjithë postimet n
Majlinda Kelmendit i jepen 30 mijë euro për Lojërat Olimpike Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Komiteti Olimpik i Kosovës, Federata e Xhudos e Kosovës (FXHK) dhe xhudistja M
Vajza e Bregut publikon fotografi nga party në Belgjikë, komenti që tundi rrjetin Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Në kulmin e nervave, Majlinda Bregu nxjerr inatin në palestër (FOTO LAJM) Ish-ministrja dhe ish-deputetja Majlinda Bregu mbetet një ndër politikanet më të pëlqyera nga demokratët por edhe nga so
Majlinda Bregu s’e fal Bashën, flet hapur për tradhti Ish deputetja e PD, Majlinda Bregu e deklaruar prej kohësh tashmë kritike e lulzim Bashës, ka munguar sot në festën e PD
Majlinda Bregu ashpërson tonet: Gruaja nuk duhet kujtuar vetëm kur vritet Projektrezoluta për dënimin e dhunës kundër gruas ka kaluar në Parlament. Të gjitha partitë kanë votuar pro kësaj rez
Vajza e Majlinda Bregut nuk ka limite, shet mend me syzet e shtrenjta Gucci (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Majlinda Bregu sërish kundër Bashës: I vogli i partisë nuk ka faj Pak para seancës për dhunën në familje nga PD-ja, ish-deputetja Majlinda Bregu ka gjetur rastin që të sulmojë edhe një h
Jo vetëm Majk! Edhe Majlinda kapet mat me të dashurin e ri Ditën e djeshme, Prive me fotogratë ekskluzive nga Selaniku konrmoi që Majk, ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga M
Majlinda Zeka, një nënë e përkushtuar dhurata që i bëri djalit këtë herë Majlina, është ish e dashura e këngëtarit të njohur kosovar Majk. Ata së bashku kanë një djalë të vogël të quajtur Roan
Majlinda Bregu për ambasadorët: Dinë më shumë sesa thonë Ish-ministrja e Integrimit në kohën e qeverisjes së PD-së, Majlinda Brengu, ka folur e ftuar në Neës24 për marrëdhëniet
Pas Parisit vajza bukuroshe e Majlinda Bregut "ia mbath" në Spanjë (FOTO LAJM) Kejda Ajazi, vajza e Majlinda Bregut dhe Namik Ajazit, e cila tashmë është bërë mjaft e pranishme dhe shumë e përfolur n
Majlinda Bregu, ironi me integrimin në BE: Llafe fallxhoresh Situata politike në Shqipëri dhe anëtarësimi në BE janë dy pikat kyçe rreth të cilave shkon edhe vëmëndja e shqiptarëve.