999 rezultate për

majlinda

E qepi gojën për Xhisielën, Majlinda Bregu reagon me tërbim ndaj një postimi në Facebook Majlinda Bregu nuk ka bërë asnjë reagim publik në lidhje me cështjen që po gëlon me të drejtë në media. Xhisiela e d
Ndezi Tiranën me fishekzjarre, dalin fotot nga festa e vajzës së Majlinda Bregut Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Kur Majlinda Bregu ishte demokrate e flaktë: Në rresht, po vjen doktori! (FOTO LAJM) Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu duket se ka qenë më e preokupuara në organizimin e mitingut 20-minutësh të Partis
Sa lek duhet të ketë i dashuri jot? Vajza e Majlinda Bregut çudit me përgjigjen Vajza e ish-deputetes së PD, Majlinda Bregu, Kejda Ajazi është një ndër vajzat më të komentuara në mëdian rozë në Shqipë
Vajza e Majlinda Bregut i çmend të gjithë me bikini (FOTO LAJM) Ajo është vajza e një prej figurave aktive në politikën shqiptare, ish-deputeten Majlinda Bregu. Por bukuroshja Kejda
Majlinda Bregu dhe Jonida Maliqi bëjnë xing Instagrami pashmangshmërisht është kthyer në një butik- pasarelë Aty nga ku mësojmë çdo gjë që ka lidhje me modën. P
Luks i shfrenuar! A është vajza e Majlinda Bregut më e bukura në Shqipëri? (FOTO LAJM) Kejda Ajazi, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu është padyshim një ndër vajzat më të bukura në Shqipëri. Pavarësis
Vajza e Majlinda Bregut në stil alla-Kardashian, trullos rrjetin sërish (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Ish e dashura i nxjerr të palarat reperit shqiptar: Nuk kujdeset për djalin e tij! Majk është një ndër këngëtarët më të dashur në trevat shqiptar por jo një baba i përkushtuar. Të paktën kështu ka de
U zgjodh mbretëreshë e maturës, vajza e Majlinda Bregut kthehet pas në kohë (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
I nxorrën foton demaskuese, vajza e Majlinda Bregut reagon ashpër (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Demaskohet edhe vajza e Majlinda Bregut, a ka bërë operacione? Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Demokrati i famshën sulmon Majlinda Bregun: Ia ke shitur shpirtin dreqit Deputeti i Partisë Demokratike Myslym Murrizi me tone të ashpra ka sulmuar ish-ministren demopkrate Majlinda Bregu. K
Majlinda Bregu nuk i ndahet Bashës: Një hipokrit, Zoti e ruajtë PD-në Nuk kanë kaluar pa u komentuar deklartat e kreut të PD-së Lulzim Bashës sot në Kuvend në lidhje me negociatat. Ka qen
Majlinda Bregu: Lulëzim Basha e ka turpëruar PD-në Majlinda Bregu përsëri ka hedhur akuza ndaj ish-kryetarit Lulzim Basha. Duke folur për kuotat gjinore ajo ka thënë në nj
Majlinda Bregu bën shaka me Ornelën, i kthehet motra e tretë Prej disa kohësh atë nuk e shohim në ekranet shqiptare! Si një nga prezantueset e njohura dhe ndër më të dashurat për pu
“Bac u kry”, Era thyen pritshmëritë e atyre që s’i besuan Era do të jetë zëri zyrtar i Kampionatit Botëror të Futbollit-Rusi 2018 së bashku me Will Smith the Nicki Jam. Për kë
Majlinda ka ditëlindjen, vajza i zbulon një foto 23 vjet më parë (FOTO LAJM) Majlinda Bregu feston sot ditëlindjen, ndërsa një surprizë e bukur i ka ardhur nga vajza e saj, Klejda. Ajo ka hedhu
Majlinda Zeka, mesazh emocionues për ditëlindjen e djalit (FOTO LAJM) Muaj më parë, Majlinda Zeka dhe reperi Majk kanë marrë epitetin prind për herë të parë. Majlinda solli në jetë një d
Majlinda i hap Instagram Roanit, kështu reagoi Majku Lidhja dhe ndarja e tyre ka qenë një ndër temat me të përfolura në mediat rozë. Besoj se ju shkon në mendje që po flasim