999 rezultate për

majlinda

Luks i shfrenuar! A është vajza e Majlinda Bregut më e bukura në Shqipëri? (FOTO LAJM) Kejda Ajazi, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu është padyshim një ndër vajzat më të bukura në Shqipëri. Pavarësis
Vajza e Majlinda Bregut në stil alla-Kardashian, trullos rrjetin sërish (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Ish e dashura i nxjerr të palarat reperit shqiptar: Nuk kujdeset për djalin e tij! Majk është një ndër këngëtarët më të dashur në trevat shqiptar por jo një baba i përkushtuar. Të paktën kështu ka de
U zgjodh mbretëreshë e maturës, vajza e Majlinda Bregut kthehet pas në kohë (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
I nxorrën foton demaskuese, vajza e Majlinda Bregut reagon ashpër (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Demaskohet edhe vajza e Majlinda Bregut, a ka bërë operacione? Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Demokrati i famshën sulmon Majlinda Bregun: Ia ke shitur shpirtin dreqit Deputeti i Partisë Demokratike Myslym Murrizi me tone të ashpra ka sulmuar ish-ministren demopkrate Majlinda Bregu. K
Majlinda Bregu nuk i ndahet Bashës: Një hipokrit, Zoti e ruajtë PD-në Nuk kanë kaluar pa u komentuar deklartat e kreut të PD-së Lulzim Bashës sot në Kuvend në lidhje me negociatat. Ka qen
Majlinda Bregu: Lulëzim Basha e ka turpëruar PD-në Majlinda Bregu përsëri ka hedhur akuza ndaj ish-kryetarit Lulzim Basha. Duke folur për kuotat gjinore ajo ka thënë në nj
Majlinda Bregu bën shaka me Ornelën, i kthehet motra e tretë Prej disa kohësh atë nuk e shohim në ekranet shqiptare! Si një nga prezantueset e njohura dhe ndër më të dashurat për pu
“Bac u kry”, Era thyen pritshmëritë e atyre që s’i besuan Era do të jetë zëri zyrtar i Kampionatit Botëror të Futbollit-Rusi 2018 së bashku me Will Smith the Nicki Jam. Për kë
Majlinda ka ditëlindjen, vajza i zbulon një foto 23 vjet më parë (FOTO LAJM) Majlinda Bregu feston sot ditëlindjen, ndërsa një surprizë e bukur i ka ardhur nga vajza e saj, Klejda. Ajo ka hedhu
Majlinda Zeka, mesazh emocionues për ditëlindjen e djalit (FOTO LAJM) Muaj më parë, Majlinda Zeka dhe reperi Majk kanë marrë epitetin prind për herë të parë. Majlinda solli në jetë një d
Majlinda i hap Instagram Roanit, kështu reagoi Majku Lidhja dhe ndarja e tyre ka qenë një ndër temat me të përfolura në mediat rozë. Besoj se ju shkon në mendje që po flasim
E bëri ministre, Berisha flet pas kaq kohësh për Majlinda Bregun Majlinda Bregu është një ndër politikanet më të komentuara në Shqipëri. Por pas zgjedhjeve të 25 qershorit, ku Basha
E bëri ministre, çfarë mendon sot Majlinda Bregu për Sali Berishën Majlinda Bregu është një ndër politikanet më të komentuara në Shqipëri. Por pas zgjedhjeve të 25 qershorit, ku Basha
Tradhtare e PD? Majlinda Bregu flet për herë të parë për marrëdhëniet me Ramën A lobio Rama që Majlinda Bregu të marrë pozicionin e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal
Deputete e ministre, por dita e parë e Majlinda Bregut në Kuvend ishte tmerr Majlinda Bregu ka rrëfyer ditën e parë në Kuvendin e Shqipërisë. Bregu ka treguar se si ditën e parë në seancë u la p
Majlinda Zeka në një lidhje me këngëtarin e famshëm? (FOTO LAJM) Emri Majlinda Zeka është padyshim një nga emrat me të lakuar në mediet rozë. Lidhja e saj e dashurisë me reperin Maj
Bregu merr edhe zyrtarisht detyrën në Këshillin e Bashkëpunimit Rajonal Takimi i 10-të Vjetor i Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC), mbajtur sot në Brdo pri Kranju, miratoi Raportin Vjeto