999 rezultate për

majlinda

Vajza e Majlinda Bregut trullos fansat, poston fotografitë e Vitit Të Ri Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Majlinda Bregu merr detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal Majlinda Bregu mori sot detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (KBR), pas emërimit t
"S'më lë ta takoj djalin", Majk emocionon me dedikimin për të birin (FOTO LAJM) Reperi i njohur nga Kosova, Majk shpesh herë është kritikuar nga fansat për shkak se nuk kujdeset për të birin që ka me
Majlinda Bregu tregon "pengjet" pas vendimit për t’u larguar nga vendi Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ të ftuar ishin personazhet më të spikatur të vitit 2018. Mes tyre ishte edhe ish
Majlinda Bregu poston foto "lamtumire" në Instagram Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu, gëzon një popullaritet të madh për shkak të detyrës së saj, ku e ka trasferua
Vajza e Majlinda Bregut thyen "rregullat", tregohet bujare me dekoltenë (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Plas sherri i madh në publik ndërmjet Majk dhe modeles për djalin (FOTO LAJM) Reperi Majk njihet për lidhjet e tij të shumta me modelet e showbizit shqiptar dhe atij kosovar, lidhje të cilat mbarojn
Majlinda, letër publike Majkut: Roanin po e rris me këngët e tua (FOTO LAJM) Natën e së martës në rrjetet sociale u ndez një debat virtual mes reperit Majk dhe ish-të dashurës së tij, Majlinda Zeka
Si rrallëherë, vajza e Majlinda Bregut tregohet bujare me dekoltenë Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Sot një modele yll, si dukej para operacioneve Majlinda Zeka Mediat rozë kanë nxjerrë foto të viteve më parë të Majlinda Zekës, ish e dashura e këngëtarit Majk, dhe nëna e djalit të
Komentet lumë, vajza e Majlinda Bregut tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
E veshur e tëra me lëkurë gjarpri, vajza e Majlinda Bregut trullos publikun (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
“B**hë e bukur”, fansat reagojnë pas fotove shpërthyese të vajzës së Majlinda Bregut Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
"Humbje kohe!", Grida Duma sulmon Jozefina Topallin dhe Majlinda Bregun Deputetja e PD-së, Grida Duma së fundmi ka qënë e ftuar në një emision televiziv ku ndër të tjera është pyetur edhe në l
E qepi gojën për Xhisielën, Majlinda Bregu reagon me tërbim ndaj një postimi në Facebook Majlinda Bregu nuk ka bërë asnjë reagim publik në lidhje me cështjen që po gëlon me të drejtë në media. Xhisiela e d
Ndezi Tiranën me fishekzjarre, dalin fotot nga festa e vajzës së Majlinda Bregut Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Kur Majlinda Bregu ishte demokrate e flaktë: Në rresht, po vjen doktori! (FOTO LAJM) Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu duket se ka qenë më e preokupuara në organizimin e mitingut 20-minutësh të Partis
Sa lek duhet të ketë i dashuri jot? Vajza e Majlinda Bregut çudit me përgjigjen Vajza e ish-deputetes së PD, Majlinda Bregu, Kejda Ajazi është një ndër vajzat më të komentuara në mëdian rozë në Shqipë
Vajza e Majlinda Bregut i çmend të gjithë me bikini (FOTO LAJM) Ajo është vajza e një prej figurave aktive në politikën shqiptare, ish-deputeten Majlinda Bregu. Por bukuroshja Kejda
Majlinda Bregu dhe Jonida Maliqi bëjnë xing Instagrami pashmangshmërisht është kthyer në një butik- pasarelë Aty nga ku mësojmë çdo gjë që ka lidhje me modën. P