999 rezultate për

majlinda

INTERVISTA/ Majlinda Bregu flet për marrëdhënien e krisur me kreun e PD-së Majlinda Bregu, e ftuar në “E Diell” me Adi Krastën ka folur gjërë e gjatë mbi marrëdhëniet e saj me kreun e PD-së, Lulz
"RD" sulmon hapur Majlinda Bregun: Paguhet nga Edi Rama Gazeta zyrtare e Partisë Demokratike, “Rilindja Demokratike”, ne editorialin e sotëm është marrë me parcelizimin e prote
Basha paralajmëroi “luftë”, ja çfarë thotë Majlinda Bregu Gjatë ditës së sotme deputetja e PD-së Majlinda Bregu i është bashkuar çadrës së protestueseve të opozitës, të cilët pre
Mustafa krenar për Majlindën: Vazhdon të na mbajë në piedestal emrin e shtetit tone Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka shkruar në profilin e tij zyrtar në Facebook, për të uruar Majlinda Kelmendin, q
Xhudo/ Kelmendi siguron finalen e Parisit Kampionia olimike në xhudo, Majlinda Kelmendi, ka mposhtur amerikanen Angelica Delgado, për të kaluar në finale të Grand
Majlinda Bregu ironizon debatin PS-LSI: Çfarë ndodhi me kontratën e koalicionit? Një atmosferë aspak paqësore është krijuar në koalicionin qeverisës PS-LSI pas akuzave të drejtëpërdrejtatë ministrit K
Rryshfeti/ Shtyhet seanca gjyqësore për gjyqtaren Majlinda Andrea Seanca gjyqësore për gjyqtaren Majlinda Andrea është shtyrë për në datën 30 janar. Mësohet se shkak është bërë mungesa e
50 mijë euro ryshfet, gjyqtarja Andrea kërkon gjykim të shkurtuar Seanca gjyqësore për ish-gjyqtaren Majlinda Andrea është shtyrë për në 17 janar. Gjyqtarja e akuzuar për korrupsion
Ryshfet 50 mijë euro, një akuzë e re për burrin e gjyqtares Një akuzë e re është ngritur për burrin e gjyqtares Majlinda Andrea. Mësohet se një ditë pas vetëdorëzimit në Policinë e
Majlinda Kelmendi tregon objektivat për vitin 2017-të Majlinda është sportistja e parë që i solli medalje të artë Kosovës në pjesëmarrjen e parë në një Olimpiadë, sukses ky q
Majlinda Kelmendi më e mira në botë për vitin 2016 Federata Ndërkombëtare e Xhudos (IJF) ka konfirmuar se kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi, ka fituar çmimin për xhudi
Antikorrupsioni/ Prokurori amerikan monitoron seancën gjyqësore ndaj Majlinda Andreas Gjon Juncaj, prokurori shqiptaro-amerikan prej një viti i vendosur në njësinë antikorrupsion pranë Prokurorisë së Krimev
Rrëfehet Majlinda Bregu: Basha me komod se Berisha Në një periudhë simbolike për PD dhe historinë e saj, deputetja, Majlinda Bregu flet për shumëçka lidhur me këtë forcë p
Ish e dashura e Majk shtatzënë, reperi: S’di gjë, jemi të ndarë! Ndarja mes reperit të Babastars, Majk dhe modeles Majlinda Zeka nuk ka qenë aspak miqësore. Të paktën këtë kanë lënë të
Majlinda Kelmendi nderon Kosovën me një çmim të rëndësishëm Kosova është shpërblyer nga Asociacioni i Komiteteve Olimpike Kombëtare (ANOC) me çmimin për Depërtimin më të Mirë të Ko
Majlinda Bregu i kërkon qeverisë miratimin e një strategjie për negociatat me BE-në Majlinda Bregu u radhit kundër vendimit të deputetëve demokra në Komisionin e Asociim Stabilizimit në KE duke mbështetur
Ndryshe nga PD, Majlinda Bregu shprehet që BE të hapë negociatat me Shqipërinë Teksa partia Demokratike i ka kërkuar Komisionit Evropian të mos çelë negociatat për Shqipërinë, deputetja Majlinda Breg
Ryshfeti 50 mijë €/ Gjyqtarja-burrit: Bëji veprimet sot me shumë kujdes "Bëj ato veprimet sot me shumë kujdes”. Kjo është porosia që ish-gjyqtarja e Gjykatës së Lartë i ka lënë burrit të saj,
Gjyqtarja e akuzuar për korrupsion do gjykohet nga ish kolegët Ish anëtarja e Gjykatës së Lartë, Majlinda Andrea, e cila akuzohet për korrupsion, do të gjykohet nga ish kolegët e saj.
Majlinda Bregu është penduar për ligjin që censuron mediat online Deputetja demokrate, Majlinda Bregu, e sheh si një skenar të çuditshëm rikthimin në axhendën parlamentare të ligjit për