999 rezultate për

madrilen

Ramosit iu dhurua vetura më e shtrenjtë nga Audi, ja çfarë vlere ka ajo Real Madridi gjatë ditës së djeshme pranoi veturat e tyre për vitin 2017 nga kompania e njohur botërore Audi. Lojtarë
Reali pret Malagën, për të shpresuar në ndonjë dhuratë nga Valencia Reali i Madridit, pas nuk mundi dot të shkonte më shumë se një barazim pa gola ndaj Atleticos në derbi, këtë herë do të
Tifozi madrilen me tatuazhin më të çmendur për Cristianon (FOTO LAJM) Kohëve të fundit, dashuria për futbollin tek shumë tifozë po shprehet edhe përmes trendit botëror në vitet e fundit, tat
Mori kartonin e verdhë, UEFA është gati të dënojë mbrojtësin madrilen (VIDEO) UEFA ka hapur një proces disiplinor ndaj Dani Carvajal, për kartonin e verdhë që ky i fundit mori në sfidën ndaj Apoel N
Isco dhuron spektakël në stërvitje dhe me çamçakëzin (VIDEO) Isco po kalon nëpër një formë fantastike këtë sezon dhe është njëri nga lojtarët kryesor të Real Madridit. Mesfushori
Kjo është maska që do të përdor Ramos për hundën e thyer, ja si duket në fytyrë (FOTO LAJM) Sergio Ramos tashmë përfundimisht ka vendosur që të mos operohet në hundë pas ‘frakturës’ që pësoi në ndeshjen e fundit
Koha kur shpejtësia ishte njëra nga armët më të forta të Cristianos (VIDEO) Dikur ka pasur një kohë, jo shumë larg dhe jo këtë sezon. Cristiano kishte shpejtësinë e jashtëzakonshme dhe e shfryt
Ramos gëzon tifozët madrilen Sergio Ramos do të kthehet shumë shpejtë nga lëndimi që pësoi në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Atletico Madridit Kapiteni
Këta janë lojtaret Madrilen te cilet e mirëpresin Neymarin tek Reali Lojtari i PSG, Neymar, është lidhur kohëve të fundit me një kalim tek Real Madridi e një transferim të brazilianit në Ma
Reali Madridit i ka alternativat për zëvendësimin e Bales dhe Benzemas Tifozët e Real Madridit mendojnë se gjëja më e mirë për të ardhmen e ekipit Madrilen është të shesin Benzema dhe Bale ve
Real Madrid nuk po mendon ti kthejë shpinën Bales, Perez i premton se nuk do e shesë Real Madridi nuk do ta lë vetëm në këtë situatë që po qëndron Gareth Bale. Drejtuesit e klubit Madrilen do ti ofrojnë
Psikologu i famshëm kritikon Realin: Tregoni më shumë kujdes për Bale-in Real Madridi mbrëmë njoftoi që Gareth Bale është dëmtuar përsëri dhe do të jetë jashtë fushave edhe për një kohë. Bal
Reali i gatshëm të shesë Navasin, sulen ofertat nga Premier League Emri i portjerit të Athletic Bilbaos, Kepa është duke u përfolur shumë nëpër mediat sportive në Spanjë se do të jetë por
Negredo e kujton me nostalgji kohën që stërvitej me Real Madridit Ish lojtari i Real Madridit dhe tani lojtari aktual i Besiktasit në Turqi, ka folur rreth kohës që kishte kaluar në klub
Tifozëve madrilen u soset durimi me Benzeman, shikoni si e vërshëllejnë (VIDEO) Santiago Bernabeu e ka humbur durimin me Benzeman. Sulmuesi Francez po kalon në një formë shumë të dobët në këtë fillim
U tha se tek Real Madrid ka përçarje, por shikoni si është atmosfera në stërvitje (VIDEO) Real Madridi ka humbur dy ndeshjet e tyre të fundit: ndaj Gironas në kampionat dhe ndaj Tottenhamit në Champions, por du
Dy lojtarët e Realit nëse ndeshkohen sot, mungojnë në derbin madrilen Nacho Fernandez dhe Casemiro do të përballen me Las Palmas duke e ditur se nëse ndeshkohen me karton të verdhë do të hum
Lajm i mrekullueshëm për madrilenët, ja kur kthehet në fushë Carvahal Kur Real Madridi është duke kaluar një periudhë të vështirë, Dani Carvajal pritet që të kthehet në aksion me 18 nëntor.
Real Madridi rrit interesimin për bashkëlojtarin e Vinicius JR ( VIDEO ) Real Madridi nuk ka ndërmend të ndalet në blerjen e lojtarëve të ri. Klubi Madrilen së fundi ka rritur interesimin e tyr
Kujdesni nga Wikipedia, shikoni çfarë shkruan për lojtarin madrilen Lojtari i Real Madridit, Achraf Hakimi ka qenë tema kryesore në javët e fundit pas debutimit me skuadrën e parë Madrilen