999 rezultate për

madrilen

Tifozët madrilen preferojnë rotacione të mëdha në ndeshjen kundër Juventusit Tifozët madrilen janë të mahnitur nga forma e Isco dhe Marco Asensio me ekipin kombëtar të Spanjës. Kjo ka mjaftuar
Tonditet gruaja e yllit madrilen, një person e akuzon me jetë Gruaj e yllit të Real Madridit dhe përfaqësueses spanjolle, Isco Alarcon, është akuzuar me jetë nga një përdorues i rrje
Messi iu plas "shpirtin" madrilenëve, u stërvitet në tokën e bekuar (VIDEO) Argjentinasi Messi ka vendosur për të lënë pas dhimbjet musulore dhe të stërviten në qendrën stërvitore ‘Valdebebas’ që
Madrilenët të shqetësuar, vetëm 25 orë pushim para përballjes me Juventusin Real Madridi do të presë Atletico Madridin të dielën më 8 prill në Bernabeu. Ndeshja do të startojë në 16:15. Por pak
Paris i del hapur Realit: Lejojmë të vijë Neymari nëse ju lironi këtë PSG mund të heqë lehtësisht dorë nga Neymar, por me një kusht për madrilenët. Ata duan që madrilenët nëse duan brazi
Lojtarët madrilen dhurojnë "magji" me pasa në stërvitje (VIDEO) Madrilenët kryen sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes së nesërme ndaj Gironas me fillim në ora 20:45 në Bernabe
Ylli madrilen shpreson shmangjen e Barcelonës në short Qendërmbrojtësi francez i Realit të Madridit ka shrpehur dëshirën e tij pak momente para hedhjes së shortit. Ai ka n
Lojtarët madrilen i'u drejtuan dhomës së zhveshjes për të vazhduar festën pas kualifikimit (VIDEO) Real Madridi pas një 90 minutëshi në Parc des Princes arriti kualifikim në fazën tjetër të Champions League. Të moti
Madrilenët votojnë, Ronaldo në sulm së bashku me këtë dyshe Sipas tifozëve madrilen në super ndeshjen kundër PSG, përkrah Cristiano Ronaldos duhet të luajnë dy spanjollët, Isco dhe
Votojnë tifozët madrilen, nuk duan këta dy lojtarë kundër PSG (FOTO LAJM) Në anketën e bërë nga MARCA, ku kanë votuar më shumë se 45.000 tifozë, kanë zgjedhur formacionin ideal për sfidën që Rea
Arbelo tregon se kë i kujton Vasques me stilin e lojës së tij Ish lojtari Madrilen, që momentalisht mban postin e njërit prej ambasadorve të Realit të Madridit dhe analist në RM TV,
Reali kalon pa problem Alavesin, BBC rikthehen tek golat (VIDEO) Gola, spektakël, dominim, raste, këta janë prova të qarta qëata janë rikthyer. Madrilenët mbase nuk patën një rival
Reali blen Nymarin? Jo, Neymari dëshiron që ti bashkohet ky lojtar madrilen në Francë Sipas mediave franceze, drejtuesit e klubit parizien gjatë merkatos së verës do të synojnë mesfushorin e madrilenëve, Ca
Komentatori i çmendur madrilen, hedh telefonin nga duart tek goli i Marcelos (VIDEO) Fitorja e mbrëmshme ka gëzuar të gjithë madridizmin në mbarë globin dhe në vecanti gazetarin e njohur spanjoll Tomas Ron
Barton analizon sfidën Real - PSG: Francezët s'kanë asgjë për ti eleminuar madrilenët Joey Barton zgjedh Realin e Madridit si të kualifikuar në fazën tjetër të Champions League. Ai mendon se superioriteti d
Madrilenët votojnë formacionin që duan të zbresë në fushë kundër PSG, kundërshtojnë Zidanen Tifozët e Realit të Madridit kanë votuar formacionin e preferuar të tyre për ndeshjen e parë me Paris SG. Në një son
Reali e ka harruar shijen e humbjes në Bernabeu prej 3 sezonesh Rikthehet Champions League në Bernabeu. Real Madridi do të luajë sonte përballë tifozëve të tyre ndaj PSG-së, një vend q
Zidane kërkon të gjithë tifozët në anën e madrilenëve kundër PSG-së Zinedine Zidane është paraqitur në konferencë për shtyp para ndeshjes së nesërme ndaj PSG në kuadër të Champions League.
Ramos vjen me një veshje të veçantë, Carvahal habitet kur e shikon (VIDEO) Kapiteni madrilen arriti me një dukje të re, tek autobusi që po dërgonte lojtarët Madrilen në Ciudad de Real Madrid ku d
Madrilenët hedhin poshtë mundësinë e zhvillimit të Kupës së Mbretit në Bernabeo Si kryesia madrilene ashtu edhe Komisioni kundër dhunës në Spanjë janë të të njëjtit mendim se finalja e Copa Del Rey nd