999 rezultate për

madrilen

Madrilenët ta harrojnë Neymarin, braziliani ka një premtim për PSG-në (FOTO LAJM) Neymar rpej kohësh ka qenë i lidhur me një kalim tek Real Madrid. Madje të përditshmet madilene Marca dhe AS kanë ra
Atletico e zëvendëson Griezmanin me një ish-madrilen që i ndëshkoi në finalen e Championsit Angel Di Maria sipas raporton Manu Carreo e El Largueros, i është ofruar Atleticos së Madridit dhe Diego Simeone tashmë
Reali ka gati dy yje për Harry Kane Reali i Madridit është i vendosur për të bërë një merkato të jashtëzakonshme me afrimin e disa yjeve të klasit botëror.
Real Madrid nuk dorëzohet, i shënon përsëri golin e barazimit Barcelonës (VIDEO) Real Madrid ka arritur të barazoj sërish rezultatin ndaj Barcelonë në "Camp Nou". Ai që ka shënuar për madrilenët ës
James falenderon madrilenët për respektin: Madridi bëri mirë dhe kaloi James Rodriguez në konferencë për shtyp pas gjysmëfinales së Champions League ku ekipi i tij u eleminua nga Reali, ai fo
Real Madrid përgatit ofertën për yllin e Cityt Real Madrid dëshiron një skuadër më energjike në sulm për sezonin e ardhshëm. Sipas ediave britani, Zidane i ka kërku
James festoi si i çmendur golin kundër Realit, por lojtarët madrilen i hakmerren (FOTO LAJM) James Rodriguez festoi golin e avantazhit për Bayernin me anë të Kimmich në mënyrë të cmendur ndaj ish ekipit të tij.
De Gea u lëshon sinjale madrilenëve: Lojtarët e klasit botëror fitojnë trofe De Gea nuk e ka fituar Premier League që nga koha kur nga united u largua Alex Ferguson në sezonin 2012-2013. Medaljet e
Arsenali dhe Atletico bëjnë paqe në "Emirates" (VIDEO) Arsenali dhe Atletico Madrid kanë barazuar sonte në një ndeshje dramatike me shifrat 1-1 për ndeshjen e parë gjysmëfinal
Reali do t'i dalë dhe në ëndrra Bayernit, 3 fitore radhazi në Allianz Arena Me lojë apo pa lojë Reali fiton. Bayern Munich ra sërish "viktimë" e madrilenëve në fushën e tyre. Marcelon dhe Asen
Lojtari i akademisë së Realit luan rol kyç në transferimin e Lewandowskit Sipas mediave në Gjermani dhe në Spanjë, Real Madridi e dëshiron me cdo kusht Leëandoëskin dhe Niko Kovac, i cili pritet
Zidane nuk duron më: Ka shumë anti-madrilena, suksesi jonë i shqetëson të gjithë ziliqarët Zidane nuk duron dot më. Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Malagan, francezi u është kundërvënë të gjithëve duke
Ronaldo kërkon nga Reali transferimin e talentit sulmues Cristiano Ronaldos dëshiron që Reali i Madridit të transferojë në Bernabeu Goncalo Guedesin. Lojtari është pjesë e Va
Reali nuk ka ndërmend ta lejojë transferimin e Griezmanit tek Barça Reali ka frikë nga transferimi i Griezmanit në “Cam Nou” dhe si pasojë dëshiron ta rrëmbejë në "Bernabeu". Sipas Diar
Gazetari spanjoll shpërthen në lot pas golit të Ronaldos (VIDEO) ​Thomas Roncero është një tifoz i flaktë i Real Madridit. Ai pas minutës së 98 ka shpërthyer në lot pasi Cristi
Sheri i Ronaldos me Matuidin, francezi nuk duron dot festën e madrilenëve (VIDEO) Madrilenët festuan në Bernabeu kualifikimin pasi u terrorizuan për 90′ minuta nga Juventusi. Italianët ishin duksh
Dybala tek Atletico? Pas këtyre fjalëve të Presidentit të madrilenëve s'ka shans Mediat spanjolle raportuan se Atletico e Madridit do të transferojë Paulo Dybalën në Madrid merkaton e verës. Atletic
Të gjithë flasin për Ronaldon, por keni humbur super pritjen e Navasit që mund të ndryshonte lojën (VIDEO) Keylor Navas vazhdon të mahnisë Zinedine Zidane pme pritjet e tij, por këtë herë dëshmitar nuk ishin vetëm tifozët madri
Fotoja që po bën xhiron e botës, reagimi i Bale mbjell irritim tek madrilenët Supergol nga Ronaldo? E pastaj, për Gareth Bale kjo nuk do të thotë asgjë, uellsiani kka qëndruar i palëvizshëm dhe shum
Tifozët madrilen preferojnë rotacione të mëdha në ndeshjen kundër Juventusit Tifozët madrilen janë të mahnitur nga forma e Isco dhe Marco Asensio me ekipin kombëtar të Spanjës. Kjo ka mjaftuar