999 rezultate për

madridit

Përfundon telenovela Hazard, ja cila skuadër e bleu Ka përfunduar që në ditët e para të merkatos verore “telenovela” Eden Hazard, me sulmuesin belg që më në fund kurorëzoi
Modriç shpallet lojtari më i mirë kroat teksa flet dhe për të ardhmen e tij (VIDEO) Modric do të vijojë ta veshë fanellën e Real Madridit, edhe pse thotë se ende s’e ka rinovuar kontratën me ‘Los Blancos’
Letra e lamtumirës së djalit të Reyes: E di se do të kujdesesh për mua nga parajsa, të dua (FOTO LAJM) Jose Antonio Reyes Lopez, i ka dhënë lamtumirën babait të tij, ish-futbollistit të Spanjës, Real Madridit dhe Arsenalit,
Zidane dëshiron të mbajë këto 17 lojtarë te Reali, mungojnë yje Pas qëndrimit të Sergio Ramos, trajneri i Real Madridit, Zidane ka përpiluar listën me emrat e lojtarëve që dëshiron të
Ramos flet për të ardhmen: Dua ta mbyll karrierën te Reali i Madridit Kapiteni i Realit të Madridit Sergio Ramos ka dalë pasditen e sotme në një konferencë për shtyp ku ka shuar çdo dilemë m
Çfarë po ndodh me Ramos? Spanjolli nuk paguan dot kredinë në bankë Sergio Ramos është pa dyshim një nga mbrojtësit më të mirë Botë. Por kapiteni i Realit nuk i ka aspak mirë mardhenjet me
Arrestohen lojtarët e Realit të Madridit Një aksion i madh policor ka finalizuar arrestimin e disa lojtarëve nga La Liga dhe Segunda Division në Spanjë, teksa 4
Ramos i kërkon Perezit ta lejojë atë të shkojë në Kinë Kapiteni Sergio Ramos i ka kërkuar Real Madridit ta lejojë atë të shkojë në Kinë si lojtar i lirë, raportojnë media të n
Zyrtare/ Ish-ylli i Real Madridit "var këpucët në gozhdë" Julio Baptista ka njoftuar pensionimin e tij në moshën 37-vjeçare. Ish-ylli i Real Madridit, Sevillës, Arsenalit e Ro
Ish-mesfushori i Real Madridit i apasionuar pas pokerit, humb 61 milion euro Gjatë karrierës së tij të gjatë ka veshur fanellat e Velje, Hamburg, Everton, Real Madrid dhe Cetlic, para se të varte k
Luka Modriç gati të rinovojë kontratën Sipas gazetës spanjolle "Marca", Luka Modric është i gatshëm të zgjasë kontratën e Real Madridit deri në vitin 2021.
Asensio: Real Madrid do të rikthehet tek suksesi i trofeve Marco Asensio beson se Reali i Madridit do kthehet më i fortë se kurrë më parë. 23-vjeçari zhvilloi një sezon jo të m
Formacioni i viti në Spanjë, nuk figuron asnjë lojtar i Realit (FOTO LAJM) Faqja e njohur futbollistike Goal.com ka zgjedhur formacionin më të mirë të vitit në elitën e futbollit në Spanjë. Në
Asnjë futbollist i Real Madridit në formacionin më të mirë të sezonit (FOTO LAJM) Faqja e njohur futbollistike Goal ka zgjedhur formacionin më të mirë të vitit në elitën e futbollit në Spanjë. Në 11-
Shkëmbim yjesh mes Manchester City-t dhe Atletico Madridit Gabriel Jesus është treguar efikas me Manchester Cityn sa e ka thirrur detyra. Megjithatë 22-vjeçari ka fatkeqësinë të
Zyrtare: Toni Kroos rinovon kontratën me Realin e Madridit Real Madrid ka rënë dakord për një zgjatje të kontratës me mesfushorin Toni Kroos, njoftoi klubi spanjoll. Marrëveshj
Zidane vazhdon ta mbajë mister të ardhmen e Bale Gareth Bale do të kthehet në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen e fundit të këtij sezoni, mirëpo trajneri Zinedine Zi
E ardhmja e yllit të Tottenham varet nga finalja e Champions Christian Eriksen kishte akordin me drejtuesit e Realit të Madridit. Ky ishte informacioni i fundit që vinte nga mediet
Finalja e Championsit do të vendosë shumë të ardhmen e Eriksenit Christian Eriksen kishte akordin me drejtuesit e Realit të Madridit. Ky ishte informacioni i fundit që vinte nga medi
Po shkëlqen te Tottenhami, Juventus në sulm për Pochettinon Një emër i ri ka dalë për stolin e Juventusit. Sipas asaj që bën me dije "Repubblica', Mauricio Pochettino është trajner