999 rezultate për

madridit

Gjithçka drejt përfundimit, Van de Beek i Real Madridit Donny Van de Beek është shumë afër të bëhet futbollist i Real Madridit. Marrëveshja me futbollistin është kryer qe disa
Infermieria e Realit plot, dëmtohet edhe Ramos Sergio Ramos e përfundoi Superkupën e Spanjës ndaj Atletico Madridit me një lëndim. Kapiteni i Los Blancos u dëmtua n
Festa e Real Madridit në dhomat e zhveshjes pas triumfit në Superkupë (VIDEO) Lojtarët e Real Madridit ishin shumë të lumtur teksa u kthyen në zhveshtoren e tyre në stadiumin King Abdullah Sports Ci
Perez i mahnitur nga Zidane: Është një bekim nga parajsa Presidenti i Real Madridit, Florentino Pérez e ka përshkruar menaxherin Zinedine Zidane si një "bekim nga parajsa" pas t
Pas fitores ndaj Valencias, shikoni çfarë i bëjnë tifozët e Realit CR7 (FOTO LAJM) Fitorja e sotme ndaj Valencias i gëzoi pa masë tifozët e Real Madridit, por madrilenët e kanë tepër të vështirë të mësoh
Real Madrid triumfon bindshëm ndaj Valencias dhe siguron finalen e Superkupës (VIDEO) Reali i Mdridit nuk e ka diskutuar në asnjë çast sfidën kundër Valencias duke fituar me rezultatin 1-3. Madrilenët b
Courtois në super formë, ka mbajtur portën të paprekur në 9 nga 12 ndeshjet e fundit Thibaut Courtois është nisur për në Superkupën e Spanjës me qëllimin për ta fituar trofeun e tij të dytë si lojtar i Rea
I është bashkuar Realit? Reagon ylli brazilian Talenti brazilian i Flamengos, Reinier Jesus, ka reaguar ndaj lajmeve se do të transferohet në Real Madrid, duke thënë "
Ishi i Barçës që po bën mirë në Premierligë: Do të shkoj te Real Madridi nëse më duhet Adama Traore nuk e hedh poshtë mundësinë t’i bashkohet Real Madridit, nëse merr ndonjë ofertë nga gjiganti spanjoll në t
Ekipi i vitit 2019 Si zakonisht, FIFA e zgjodhi ekipin e vitit, në bazë të votave të mijëra futbollistëve profesionistë. Federata Ndërko
Zgjidhet presidenti i La Lagas-s, tifoz i Real Madridit Është prezantuar vetëm një kandidaturë për presidencën e La Liga-s, e ajo ishte nga Javier Tebas, i cili edhe arriti të
Real Madridit nuk i del e keqja me VAR-in Real Madridi nuk i besoi emërimit të Alejandro Hernandez Hernandez si gjyqtar kryesor për El Clasico dhe pas barazimit p
Reali motivohet para Barcelonës, mesazhet i "pikturon" në autobus (VIDEO) Reali i Madridit luan mbrëmjen e sotme derbin e njohur si "El Clasico" ndaj Barcelonës. Nën masa të rrepta sigurie, e
Prestigjozj franceze zbulon transferimin e ri të Real Madridit (VIDEO) Gazeta e famshme franceze, L’Equipe ka zbuluar pazarin e ri të Real Madridit. Skuadra e madhe spanjolle është duke punua
Bale në stol, Zidane sqaron vendimin Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka insistuar se asgjë nuk ka ndodhur mes tij dhe sulmuesit anësor Gareth Bale
Frika për "El Clasiccon", Policia katalonase i premton Real Madridit siguri Forca policore e Katalonjës, Mossos d’Esquadra, ka premtuar se do të ofrojë siguri gjatë përballjes mes Barcelonës dhe R
Legjenda e Real Madridit befason me këtë kërkesë (VIDEO) Legjenda e Real Madridit, Jose Maria Gutierrez njihet gjerësisht si Guti e madje, këtë nofkë e kishte të shkruar edhe në
Yjet e Realit mblidhen për darkën e Krishlindjeve, Hazard dhe Bale "tull" gjumit (FOTO LAJM) Skuadra e Real Madridit e ka shfrytëzuar mesjavën për t’u mbledhur për darkën e Krishtlindjes të mërkurën mbrëma. Anë
Navas flet për largimin nga Reali Keylor Navas e ka pranuar se ai nuk e kupton pse u detyrua të largohej nga skuadra e Real Madridit gjatë afatit kalimtar
Fishkëllimat në Bernabeu, Bale: Tani jam mësuar Gareth Bale ka thënë se me kalimin e kohës ka mësuar se si t’i përballojë fishkëllimat e tifozëve të Real Madridit dhe g