999 rezultate për

madridit

Super lajm për Barcelonën, Suarez pritet të kthehet më shpejt sesa ishte menduar Më në fund një lajm i mirë për Barelonën nga infermieria. Sulmuesi uruguajan, Luis Suarez pritet të kthehet më shpejt se
Hazard i gatshëm për ndeshjen e rradhës së Real Madridit Mungesa e Hazard i kaloi të gjitha pritshmëritë, për belgun fillimisht u raportua se ishte një dëmtim i lehtë, por sulmu
Super modelja spanjolle tifoze e "zjarrtë" e Real Madridit (FOTO LAJM) Marta Lopez Alamo është një modele në ngritje në Spanjë, teksa me fotot e saj mjaft "të nxehta" që poston rregullisht, k
Ylli brazilian i Real Madridit flet rreth të ardhmes së tij Ylli brazilian i Real Madridit, Vinicius Junior u përfol për një largim të mundshëm nga madrilenët verën e kaluar. Ga
Futbollistët dhe trajnerët më të paguar në botë Superylli i Barcelonës, Lionel Messi mban kurorën e lojtarit më të paguar në botë, ndërsa pas tij vjen ylli i Juventusit
Zidane publikon listën e Realit për ndeshjen e kupës, mungojn Hazard e Bale Zinedin Zidane ka publikua listën e lojtarëve të Real Madridit për ndshjen e kupës ndaj Real Soicedat. Francezi ka lë
Super lajm për Realin, Hazard lë pas dëmtimin Pritja ka mbaruar, ylli i Real Madridit, Eden Hazard ka lënë pas dëmtimin dhe është rikthyer në stërvitje me klubin prej
Modriç me shumë gjasa luan sezonin e tij të fundit te Reali i Madridit Luka Modriç është një nga mesfushorët më të mirë në botë dhe padyshim ka qenë zemra e ekipit të Realit dhe kombetares së
Pse dështoi transferimi i Cavanit te Atletico? E zbulon presidenti i "Los Colchoneros" Edison Cavani ishte shumë pranë kalimit të Atletico Madridit, zërat për një kalim të tijin në Madrid ishin deri në ditët
Real Madridi fiton "derbin" ndaj Atletico Madridit (VIDEO) Reali Madridi ka arritur një fitore shumë të rëndësishme në shtëpi ndaj Atltico Madridit. Madrilenët fituan me rezult
Shpërthen "Bernabeu", Reali kalon në epërsi ndaj Atletico Madridit (VIDEO) Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Atletico Madridit në "Santiago Bernabeu". Wshtë Karim Benzema ai që ka dërguar
Formacionet e mundshme të derbit Real-Atletico (FOTO LAJM) Javën e kaluar falë fitores minimale në fushën e Real Valladolid, Reali i Madridit mori i vetëm kryesimin e La Ligas me
Reali kalon në fazën çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Reali i Madridit u kualifikua në mënyrën më të thjeshtë të mundshme në fazën çerekfinale të Kupës së Mbretit. Los Bl
Edhe Liverpooli interesohet për mesfushorin e Real Madridit "Reds" janë në kërkim të një organizatori të lojës, siç e kishin vite më parë Philippe Coutinhon Liverpooli e ka shpr
Mbrojtësi i Realit këshillon skuadrën: Duhet t’u kushtojmë rëndësi deklaratave të Mbappes Mbrojtësi spanjoll i Real Madridit, Nacho Fernandez, e ka paralajmëruar klubin madrilen se duhet t’u kushtojë rëndësi de
Zidane konfirmon lëndimin e Bale në ndeshjen e kupës Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka bërë të ditur se Gareth Bale do të jetë nën mbikëqyrjen e stafit mjekësor,
Futbollistin e Realit tentojn ta grabisin në rrugët e Madridit, shpëton paq Sulmuesi i Real Madrid, Mariano Diaz, ka rënë pre e një grabitjeje ditën e djeshme. Lojtari i lindur në Barcelonë ishte
ZYRTARE/ Bayern Munchen transferon mbrojtësin anësor të Real Madridit (FOTO LAJM) Alvaro Odriozola edhe zyrtarisht është futbollist i Bayern Munchenit. Mbrojtësi spanjoll është huazuar te gjiganti gjerm
E zbulojnë mediat spanjolle, Bayerni synon mbrojtësin e Real Madridit Real Madrid e bleu atë për 40 milion euro në verën e vitit 2018, por Alvaro Odriozola nuk ka pasur shumë hapësira. Këtë
Gjithçka drejt përfundimit, Van de Beek i Real Madridit Donny Van de Beek është shumë afër të bëhet futbollist i Real Madridit. Marrëveshja me futbollistin është kryer qe disa