999 rezultate për

madridit

Milani hap "sytë" për sulmues, dështimi i Realit del në skenë Milani është në kërkim të një sulmuesi që të mbajë peshën e repartit të avancuar, nëse Zlatan Ibrahimovic vendos të mos
Real Madridit i shtohet një tjetër konkurent në transferimin e lojtarëve, Newcastle Sipas mediave turke skuadra angleze, Newcastle United do të synojë transferimin e sulmuesit Alexander Sorloth. Futbol
23 prilli i shkruar me të arta, "dita galaktike" e Real Madridit (VIDEO) 23 prilli nuk është si çdo ditë e zakonshme për tifozët e Real Madridit. Aq më pak për epokën e galaktikëve të pensoinua
Pogba ka vendosur tashmë mes Real Madridit dhe Juventusit Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba është gati të përqendrohet në një transferim te Real Madridi dhe jo rikthim
Formacioni me lojtarë të njohur por që te Real Madrid dolën "dështakë" (FOTO LAJM) Real Madrid njihet si klub që bën blerje të mëdha ku shpesh herë mbledhë më të mirë në skuadër. Por ka edhe nga ata q
Barcelona tenton si rrallëherë të rrëmbejë talentin e Real Madridit Barcelona kërkon të transferojë talentin e Real Madridit, Cesar Gelabert. Për të është në garë dhe Arsenali, por medi
Marca: Pse Ronaldo e ka të pamundur kthimin në Real Madrid Dëmet financiare që ia ka sjellë kriza e koronavirusit në Itali Juventusit kanë bërë që mediumet e mëdha botërore të spe
Ndërron jetë ish-trajneri i Barcelonës, Real Madridit dhe Atletico Madridit Është ndarë nga jeta në moshën 71 vjecare ish trajneri i Barcelonës, Real Madridit dhe Atletico Madridit, Radomir Antic.
Cavani i vendosur për tu transferuar te Atletico Madridit Edison Cavani është i vendosur të largohet nga PSG. Ylli uruguaian i futbollit, Edinson Cavani, do të kërkojë për një
Rivalitet brenda dhe jashtë fushës, ky është premtimi që Barça i bëri Neymar-it për të mos kaluar te Reali! Verën e kaluar në merkato kishte një luftë të ashpër mes Barcelonës dhe Realit të Madridit për të marrë shërbimet e braz
Zi te Real Madridi, ndërron jetë ish-futbollisti Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë ish futbollisti i Real Madridit, Goyo Benito. Futbollisti kishte luajtur për 13
Milito nostagjik, kujton finalen e Madridit Ndërkohë që futbolli është ndalur për shkak të koronavirusit, emisionet televizive po gjejnë kohën t’u rikthehen protago
Reali në bisedime për rinovimin me Ramos, situata duket e "vakët" Sergio Ramos po luan sezonin e tij të 15 me fanellën e Realit të Madridit, kohë gjatë të cilës ia ka dalë të ngrejë lart
Super modelja spanjolle zbulon pasionin për futbollin dhe Realin e Madridit (FOTO LAJM) Marta Lopez Alamo është një modele në ngritje në Spanjë, teksa me fotot e saj mjaft "të nxehta" që poston rregullisht, k
Ish-presidentit të Real Madridit që vdiq nga Koronavirusi nuk i gjendet trupi Ashtu si Italia, edhe Spanja po kalon një kaos të vërtet prej Koronavirusit, por mesa duket në shtetin iberikas paniku ë
Kjo është modelja serbe për të cilën ylli i Real Madridit theu rregullat e karantinës (FOTO LAJM) Sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic theu rregullat e karantinës dhe udhëtoi drejt Serbisë për të qenë pranë të dashurës
Tjetër ish-president i Real Madridit me koronavirus Fernando Martin Alvarez, që ishte president i përkohshëm i Real Madridit, është infektuar me koronavirus. Këtë e kanë
Koronavirusi i mori jetën ish-presidentit, ky është reagimi i Real Madridit Real Madridi e ka nderuar ish-presidentin e vet, Lorenzo Sanz, i cili vdiq të shtunën pas infektimit me koronavirus, duk
I prekur nga koronavirusi, ndërron jetë ish-presidenti i Real Madridit Gjatë viteve 1995-2000, Lorenzo Sanz ishte president i Real Madridit, e i cili tani ka ndërruar jetë si pasojë e koronav
Raiola i bindur: Do t'ia dërgoj një kampion Real Madridit Menaxheri i njohur i futbollistëve të mëdhenj, Mino Raiola, është zotuar se do t’ia dërgojë Real Madridit një lojtar kam