999 rezultate për

madridin

Las Palmas trondit Real Madridin (VIDEO) Real Madridi i Zinedine Zidane ka regjistruar barazimin e dytë me radhë në La Liga. Pas barazimit me Villarrealin të mër
Gareth Bale kërkon që t’i rritet rroga Rinovimi i kontratës së sulmuesit anësor Gareth Bale mund të jetë lajm i mirë për Real Madridin dhe tifozët madrilenë, p
Një lajm fantastik për Real Madridin Real Madridi ka marrë një lajm të shkëlqyer gjatë ditës së enjte. Mbrojtësi i majtë, Fabio Coentrao, i cili sezonin e ka
Beckham lavdëron Zidanen: Trajner perfekt për Real Madridin Ish-ylli i Anglisë, David Beckham mendon se Zinedine Zidane është trajner ideal për ta drejtuar Real Madridin. Zidane
Një lajm shumë i keq për Real Madridin Gareth Bale, ylli i Real Madridit, mësohet se nuk do të mund të luajë në ndeshjen ndaj Valencias. Zinedine Zidane, tr
"Trembet" Guardiola: Atletico si Barça dhe Reali Trajneri i Bayernit të Mynihut Pep Guardiola është i ndërgjegjshëm se kundërshtari i radhës është më i forti që mund t'
Hija e Ancelottit ndjek Real Madridin Carlo Ancelotti vazhdon të ndjekë pas skuadrën mbretërore, megjithëse italiani ka kohë që është ndarë me madrilienët.
Barcelona "provokon" Real Madridin Polemikat e cdo viti kanë filluar, pasi shumë shpejtë do të vendoset se ku do të luhet finalja e Copa del Rey. Barcel
Ja gjysmëfinalet e Copa del Rey (FOTO) Jane caktuar gjysmefinalet e Copa del Rey per sezonin 2015-2016. Favoritet e Barcelones do te kene perballe Valencia
Alonson e ka marrë malli për Real Madridin Xabi Alonso ka shprehur se sa shumë i mungon ekipi i Real Madridit dhe sa dashuri ka për të. Mesfushori spanjoll, Xab
Dënimi për Realin dhe Atleticon, plas gallata në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Komisioni Disiplinor i FIFA-s dënoi Real Madridin dhe Atletico Madridin për shkeljen e rregullave të transferimit ndërko
Garsia: Short i bukur, duhet të shpërthejmë për t'u kualifikuar Roma do të përballet me Real Madridin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve, ndërsa trajneri i "verdhekuqve", Rudi Garc
Di Maria "ngacmon" Realin: 0 tituj që kur lashë Madridin Ka kaluar pak më shumë se një vit që kur Angel Di Maria kaloi nga Reali i Madridit, më pas te Mancester Junaitid dhe tas
Shqiptari shënon për Atletiko Madridin Keidi Bare ishte një nga shënuesit në fitoren e thellë 7 – 1 të Atletikos së Madridit me Astanën në javën e tretë të You
Kovaçiç shënon golin e parë për Real Madridin (VIDEO) Mesfushori kroat, Mateo Kovaçiç ka nisur stërvitjet me skuadrën e tij të re, Real Madrid. Ai ka filluar që ditën e pa
Portugalia ka një lajm të keq për Real Madridin Përpjekjet e përfaqësueses portugeze të 21-vjecarëve u shpërblyen duke siguruar pjesëmarrjen në Lojërat Olimpike Brazil
Kjo bukuroshe zgjedh Realin dhe Ronaldon në Play Station (FOTO LAJM) Denise Schaefer pëlqen të luajë Play Station dhe gjithmonë zgjedh Real Madridin dhe yllin e tyre Cristiano Ronaldo. "
Guardiola e dëshiron Griezmann-in Trajneri spanjoll i Bayernit, Pep Guardiola, duket se i ka vënë syrin francezit Antoine Griezmann. Lëndimet e Franck
Nga Spanja: David Alaba do Real Madridin E ardhmja e David Alabas mund të jetë larg Bayern Munchen. Austriaku i krahut të majtë, që mbush 23 vjeç më 24 qershor,
"E dua Real Madridin, e vështirë të largohem" Me kontratën që i skadon në qershor, Sami Khedira ka folur për të ardhmen e tij që duket larg Real Madridit. "E dua R