999 rezultate për

madridin

Referendumi i Katalunjës, votuesit sfidojnë Madridin (FOTO & VIDEO) Referendumi i pavarësisë së Katalunjës ka filluar në mënyrë kaotike, me përplasjet që ndodhin kur policia përpiqet të pa
Ramos: Donim të rigjenim Real Madridin më të mirë Sergio Ramos u shfaq përpara mediave pas ndeshjes ndaj Dortmund ku kapiteni shijoi një tjetër natë të madhe Championsi d
Ronaldo rekord me Real Madridin, 400 ndeshje me fanellën Los Blancos Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, sot do ta zhvillojë ndeshjen e 400-të me fanellën e Los Blancos. Prej ardhj
De Biasi flet pasi u emërua trajner i Alaves Klubi spanjoll, Alaves, ka bërë të ditur se ka emëruar si trajner ish përzgjedhësin e Kombëtares shqiptare, Gianni De Bi
Isco rinovon kontratën me Real Madridin Isco ka nënshkruar kontratën e re me Real Madridin dhe lajm është konfirmuar nga presidenti i Realit, Florentino Perez.
Cabellos zbulon pse zgjodhi Realin dhe refuzoi Barcelonën Dani Cabellos ka deklaruar se nuk ka hezituar të nënshkruajë për Real Madridin, pavarësisht interesimit të madh që për t
Ja pse Mancheteri zgjodhi Lukakun dhe hoqi dorë nga Morata Çelsia është verbuar nga rivalët e tyre në Premier Ligë pduke zyrtarizuar me belgun, teksa Real ende presin oferta për s
Perez "zemër bardhi" shpërblen Atletiko Madridin Pasi shkëlqeu me Alaves, Theo Hernandez është transferuar nga Atletiko në Real Madrid këtë verë. Sipas Marçës, është
Morata lë Madridin dhe kalon tek Manchesteri në vend të Ibrahimoviç Alvaro Morata është shumë pranë kalimit tek Manchester United, sipas The Telegraph. Mësohet se lojtari ka dhënë "ok"
Manchester United hidhet në sulm për yllin e Realit Manchester United pritet që të jetë shumë aktive gjatë merkatos së verës. Skuadra angleze synon afrimin e një mesfushori
Ylli i Juves: Të lumtur që shmangëm Real Madridin Gjatë ditës së premte është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve, ku në gjysmëfinale do të përballen Juventus – Monaco dh
Isco shpëton për pak Real Madridin (VIDEO) Real Madridi ka shënuar një fitore të madhe në minutën e fundit të kohës së rregullt. “Los Blancos” mposhtën ekipin e
Ronaldo shpëton Real Madridin nga "turpërimi" (VIDEO) Las Palmas e ka ndalur Real Madridi duke barazuar 3:3 në Santiago Bernabeu në një ndeshje spektakolare me raste dhe aksi
Valencia mposht Real Madridin (VIDEO) Real Madridi nuk ka mundur ta rikuperoi në favorin e saj ndeshjen e mbetur me Valencian, duke pësuar humbje 2:1 në “Mest
Shqiptari Keidi Bare mbrëmje ëndrrash, debuton me Atletico Madridin Mbrëmje e djeshme do të mbetet gjatë në kujtesën e talenti shqiptar, Keidi Bare, i cili më në fund ka veshur fanellën e
Goli i veçantë i Ronaldos sot, shikoni shifrën që ka arritur (FOTO) Fituesi i “Topit të Artë” Club America ka arritur të thyejë një rekord personal pasi gjatë karrierës profesionale ka shë
Zbardhet plani i Realit–Dortmundit, tre yjet e gjermanëve mund të kalojnë në Madrid Skuadra e njohur gjermane, Borussia Dortmund ka arritur një barazim të artë në takim me Real Madridin. Megjithëse duk
E pabesueshme/ Të gjithë futbollistët në zi për Chapecoensen, por...ja çfarë bën Ronaldo (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka marrë kritika të shumta për publikimin e një fotografie nga stërvitja me Real Madridin. Teksa e
Zyrtare/ Ronaldo nesër rinovon kontratën e re me Real Madridin Cristiano Ronaldo do të nënshkruaj kontratë të re me Real Madridin. Klubi mbretërore ka njoftuar se ka arritur marrëves
Modric: I lumtur që kam rinovuar me klubin më të mirë në botë Mesfushori kroat, Luka Modric ditën e sotme ka nënshkruar kontratë të re me Real Madridin, e cila do ta mbaj në Santiago