999 rezultate për

madridin

Ramos dhe Isco kthehen në stërvitje me Real Madridin (FOTO LAJM) Sergi Ramos dhe Isco Alarcon pritet të zbresin nga minuta e parë në “Allianz Stadium” kundër Juventusit të martë në mbrë
"Martinez refuzoi Real Madridin për Interin" Lautaro Martinez është i lumtur me transferimin e tij tek Inter dhe madje ka refuzuar Real Madridin, thotë agjenti i Rac
"Juventusi mund ta eliminojë Real Madridin" Blaise Matuidi është i bindur se Juventusi ka gjithçka që duhet për të eliminuar Real Madridin në çerekfinale të UEFA Ch
Ish-mesfushori këshillon Neymarin: Po deshe të ngrihesh akoma, prano Realin Që nga transferimi i tij në Parc des Princes, Neymar ka qenë i lidhur me një lëvizje të ardhshme tek rivalët e urryer të
STATISTIKË / Cristiano Ronaldo 100 gola me Real Madrid në UEFA Champions League (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka shënuar vetëm me Real Madridin 100 gola në Ligën e Kampionëve Ylli i Real Madridit, Cristiano Ro
Cristiano Ronaldo arrin 550 gola në karrierë si futbollist profesionist Cristiano Ronaldo ka arritur shifrën prej 550 golave në karrierë, pas tregolëshit që realizoi në fitoren e thellë të Rea
Levante shokon Real Madridin (VIDEO) Levante ka barazuar ndaj Real Madridit në "Estadi Ciutat de Valencia". Goli është shënuar nga Emmanuel Boateng në mi
Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Mbretit Barcelona Valencia, Leganes dhe Sevilla janë ekipet që do të diskutojnë me njëra-tjetrën trofeun e Kupës së Mbretit.
Zyrtare: Cristiano Ronaldo shpallet lojtari i muajit dhjetor për Real Madridin (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është shpallur lojtari i muajit dhjetor në klubin madrilen. Edhe pse nuk ka bërë gola dhe të dhuro
Ryan Sessegnon refuzon Realin për një klub nga Premier League Para disa ditëve ju njoftuam që anësori 17 vjeçar i Fulhamit, Ryan Sessegnon është në agjendën e drejtuesve Madrilen për
Trajneri i Egjiptit dëshiron transferimin e Salah tek Real Madrid Sipas menaxherit të ekipit kombëtar të Egjiptit, Hector Cuper, sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah do të ishte një nën
Mbappe flet sërish për Realin e Madridit Me vetëm 19 vite mbi supe, ai ka qenë senzacioni absolut i vitit 2017 dhe do të jetë kërcënimi i parë për Real Madridin
Rivaldo: Ai mund të luaj me Real Madridin Legjenda braziliane, Rivaldo ka thënë se Neymar Jr mund të luajë për Real Madridin Që prej largimit nga Barcelona gja
Suarez: Për momentin unë nuk e shoh atë duke luajtur për Real Madridin Sulmuesi i Barcelonës Luis Suarez ka folur për kalimin e ish-shokut të tij, Neymar Jr në Real Madrid. Javët e fundit
Marcelo thyen një rekord të jashtëzakonshën me Real Madridin Pas fitores së Real Madridit kundër Malagës në “Santiago Bernabeu” të shtunën pasdite, Marcelo është futur në histori të
Lojtari i United bie dakord me transferimin në Spanjë Mediat spanjolle kanë zbuluar se mesfushori i Manchester Unitedit, Ander Herrera dëshiron të bashkohet me Atletico Madri
Katalonja shpall pavarësinë, BE do të bashkëpunojë vetëm me Madridin Presidenti i Këshillit të Evropës, Donald Tusk, deklaroi sot pas shpalljes së pavarësisë së Katalonjës, se asgjë nuk ka
Këto janë shtatë lojtarët që kanë luajtur dhe për Real Madridin dhe për Tottenhamin në karrierën e tyre Real Madridi e pret Tottenhamin sot në Bernabeu në kuadër të Champions League. Skuadra Madrilene dhe skuadra Angleze
Ja pse Real Madrid e bleu Benzeman, do të ndryshoni krejtësisht mendim për të (VIDEO) Ai mbase është sulmuesi më i nënvlerësuar i të gjitha kohërave. As titujt, as golat, as asistet, as loja e bukur që bën,
Referendumi i Katalunjës, votuesit sfidojnë Madridin (FOTO & VIDEO) Referendumi i pavarësisë së Katalunjës ka filluar në mënyrë kaotike, me përplasjet që ndodhin kur policia përpiqet të pa