999 rezultate për

made

Djepi elektrik “Made in Gjakova” (VIDEO) Lëvizje deri në fjetje, traditë e vjetër me shekuj. Po të qëllonte ndonjë fëmijë jo fort i rehatuar, atëherë kjo do të v
Madeleine Albright i dërgon të fala Isa Mustafës Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Akademik Isa Mustafa, priti sot në takim presidentin e Institutit Demokratik
INTERVISTA/ Lumturia rrëfen netët e nxehta me Amadeon I jep pikë maksimale si shkrimtar, por pikë minus si burrë. 57 vjeçrja Lumturi Kodra që u bë e njohur në përballjen e sa
Lumturi Kodra: Ja kush është dashnorja sekrete e Amadeos Të gjithë e kujtojmë historinë e dashurisë dhe urretjes mes Lumturi Kodrës dhe shkrimtarit Amadeo Baçi. Pavarësisht
Taylor Swift thyen çdo rekord me "Look what you made me do" Këngëtarja Talor Swift njihet për natyrën saj misterioze dhe shpeshherë edhe të fshehtë. Por këtë herë Taylor ka ven
Vazhdon telenovela, Lumturie Kodra i kushton një këngë dashurie Amadeo Baçit Lumturi Kodra tashmë është një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar. Ajo u bë e njohur falë historisë së d
Lumturi Kodra harron Amadeon, gjen të dashur të ri (FOTO) Të gjithë e mbajnë mend Lumturie Kodrën, zonja e cila pohoi ne televizion se u mashtrua nga poeti Amadeo Baçi. Ata e
U refuzua live nga Amadeo, godet Lumturia: Në grevë urie për dashurinë Të gjithë tashmë e dimë historinë e dashurisë së mohuar mes Lumturi Kodrës dhe Amadeo Baçit. Një dashuri e mohuar, a
Pas refuzimit, Lumturia i tregon Amadeos së çfarë ka humbur (VIDEO) E kush nuk e njeh Amadeo Baçin dhe Lumturi Kodrën. Ish-çifti akoma vazhdojnë përplasjet mes njëri-tjetrit me akuza t
Lajm i mirë për shqiptarët, së shpejti linja e parë ajrore "Made in Albania" Linja ajrore shqiptare do të nisë fluturimet brenda këtij viti. Lajmi është konfirmuar për TCH nga gjigandi turk i avia
Vijon telenovela, Amadeo Baçi mohon të ketë bërë seks me Lumturie Kodrën Amedeo Baçi, romancieri i njohur shqiptar ka folur sërish për historinë e njohur me poeten Lumturi Kodra. I ftuar mb
I shprehu "live" dashurinë, çfarë ndodh sot mes poetit dhe 20-vjeçares Romancieri Amadeo Baçi tashmë është shumë i njohur për publikun shqiptar. Faktikisht më shumë prej historisë së tij me f
S'ka faj Lumuria! Shikoni si Amadeo Baçi çmend vajzat në Facebook Amadeo Baçi është një ndër romancierët më të talentuar të letërsisë shqipe, por fati i tij desh që të mos njihej nga të
Jo vetëm Reali, 3 skuadra përfitojnë nga largimi i Cristiano Ronaldos Besojeni ose jo por nga largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madrid, përveç Realit dalin të fituar dhe tri skuadra të t
Fluturon avioni i parë për pasagjerë "made in China" (FOTO LAJM) Avioni i parë i madh për pasagjerë i prodhuar tërësisht nga Kina realizoi provën e tij të parë me sukses. Avioni u n
Aeroporti i Madeiras merr emrin "Ronaldo", por shkëlqen dhe Georgina (FOTO) Duke filluar nga sot aeroporti i ishullit që ndodhet në Madeira do të marrë emrin “Aeroporto Cristiano Ronaldo”. Ylli po
Gjeopolitika “made by Donald Trump” Administrata e re amerikane ka dashur të dërgojë një sinjal të fortë, kur, në fund të shkurtit, prezantoi linjat kryesor
Albania marks significant improvement in 2017 Doing Business Report Albania made big improvements in its business environment in key areas according to the Doing Business 2017: Equal Oppor
Këpucë "Made in Kosova" për ushtrinë e policinë serbe Drejtori i fabrikës “Obuqan” në Beograd, ka ardhur në Suharekë që të blejë këpucë e çizme që prodhohen në fabrikën kosov
Ronaldo tashmë ka edhe një aeroport me emrin e tij Cristiano Ronaldo është një hero në Portugali, sidomos tani që ka fituar edhe Europianin me kombëtaren. Edhe më i vle