999 rezultate për

macronit

Tensione në Paris, Vuçiq u përplas me Thaçin në prani të Macronit? Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, ka ndarë detaje nga takimi që ka pasur në Paris me presidentin e Republikës së K
Macron futet në telashe: Bosnja është bombë me sahat... Presidenti i Francës, Emmanuel Macron theksoi se shqetësimi më i madh në Ballkan është “kthimi i xhihadistëve” në Bosnje
Zaev: I kërkova takim katër muaj rresht Macronit, nuk pranoi Kryeministri Zoran Zaev deklaroi sot mes të tjerash para gazetarëve se i kishte kërkuar takim presidentit Macron prej di
Parisi në flakë kundër taksave mbi karburantet, shqiptarët mbeten në kafe (FOTO LAJM) Më shumë se 100 të arrestuar dhe dhjetra të lënduar është rezultati i protestave të sotme tepër të vrullshme kundër rrit
E moshuara pyet Merkelin nëse është gruaja e Macronit (VIDEO) Gjatë festimeve të 100-vjetorit të paqes pas përfundimit të Luftës së Parë Botërore përveç takimeve të liderëve politikë
WikiLeaks publikon korrespodencat e fushatës së Macronit WikiLeaks ka njoftuar sot se ka botuar 71,000 e-maile nga ekipi zgjedhor i presidentit të Francës, Emmanuel Macron. E
Macron, fiton bindshëm në Francë raundin e pare Më shumë se një muaj pas fitores së Emmanuel Macronit në zgjedhjet presidenciale, francezët votuan për parlamentin e ri.
Edhe Koreja e Veriut uron Macronin për fitoren Koreja e Veriut përshëndeti sot Emmanuel Macron për fitoren në zgjedhjet presidenciale në Francë. Franca nuk ka marrë
BE merr frymë lirisht pas fitores së Macron-it Udhëheqësit e Bashkimit Evropian morën frymë lirisht, duke shijuar fitoren e kandidatit Emmanuel Macron në garën preside