999 rezultate për

maciel

SKANDAL/ Gjyqtari në Brazil nxjerr pistoletën nga brezi dhe kërcënon tifozët (VIDEO) Përdorimi i armëve në fushat e futbollit është kthyer në një modë. Pas Greqisë dhe Meksikës, një tjetër episod na vjen n
Futbollisti dhunon rëndë arbitrin, i cili më pas përfundoi në spital (VIDEO) Në argjentinë ka ndodhur sërish dhunë por këtë herë ndaj arbitrave dhe jo midis tifozëve. Së fundmi një arbitër është dh
E tmerrshme! Futbollisti plas në tokë arbitrin (VIDEO) Ndeshja e futbollit brazilian mes Jacuipense dhe Juazeirense po bën xhiron e botës jo për ndonjë gol të bukur të shënuar