999 rezultate për

lulzim

Bllofi fëmijënor dhe qesharak i Lulzim Bashës Nga Andi Bushati Lulzim Basha ka hedhur në treg një tjetër propozim qesharak atë për të bërë vettingun e politik
A do të hyjë në qeveri me Ramën ashtu siç pritej? Përgjigjet Lulzim Basha Gjatë takimit të sotëm me gazetarët, kryedemokrati Lulzim Basha ka mohuar se do të ketë bashkëqeverisje me Edi Ramën.
Basha: Kur unë të vij në pushtet, studentët do të paguhen edhe në stazh Kreu i Partisë Demokratike ka vendosur të përshëndesë këtë ditë të rëndësishme. Në deklaratën e tij në Ditën Ndërkomb
I shpëtoi atentatit, arrestohet biznesmeni shkodran Ditën e sotme është arrestuar në pikën kufitare të Kakavijës biznesmeni shkodran, Lulzim Kulla. Ai u ndalua pasi tent
Basha e gjen "shtruar" në Durrës, por harron se sallat dhe sheshet nuk mbushen vetë Lulzim Basha është rikthyer në Durrës pas disa muajsh duke marrë pjesë në një takim me sallën plot pasi ia kishte dhënë
Rishfaqet në Kuvend Jozefina Topalli, injoron plotësisht Lulzim Bashën (FOTO LAJM) Ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli, është rishfaqur për herë të parë pas kaq kohësh në Kuvend. Demokratë e socia
Balla i përgjigjet ashpër Bashës: Gojë-përdalë, boll u fshehe pas Berishës Taulant Balla ka reaguar pak pasi Basha deklaroi se Gjykata e Krimeve të Rënda shpalli moskompetencë në lidhje me padinë
Sot duhej të përballeshin në gjykatë, Basha mungon në gjyqin ndaj Ballës Sot ishte përcaktuar të mbahej seanca e parë gjyqsore në Gjykatën e Krimeve të Rënda mes Kryedemokratit Lulzim Basha dhe
Teatrin e vranë! Basha nuk ka këllqë që të bëjë këtë zotim Nga Albeu.com Me 75 vota memecësh dhe shurdhësh, Edi Rama i dha fund shpresës për një shtet ligjor në Shqipëri d
Kallëzohet në prokurori Lulzim Basha Deputeti i PS Taulant Balla ka kallëzuar kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha. Kallëzimi penal është bërë pra
Balla paralajmëron Lulzim Bashën: Kam gati një surprizë për ty Ditën e sotme kreu i grupit paralamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar lidhur me akuzat e kreut të PD se është i përfs
Milionat në Durrës, Balla i përgjigjet "një më një" Bashës Kreu i partisë Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar Taulant Ballën për milionat e kapura brenda makinës "Toyota" në porti
Garantoi miliardat e bandës së Elbasanit, Balla reagon me fyerje ndaj Bashës Taulant Balla reagoi ashpër ndaj akuzave të Lulzim Bashës së ishte ai garantori i parave të drogës së një bande nga Elba
Majlinda Bregu nuk i ndahet Bashës: Një hipokrit, Zoti e ruajtë PD-në Nuk kanë kaluar pa u komentuar deklartat e kreut të PD-së Lulzim Bashës sot në Kuvend në lidhje me negociatat. Ka qen
Balla i përgjigjet Bashës për makinën me drogë: S'është e imja Kreu i Grupit Parlamentar i PS, Taulant Balla ka reaguar lidhur me denoncimin e bërë nga kreu i PD, Lulzim Basha. Bas
Përçahet opozita, LSI sulmon hapur në Kuvend Lulzim Bashën Prej disa seancash në Kuvendin e Shqipërisë nuk është zhvilluar asnjë seancë normale. Çdo javë ashtu si edhe sot, op
Tensione në Kuvend, Ruçi i "mbyll gojën" Bashës "Edi Rama ka gënjyer, nuk i ka bërë detyrat, Shqipëria nuk i ka plotësuar kushtet për hapjen e negociatave" Kështu ka
Majlinda Bregu: Lulëzim Basha e ka turpëruar PD-në Majlinda Bregu përsëri ka hedhur akuza ndaj ish-kryetarit Lulzim Basha. Duke folur për kuotat gjinore ajo ka thënë në nj
Basha mbushi sot 44-vjeç, Berisha ka një dhuratë speciale për të Ditën e sotme Lulzim Basha ka festuar 44-vjetorin e lindjes. Dhe sigurisht dhuratat nga demokratët nuk kanë munguar në k
PD "pushton" Kuvendin, Paloka bëhet kryeparlamentar (VIDEO) Lulzim Basha ka zgjedhur Facebook-un për të mbajtur fjalimet e tij, ndërkohë që Gramoz Ruçi ia ndërpreu pas tre minutësh