999 rezultate për

lulzim

Lirohet Lul Kulla, ndryshojnë balancat mes grupeve në Shkodër Gjykata e Shkallës së Parë në Gjirokastër ka lënë të lirë Lulzim Kullën, të cilit iu bë atentat me tritol në janar të kë
Procedohet Lulzim Basha dhe dy deputetët e PD-së, akuzat që rëndojnë mbi ta Kreu i PD-së, Lulzim Basha është proceduar penalisht në lidhje me protestën e 23-nëntorit. Bashkë me të, edhe dy dep
Lulzim Basha shpërthen ashpër ndaj Ramës: O plehër, doje policen dëshmore Në nje deklaratë për mediat nga PD, Kryedemokrati Lulzim Basha ka shpërthyer në akuza ndaj kryeministri Edi Rama. “Ra
"Bombat" e Zaevit dhe "fendët" e Lulzimit Editorial i Albeu.com Është bërë e udhës tashmë që pas çdo rreshti mosmiratues ndaj veprimeve të Lulzim Bashës t
Basha voton për kreun e Komisionit Evropian, e tregon hapur votën Partia Demokratike do të votojë për herë të parë një kandidat të PPE për President të Komisionit Europian. Votën e op
80 mijë euro për të vrarë Lul Berishën, pse dështoi seanca gjyqësore për Ajetin I pandehuri, Ahmet Ajeti, akuzohet si organizatori i një atentati ndaj Lulzim Berishës në vitin 2005. Së fundmi Ajet
Paralajmërimi i frikshëm i Lulzim Bashës nga Twitteri-i Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka ashpërsuar tonet ndaj qeverisë. Në një reagim të mbrëmjes së sotme, B
Basha në Bruksel, a do ta paraqesë Shqipërinë si shtet i lidhur me krimin? Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet sot në Bruksel ku po merr pjesë në Samitin e Partisë Popullore Europia
Balla sfidon Lulzim Bashën, ç'do bëjë me lekët e gjyqit për Xhisielën Kreu i PD-së Lulzim Basha, pasi dëshmoi në Prokurori për çështjen e Xhisiela Malokut, pati një reagim të fortë kundrejt
Prokuroria thërret Lulzim Bashën për çështjen "Xhisiela" Prokuroria mësohet se ka kërkuar që të marrë në pyetje kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën në lidhje me çështjen
E FUNDIT/ Xhisiela si Rama: Tritolin ma vuri Lulzim Basha Xhisiela Maloku, vajza e cila tronditi maxhorancën me historinë e saj që shpërtheu ditët e fundit ka reaguar pas shpërth
"Kështu vidhen paratë dhe pasuritë publike nga oligarkët" (VIDEO) Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video në Facebook, sipas të cilit PD ka llogaritur se prej ardhjes në pushtet,
I tmerrshmi i Beratit, kush është Lul Caka që po i çonin 600 gr drogë në burg Detaje të reja kanë dalë në "dritë" në lidhje me dy vëllezrit lushnjar që u arrestuan sot nga policia në tentativë për t
I mohoi akuzat, Balla reagon sërish për çështjen e Xhisielës Kreu i grupit parlamentar i PS, Taulant Balla i akuzuar se ka kërcënuar ish-nënkomisarin Nuhu për cështjen Xhisiela, ka
Shtyhet gjyqi për "atentatorin" e Lulzim Berishës Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur që seanca gjyqësore për Ahmet Ajetin, i konsideruar si truri i “Bandës së Durrësi
Basha sfidon të fortët e Ramës: Me 10 mijë veta e pushtoj kryeministrinë Kryedemokrati Lulzim Basha, i cili nuk po frymëzon ende për të nxjerrë një alternativë ndaj qeverisë që e ka bërë "baltë
Dëshmia e oficerit, Balla: Sajesë, e provoj në gjyqin me Bashën Taulant Balla ka reaguar menjëherë pas denoncimit të bërë ditën e sotme nga oficeri i policisë Emiljano Nuhu, i cili ngr
Basha del në krah me Idrizin, bojkoton Vangjel Dule Opozita e ka bojkotuar sot Senacën Plenare duke zhvilluar një mbledhje në Vlorë, nga e cila Lulzim Basha ka vijuar akuza
Lulzim Basha njofton deklaratë të jashtëzakonshme Pas daljes së sotme në drekë, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha paralajmëron deklarata të forta sërish. Zyra p
Drejt largimit, Donald Lu i shkon në zyrë Lulzim Bashës Ish-ambasadori amerikan në Shqipëri Donald Lu po kalon ditët e fundit në Shqipëri. Këto ditë të fundit, Lu i ka kalu