999 rezultate për

lulzim

Protesta drejt mbylljes, ndiqni LIVE fjalimin e Lulzim Bashës (VIDEO) Duket se protesta e sotme e thirrur nga opozita do të mbyllet. Kreu i demokrateve ka terhequr protestuesit tek Selia
I rrethuar nga 10 badigardë, nga se ruhet Lulzim Basha? (FOTO LAJM) Lulzim Basha gjendet në mes të protestuesve të opozitës duke bërë kështu një rrethim simbolik të Kryeministrisë. Ajo që
"Mos u bëni ...", Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së SHBA-ve Ditën e sotme ambasada e SHBA-ve ka bërë nëj deklaratë të fortë për sa i përket ngërçit politik në vend. Edhe pse ka
Rama "thumbon" nga Elbasani Erion Veliajn dhe Lulzim Bashën (VIDEO) Kryeministri Rama, "Ditën e Verës" ka preferuar që ta festojë në Elbasan nën shoqërinë e kreut të bashkiës, Qazim Sejdi
Rama bën meme Lulzim Bashën: Nuk bëhet ajo që bën Juvja (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama duket se është gëzuar shumë nga kthimi i rezultatit që bëri mbrëmë skudra e Juventus ndaj Atletico
Deputeti i PD nxjerr pamjet: Policia përgjon ilegalisht Lulzim Bashën (VIDEO) Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji ka bërë një deklaratë të fortë këtë mbrëmje kur tha se kreu i opozitës është përgj
KQZ i emëron zëvendësuesin Lulzim Bashës në Kuvend Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i dha sot mandatin e deputetit edhe pesë kandidatëve të tjerë nga listat e PD-së dhe LSI-
Gazetari nxjerr dokumentin: Lulzim më paske gënjyer për shkollën (FOTO LAJM) Gazetari Mero Baze, së fundmi është ndalur te shkollimi i kreut të PD-së Lulzim Basha. Baze pranon se ka qënë një ng
Dogjët mandatet se keni mbështetjen e Moskës? Si përgjigjet Basha Arian Çani i ka drejtuar “Pyetjen që vret” kryetarit të PD, Lulzim Bashës teksa ka qenë në studion e “Zonë e Lirë” “Lul
Lulzim Basha: Për herë të parë qytetarët nuk kanë frikë nga Rama I ftuar në Zonë e Lirë, kreu i opozitës Lulzim Basha ka komentuar zhvillimet e fundit politike në vend. Sipas tij, nj
Vëllai i Azem Hajdrait - Lulzim Bashës: Lidhi qentë Vëllai i Azem Hajdarit, Sali Hajdari ka bërë një reagim të fortë kundër PD-së ku shprehet se kanë nisur sulme ndaj famil
Diaolog me Ramën? Çfarë pranon Lulzim Basha? Ditëm e sotme kreu i PD-së Lulzim Basha doli në një deklaratë për shtyp duke komentuar kështu situatën politike në vend.
PD hyn në zgjedhjet lokale? Si përgjigjet Lulzim Basha Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në përgjigje të gazetarëve nga Shkodra nese PD do të hynte në zgjedhjet lo
Edi Rama sms deputetëve pas deklaratës së Lulzim Bashës Kryetari i Qeverisë, Edi Rama vetëm pak minuta pas deklaratës së Lulzim Bashës se po përgatitet për arrestimin e Vangju
Basha kthehet me "urgjencë" në Shqipëri, ç'ndodhi në Vjenë Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është larguar nga Shqipëria një ditë pas protestë masive të opozitës ku deputetët e kësja fo
Tranzit Vjenën! Basha niset për Holandë pas djegies së mandateve? (VIDEO) Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është larguar nga Shqipëria një ditë pas protestë masive të opozitës ku deputetët e kësja fo
Edhe Lulzim Basha firmos "shkarkimin" e tij (FOTO LAJM) Kreu i PD-së Lulzim Basha ka firmosur djegien e mandatit të tij të deputetit. Me dorëheqjen nga mandati i deputetit,
Si i sfidoi Lulzim Basha SHBA-të dhe BE-në nga selia e PD Kryedemokrati Lulzim Basha ka bërë deklarata të forta pak minuta më parë në lidhje me atë që ai e quajti përballje të së
Lulzim Basha mbledh deputetët pas reagimit amerikan (FOTO LAJM) Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka mbledhur me urgjencë deputetët këtë mbrëmje në selinë e PD-së, shkruan Albeu.com Mb
"Ç'vlerë ka...", reagojnë deputetët e LSI për djegien e mandateve nga PD-ja Teksa Lulzim Basha deklaroi se deputetët e PD kanë votuar njëzëri djegien e mandateve, kanë ardhur disa reagime edhe nga