E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

lulzim

Rama fton Bashën për dialog: Ulemi dhe flasim meqë t’i s’do as karrigen Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje Lulzim Bashës që të ulen në tavolinë dhe të diskutojnë, pasi sipas tij Basha nuk
Qetësohet protesta, shfaqen pamje në murin e kryeministrisë Lideri demokrat Lulzim Basha është rikthyer përpara kryeministrisë, ku militantët kanë vijuar ndriçimin përmes celularëv
Basha bën gafën e madhe dhe rrezikon jetën e udhëtarëve në Lezhë (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha ndodhet sot në Lezhë për të shpërndarë kartat e anëtarësisë për më shumë se 100 të rinj.
Basha dhe Kryemadhi pas takimit: Nesër caktojmë detyrat e qeverisë tranzitore, bllokohen rrugët Ka përfunduar pas rreth një ore takimi mes Lulzim Bashës dhe Monika Kryemadhit në selinë e LSI-së, pas të cilit ata bënë
Lulzim Basha: S'ka "Shqipëri të Madhe", ja si bashkohen shqiptarët Lideri i opozitës Lulzim Basha ka dhënë një intervistë për gazetën sllovene Delo ku ka rreshtuar argumentat e tij në lid
Protestuesit do bllokojnë të gjitha akset nacionale, por ku do të jetë Lulzim Basha? Vetëm pak orë na ndajnë nga nisja e protestës së opozitës ku ndryshe nga herët e tjera sot ka zgjedhur që të bllokojë rr
Gati partia e re? Rudina Hajdari takohet me kundërshtarin publik të Lulzim Bashës Pasi shpalli veten kryetare të grupit parlametar të PD-së në Kuvend, dhe nuk mori as mbështetjen e të gjithë deputetëve
Pamjet e rralla të Lulzim Bashës kur punonte si përkthyes (VIDEO) Nënkryetari demokrat Edmond Spaho ka bërë një status, ku shprehet se holandezët do ia hanë kokën Ramës dhe përmendi mes
Basha: Nuk synoj karriken e pushtetit për t'u bërë kryeministër Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, gjatë fjalës së tij si i ftuar i Institutit Ndërkombëtar të Studimeve për Lindjen e Mesm
Ushtria merr aeroportin, Lulzim Basha e vlerëson si grusht shteti Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas njoftimit të Ministres së Brendshme, Olta Xhaçka e më pas edhe konfirmimit
Historia e Lulëzimit, nga ndarja e prindërve deri te zhdukja e tij Lulzim Gjonaj është djali i parë i çiftit Xhbane dhe Isa Gjonaj nga Tropoja. Prindërit e tij u ndanë kur Lulzimi ishte 4
Berisha: Basha duhet të kalojë detin më këmbë Organizimi i protestës së 13 prillit, ka vënë në lëvizje strukturat e Partisë Demokratike. Lulzim Basha thirri në një
Basha zbardh për herë të parë takimin me Metën Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke folur në emisionin “Të Paekspozuarit”, ka komentuar takimin me Presid
Rama ironizon ish-deputetët e PD-së: Gaz Salianji e Ervin Duma Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit mohon kategorikisht mundësinë e zgjedhjeve të parakohshme por dhe futjen e
Ngjela: Nëse PD largon Lulzim Bashën, Rama ikën për 3 muaj (VIDEO) Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “Kjo javë” në tha se nëse Partia Demokratike ndryshon lidershipin e saj, Ram
“Gënjen si derr i kënaqur”, Spiropali shpërthen ndaj Bashës Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëkohësisht zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali nëpërmjet një p
Reagon prokuroria: Për çfarë po e pyesim Lulzim Bashën Prokuroria zbardh dy letër-porositë nga SHBA dhe Skocia: Ka prova, PD fshehu 650 mijë $ lobim. Nga ana tjetër kryetari i
Lulzim Basha: Protestë çdo ditë deri sa ta çlirojmë vendin (VIDEO) Pas tërheqjes nga parlamenti ku shënuan shumë incidente, basha i drejtoi mbështetesit e vet tek selia e PD ku mbajti edh
Protesta drejt mbylljes, ndiqni LIVE fjalimin e Lulzim Bashës (VIDEO) Duket se protesta e sotme e thirrur nga opozita do të mbyllet. Kreu i demokrateve ka terhequr protestuesit tek Selia
I rrethuar nga 10 badigardë, nga se ruhet Lulzim Basha? (FOTO LAJM) Lulzim Basha gjendet në mes të protestuesve të opozitës duke bërë kështu një rrethim simbolik të Kryeministrisë. Ajo që