999 rezultate për

lulzim

Patozi zbulon bisedën sekrete të deputetit të PD: Basha e shiti votën për Ruçin Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar ditën e sotme për votimin e Gramoz Ruçit si Kryetar Kuvendi me tre vota n
Astrit Patozi sulmon Bashën: Turp, votove Gramoz Ruçin Pas rrjedhjes së votave të PD për Gramoz Ruçit, në PD ka pllakosur misteri se kush janë dy deputetët që tradhtuan partin
Ish deputeti i PD me akuza të rënda: Lulzim Basha votoi pro Gramoz Ruçit! Pas votimit të kreut të Kuvendit ditën e sotme, ku Gramoz Ruçi u zgjodh me 80 vota dhe se dy prej tyre kanë ardhur nga r
Rama i jep dorën Nokës dhe Bashës në Kuvend (VIDEO) Menjëherë sapo hodhi voten per zgjedhjen e kryetarit te Kuvendit, kryeministri Edi Rama u duk shume miqesor me disa prej
Patozi s’ia përton Berishës, kritikon plot ironi rikthimin e Bashës Ish-deputeti i PD-se, Astrit Patozi me anë të një postimi në Facebook ka reaguar pas deklaratës sipas tij befasuese të B
Nuk iu dha fjala, Basha del i zhgënjyer nga Kuvendi Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha sot bashkë me deputetë të tjerë të PD i është rikthyer i buzëqeshur Kuvendit të
Mos e besoni po deshët! Fevziu e ka nxjerrë jashtë klasës Bashën kur ishte mësues Mbrëmjen e kaluar emisioni i Blendi Fevziut festoi 20-vjetorin e nisjes. Në sheshin “Nënë Tereza” u mblodhën shumë p
PD nxjerr zbuluar Bes Kallakun, ja e vërteta e mesazheve me Bashën Pas publikimit të mesazheve private të Lulzim Bashës dhe Petrit Vasilit ku ato premtonin se do të merrnin pjesë në dasmë
“Tajsoni tetovar” Lulzim Ismaili lufton për titullin GBA në Leverkuzen Boksieri tetovar, Lulzim Ismaili, po i zhvillon përgatitjet e tij të fundit para ndeshjes shumë të rëndësishme që do zhv
Dako i përgjigjet Berishës: S'ma ha qeni shkopin mua, shih Lulzimin tënd Ditën e djeshme ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryebashkiakun e Durrësit për ndërtimet tek disa palate në zonën e
Topalli “nxin” Bashën: Hesht, manipulove zgjedhjet në PD Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, përmes një statusi në “Facebook”, ka lëshuar akuza të rënda kundër kreut të P
Patozi: Tani është e padrejtë t’i kërkosh Bashës të bëjë opozitë Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi, me anë të një statusi në llogarinë e tij në Facebook shkruan se tani është e padrej
Patozi: Ta gëzojmë republikën e re të Edi Ramës! Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka postuar në llogarinë e tij në Facebook një mesazh lidhur me fushatën që po bënë k
Patozi flet për “kutinë e zezë” të PD: Ky është mjerimi i Lulzim Bashës Astrit Patozi përmes një postimi në rrjetin social Facebook a reaguar duke shkruar se ‘askush nuk e ka gezuar manipulimi
Pollo reagon për fitoren e Bashës: Kam një mesazh për Selamin gojëmprehtë Deputeti i Partisë Demokratike Genc Pollo ka reaguar me anë të një statusi në “Facebook”, pas rizgjedhjes së Lulzim Ba
3 arsyet pse Basha sot është më keq se kurrë Analisti Andi Bushati, me anë të një shkrimi, ka analizuar situatën se për çfarë i shërben fitorja Bashës, si kryetari i
Jozefina Topalli reagon për fitoren e Bashës Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike Jozena Topalli ka ka vendosur tw reagojë pas fitores së thellë së Lulzim Bashës
Lulzim Basha fiton zgjedhjet, 50 mijë vota më shumë se Selami Pas numërimit të 73 kutive, Lulzim Basha u rikonfirmua në krye të Partisë Demokratike pasi 53931 vota ishin për Bashën,
Patozi krahason Bashën me diktatorin famëkeq: Basha si Kim Jong-Un Astrit Patozi, rivali i Lulzim Bashës brenda Partisë Demokratike, ka reaguar për herë të parë pas përfundimit të votimit
Bojkotoi zgjedhjet, Patozi ia përplas demokratëve të vërtetën e hidhur në sy Astrit Patozi kundërshtoi mbajtjen e zgjedhjeve për kreun e PD-së kaq shpejt pa bërë një analizë të shkaqeve të humbjes