999 rezultate për

lulzim

Basha thumbon keq Ramën për Tahirin: Kur do të zhvishesh lakuriq? Kreu i PD-së Lulzim Basha në një deklaratë për mediat komentoi ashpër projektbuxhetin e qeverisë për 2018. Ndër të t
Socialisti shpërthen në Kuvend: Ja lidhjet fisnore të Bashës me Habilajt Deputeti i PS për qarkun e Vlorës, Fate Velaj gjatë fjalës së tij në Kuvend ka lëshuar deklarata të forta kundër kreut t
Si Lulzim Basha po fton edhe Metën në aksionin kundër Ramës (FOTO LAJM) Për arsye që mbeten ende për t'u diskutuar, Lulzim Basha duket të jetë gjithnjë një hap para maxhorancës sa i përket inf
“Forca” PD-LSI në KQZ, shpërthen ashpër Taulant Balla Sekretari i Përgjithshem, Taulant Balla i është përgjigjur PD-LSI në lidhje me mosshkarkimin e kryebashkiakut të PD-së n
Sot u vërtetua sërish: Përse Lulzim Basha nuk bën dot ende pa Sali Berishën Seanca e sotme në Kuvend ishte mjaft e zjarrte me akuza të ndërsjella mes maxhorancës dhe opozitës ku në qendër të tyre
Patozi kundër Bashës: Nuk është Tahiri armiku po je ti Kritiku më i madh i Lulzim Bashës, Astrit Patozi është shprehur se të harrojmë Tahirin pasi armiku është dikush tjetër.
Balla publikon si kundërpërgjigje ndaj Bashës dokumentet e arrestimit të Dritan Zaganit Deputeti i PS-së Taulant Balla i është përgjigjur deklaratës së Lulzim bashës sse ish-kreu i antidrogës Dritan Zagani nu
Lulzim Basha përmend emrat që sipas tij, Edi Rama i shtyu drejt vetëvrasjes Kryetari i PD, Lulzim Basha ka deklaruar shumë ashpër kundër Kryministrit Edi Rama duke i kujtuar të gjitha viktimat që
Basha “kërcënon” Tahirin: S’do t’i shpëtosh dot drejtësisë Kreu i PD-së Lulzim Basha në këto momente është në një deklaratë për mediat ku ka reaguar rreth vendimin të mazhorancës
Basha akuzon rëndë Tahirin: Na trego për darkën e luksit të 2 socialistëve Lulzim Basha ka marrë fjalën në Kuvendin e Shqipërisë pas votimit që hodhi poshtë kërkesat e Prokurisë për ish-ministrin
Rama flet për Bashën dhe ngre dy gishtat lartë (FOTO LAJM) Kryeqeveritari Edi Rama i është përgjigjur me dy radhë tekst Lulzim Bashës duke mos e quajtur atë Lulzim, por LB. "LB
Basha denoncon skandalin: Gomonia e Tahirit u hoq sot nga porti Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka postuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një foto ku shihet një gomonia që sipas tij i p
Spiropale sulmon ashpër Bashën: Për çdo të arrestuar ky i gjen lidhje me Edi Ramën Nënkryetarja e grupit të PS-së Elisa Spiropali pak pasi Basha reagoi në lidhje me arrestimin e Moisi Habilajt, ka iron
Balla i nxjerr të "palarat" Bashës: Çfarë lidhje ke me trafikantin e minave? Kreu i Grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla gjatë fjalës së tij në Kuvend, i është përgjigjur akuzave të kryedemokr
Rama ironizon keq Bashën: Bir o Lul, kë të qaj më parë Pas debatëve të nxehta dje në Kuvend, seancë e cila dështoi, sot Edi Rama ka marrë fjalën dhe ka shigjetuar me akuza të
Debatet në Kuvend, Berisha injoron rëndë Grida Dumën Mesa duket thashethemet se ish kryeministri i Shqipërisë nuk e pëlqen bukuroshen zëdhënëse të PD-së, Grida Dumën, janë t
Basha kërkoi falje, Patozi: Je i pashpresë Në kuadër të 70 vjetorit të ekzekutimit të deputetëve opozitarë nga regjimi i Enver Hoxhës u mbajt sot seanca në Kuvend
Tahiri i përgjigjet Bashës dhe akuzon rëndë Prokurorinë Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri me anë të një statusi në Facebook ka reaguar pas akuzave të kryedemokratit Lulzim
Bllokohet Kuvendi, pas përjashtimit të Bashës demokratët pushtojnë foltoren Seanca e sotme parlamentare ka nisur me debate të ashpra dhe tensione. Kryeparlamentari Gramoz Ruçi është detyruar t
E FUNDIT/ Ruçi përjashton nga Kuvendi Lulzim Bashën Pas tensioneve në Kuvend dhe akuzave të rënda nga foltorja e Kuvendit, Gramoz Ruçi ka lajmëruar se ka përjashtuar nga se