E FUNDIT/ Tiranë auto-ambulanca përplas këmbësoren
999 rezultate për

lulzim

Gjithçka që duhet të dini nga procesi gjyqësor i inspektorit Prokurorja Sahide Gashi në rigjykimin e Lulzim Çitakut tha se ai u dërgua në dreka e darka për të mos shqiptuar dënime.
Nis lëvizja për ringritjen e PD-së, kritikët "tradhëtojnë" hapur Lulzim Bashën Duket se kritikët e Lulzim Bashës e kanë marrë vetë situatën në dorë. Ish deputetii PD-së Astrit PAtozi dhe kritikë
Lulzim Basha nuk e thotë dot këtë fjalë, gafa më e madhe e kreut të demokratëve (VIDEO) Kreu i demokratëve Lulzim Basha ka përmirësuar ndjeshëm të folurën e tij publike sidomos pas protestës së PD-së në çadër
Patozi sulmon Bashën: Degradoi Partinë Demokratike Ish-deputeti demokrat Astrit Patozi me tone të ashpra ka reaguar rreth mbledhjes së Kryesosë së Partisë Demokratike ku u
Marrëveshja ka vdekur? Ja çfarë thotë Rama për deklaratën e Bashës I ftuar këtë mbrëmje në “Top Story” me Sokol Ballën, kryeministri Edi Rama ka folur edhe rreth deklaratës së kreut të PD
Gazetari i nxjerr të "palarat" Berishës: Si është e vërteta për Olldashin Gazetari Elvi Fundo i është drejtuar me një letër publike ish kryeministrit Sali Berisha, pas kritikave të këtij të fund
E PLOTË/ Berisha kundër Bashës: Ka në krah njerëz mizerabël Sali Berisha ka sulmuar për herë të parë publikisht, Lulzim Bashën. Sipas tij, Basha ka në krah këshilltarë mizerabël
Zbulohet pazari i pisët i Lulzim Bashës me Monika Kryemadhin Emri i kreut të Komisionit Parlamentar të Shëndetësisë ka dalë pas një pazari të projektuar më parë nga Lulzim Basha dhe
A do të bëhet dot Basha kryeministër? Berisha jep një përgjigje zhgënjyese për liderin e PD Ish kryeministri Sali Berisha ka dhënë për herë të parë mendimin e tij, nëse PD e drejtuar nga Lulzim Basha do të vijë n
Berisha degjeneron Grida Dumën: Është thjesht zëdhënesja e grupit Ish-kryeministri Berisha ka folur sot në “Fakt” me Çim Pekën edhe për debatin që ka patur në mbledhjen e grupit parlamen
Si kurrë më parë, Berisha shpërthen ndaj Lulzim Bashës Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer si kurrë më parë ndaj kreut të PD-së Lulzim Bashës. Ai i ka dhënë fund s
"Skifterët" e rinj të Lulzim Bashës në Kuvend (VIDEO) Lulzim Basha është rifutur në Kuvend pas një mungese katër vjeçare këtë legjislaturë, ndërkohë që nga pas ka një grup pa
Patozi sulmon ashpër: E patë Bashën? Një tigër i vërtetë Sërish Astrit Patozi i është drejtuar agorës virtuale për të shkruar në lidhje me politikën e kryedemokratit që e la jas
Dolën nga lista e PD-së, aleatët braktisin Lulzim Bashën Pavarësisht se dolën nga lista e Bashës deputetë, aleatët tashmë janë gati të dalin nga PD duke lënë në baltë Lulzim Bas
Paralajmërimi i Lubonjës: Kam frikë se Basha do të bjerë në kurthin e Ramës Nuk është hera e parë që kryeministri Edi Rama i propozon një bashkëpunim konstruktiv opozitës ashtu siç bëri dhe sot, p
Hapet "letrat", kjo është lidhja e nëndheshme e Bashës me Gramoz Ruçin Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është gjendur nën uraganin e akuzave të demokratëve se është skenaristi dhe
Patozi zbulon bisedën sekrete të deputetit të PD: Basha e shiti votën për Ruçin Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar ditën e sotme për votimin e Gramoz Ruçit si Kryetar Kuvendi me tre vota n
Astrit Patozi sulmon Bashën: Turp, votove Gramoz Ruçin Pas rrjedhjes së votave të PD për Gramoz Ruçit, në PD ka pllakosur misteri se kush janë dy deputetët që tradhtuan partin
Ish deputeti i PD me akuza të rënda: Lulzim Basha votoi pro Gramoz Ruçit! Pas votimit të kreut të Kuvendit ditën e sotme, ku Gramoz Ruçi u zgjodh me 80 vota dhe se dy prej tyre kanë ardhur nga r
Rama i jep dorën Nokës dhe Bashës në Kuvend (VIDEO) Menjëherë sapo hodhi voten per zgjedhjen e kryetarit te Kuvendit, kryeministri Edi Rama u duk shume miqesor me disa prej