999 rezultate për

lulzim

Nipat akuzohen për vrasje, gjykata lë në burg xhaxhain e vëllezërve Kusi Akoma nuk është harruar ngjarja e rëndë në Tiranë, ku Indrit Celaj u vra për montimin e një kondicioneri nga Griseldo dh
Damian Gjinkuri: Ymer Lala flinte në një hotel me Lulzim Bashën Koordinatori politik në Dibër i demokratëve ishte Edi Paloka. Ndërsa socialistët drejtoheshin nga Damian Gjiknuri, dhe a
Lulzim Basha i kërkon ndihmë gjermanëve: Bëni çfarë të mundni Kryedemokrati Lulzim Basha kërkoi nga miqtë gjermanë që të bëjnë çka është e mundur që Shqipëria të hapë rrugën e integr
E FUNDIT/ Tensione tek Unaza e Re, mbërrin me urgjencë Lulzim Basha Mbrëmjen e sotme ka mbërritur në zonën e Unazës së re ku po zhvillohet protesta, edhe kreu i Partisë Demokratike, Lulz
Takim me 20 klubet e Superligës, vetëm dy u paraqitën Këtë fundjavë do të fillojë sezoni i ri në Superligën e Kosovës në volejboll. 10 ekipe në konkurencën e meshkujve dhe
Grida Duma kritikon Bashën: Albin Kurti i ka fjalët e vërteta ndërsa kryetari... Kryefjala e mediave në Shqipëri dhe Kosovë janë zgjedhjet e zhvilluara së fundmi në Kosovë. Duke diskutuar në lidhje
Basha i kërkon ndjesë familjes: Më vjen keq për kohën e pakët Kryedemokrati Lulzim Basha e mbylli me një rrëfim ndryshe intervistën e tij dhënë gazetares Nisida Tufa, në News 24.
Lulzim Kabashi: U ktheva krenar nga Haga, UÇK është ushtri për t’u marrë shembull Mbrëmë nga Gjykata e Hagës është kthyer në Prizren, Lulzim Kabashi, ish-komandant i batalionit të dytë të Brigadës 125 t
Çfarë u diskutua në takimin kokë më kokë mes Lulzim Bashës dhe Kryemadhit në selinë blu Një ditë pas rikthimit në tryezën e Reformës Zgjedhore të organizuar nga OSBE, kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka prit
Çfarë po ndodh me opozitën? Aleatët i vendosin 7 kushte Lulzim Bashës Aleatët e Partisë Demokratike i kanë propozuar liderit të opozitës një platformë me 7 pikë, sipas së cilëve qëllimi krye
Po shkohet drejt një pakti Rama-Basha? Reagon kreu i opozitës (FOTO LAJM) Kryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas lajmeve për një marrëveshje të afërt PS-PD. Në një status në tëitter, Basha i
Shkoi në komisariat për të denoncuar një qytetar, dy policë dhunojnë 36-vjeçarin që vuan nga zemra Emisioni ‘Stop’ në Tv Klan ka trajtuar mbrëmjen e sotme rastin e një qytetari nga Prrenjasi, i cili u dhunua nga dy poli
Aksioni opozitar: Kryemadhi takohet me Bashën Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi mëngjesin e ditës së sotme ka shkuar pranë selisë blu,ku
Basha nga Puka: Koha të shporrim Edi Ramën Në Pukë, në takimin me strukturat lokale të PD, kreu i opozitës, Lulzim Basha, u fokusua te dëmi që qeveria e Edi Ramës
Si u vra Loshi i Karbunarës: Goditja që transformoi "të tmerrshmin" e Beratit, Lul Cakën Loshi i Karbunarës djali i tezes së Lulzim Cakës, ishte njeriu që mbështeti ngjitjen e Cakës në krim. Dy kushërinjtë ish
Çmontohet nga policia italiane rrjeti shqiptar i trafikut të 200 kg kokainë (VIDEO) Një bandë shqiptarësh që importuan mijëra euro kokainë nga Holanda në Romë, u çmontua nga policia italiane me arrestimin
Si nisi gjakmarrja e Lul Cakës me të "fortët" e Fierit për larjen e makinës Përveç vrasjes së Pëllumb Eminit, që i kushtoi më pas masakrimin e së ëmës nga hasmi, gazeta “Si” mëson se krimi tjetër
Dje u lirua, sot shpallet në kërkim Lul Caka: Gjithçka nisi pas përdhunimit të nënës Lulzim Caka do të duhet të rikthehet sot në burg, për shkak se llogaritja e dënimit të tij është kryer në mënyrë të gabu
Liruan "të tmershmin" e Beratit para kohe, arrestohet drejtori i burgut dhe 1 punonjës Drejtori i burgut të Lushnjes dhe një punonjës janë arrestuar, pasi akuzohen se kanë liruar para shlyerjes së dënimit, L
Del nga burgu "I tmerrshmi i Beratit", Lul Caka Del nga burgu Lul Caka, i njohur si “i tmerrshmi i Beratit” Lulzim Caka, njëri nga personazhet më të njohur të krimit