999 rezultate për

luksi

Nëse jeni një nga këto shenja të horoskopit, me shumë mundësi do bëheni milioner! Besoni apo jo në astrologji, nuk mund ta mohoni që herë herë e kemi gjetur veten në karakteristikat e shenjës tonë të ho
Zbulohen dhjetra makina luksi në një minierë, u fshehën për t’i shpëtuar Hitlerit (FOTO LAJM) Nazismi ushqehej me paratë dhe sendet e grumbullluara që grabiteshin me forcë në vendet e pushtuara. Franca për t’u s
Taksat e makinave, ja sa do të paguani në vitin 2017 Janë përcaktuar kriteret e reja për pagesën e taksave për makinat e luksit. Duke filluar nga 1 janari i vitit të ardhshë
Basha me banorët e Përmetit: Lekët e luksit dhe korrupsionit do i kthehen qytetarëve "Hapje, bashkim, qendrim pranë njerëzve", kjo është porosia e Lulzim Bashës për demokratët e Përmetit. Në aktivitetin e
Taksat e reja për automjetet, cilat klasifikohen si makina luksi Shteti “godet” për herë të dytë makinat e luksit, që qarkullojnë me shumicë në Shqipër. Në Paketën Fiskale, që po diskut
I fiksuar pas luksit, ja si jeton djali i Fullanit (FOTO LAJM) Jeta e djalit të ish guvernatorit ka qënë në fokus të mediave rozë, kjo për vetë luksin që ajo ofronte. Tashmë me një tr
Rriten taksat për “makinat e luksit” Ndryshimet në paketën fiskale të vitit të ardhshëm parashikojnë edhe rritjen e taksave për të ashtuquajturat “makina të
Spanjë / Arrestohen "skifterat" shqiptarë të "luksit" Një bandë hajdutësh e përbërë nga emigrantë shqiptarë e cila operonte në Spanjë, është shkatërruar. "Skifterë" grabi
Ambasadori suedez "harron" luksin, shkon në Bashkinë e Shkodrës me biçikletë Nëse zyrtarët tanë zgjedhin që të lëvizin me mjete komode, ka edhe nga ata të cilët në vend të luksit, zgjedhin biçiklet
Jahte dhe orgji me prostituta luksi, ja "fiksimi" i politikanëve shqiptarë për Malin e Zi Pasi Zeljka Rolovic, prostituta numër një në Ballkan, e cila u arrestua për të disatën herë nga policia, tregoi se në ja
Jetë luksi me paratë e drogës, kapen 4 trafikantët që dërgonin gratë tek parcelat me kanabis (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme policia ka arrestuar 4 trafikantë, të cilët akuzohen se mblidhnin gra për të punuar në parcelat me
LUKSI/ Shkaktari i aksidentit tragjik, trafikant vajzash për prostitucion (FOTO LAJM) Në vitin 2009, në moshën 28-vjeçare Dashnor Shkoza (Deliallisi) është dënuar me 1 vit burg nga Gjykata e Apelit të Bruks
BISEDA/ Biznesmeni i ofron jetë luksi e para, por Roza Lati ia "punon" mirë (FOTO LAJM) Roza Lati po bën bujë këto ditë në media. Pas mallkimit publik ndaj Berat Buzhalës për faktin se sipas saj e kishte gënj
Ja në çfarë luksi jeton biznesmeni shqiptar. Vishet vetëm me Versace (FOTO) Shenki Maslani, i riu shqiptar duket se i ka tërhequr së tepërmi vëmedjen prestigjozes britanike "The Sun", e cila i ka
Hotele në Tiranë kanë katalogë të vajzave të ekranit që janë prostituta “high class” Pas publikimit të rastit ku një politikan shqiptar ka paguar 3 000 euro për të kaluar natën me një prostitutë luksi, gaz
Aurela Hoxha: Nuk bëj jetë luksi Bukuroshja Aurela Hoxha ka folur për pjesëmarrjen në filmin “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3”, për mashkullin misterioz
"Nëndetëse personale" trendi më i ri për miliarderët Të kesh një jaht personal super luksoz tashmë sështë një sfidë për miliarderët pasi luksi ka arritur në një tjetër nivel
Partia e Merkel humbet terren në Berlin, fluksi i emigrantëve nuk do të përsëritet Unioni kristian-demokrat i Kancelares Angela Merkel ka pësuar humbje historike në zgjedhjet e Berlinit vetëm 2 javë pas
Njihuni me varrezën e shtëpive të luksit në Kinë (FOTO) Kina është e njohur për qytet e shumtë fantazmë, por njeri prej tyre është shndërruar në varrezën e shtëpive të luksit.
Fluks pushuesish në pikën kufitare të Morinës Më shumë se 25 mijë persona kanë hyrë gjatë ditës së sotme në vendin tonë përmes Pikës së Kalimit Kufitarë të Morinës në