999 rezultate për

luksi

Kandidati për deputet i VV-së që është i rrethuar nga luksi (FOTO LAJM) Një prej kandidatëve të “Vetëvendosjes” në Kosovë, bën një jetë mjaft luksoze që aq sa në rast se bëhet deputet, do ta s
Haradinaj: Kosova nuk ka luksin të ketë një qeveri të lodhur Kandidati për kryeministër nga koalicioni PDK, AAK dhe Nisma, Ramush Haradinaj ëshët shprehur se Kosova nuk e ka luksin
Juve ndryshe nga Reali, pushon mes luksit para finales së Cardiff-it (FOTO LAJM) Juventus në Cardiff do të qëndrojë mes luksit në hotelin "Vale Resort" në Cariff, vetëm 10 milje larg nga qyteti. Një re
Basha sfidon Ramën: E ftoj në debat televiziv Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka sfiduar publikisht Kryeministrin Edi Rama për një debat televiziv mes tyr
Iu kishte marrë "malli" për Kuvendin, shikoni luksin e deputeteve demokrate (FOTO LAJM) Deputetët e opozitës u kthyen në Kuvend tre muaj pas bojkotit që përfundoi me paktin Rama-Basha. Ajo që ra në sy isht
"300 euro për një herë", rrjeti i prostitutave të luksit nga polici Elton tek taksisti Hajredin (FOTO LAJM) Policia ka shkatërruar në mënyrë të vazhdueshme grupe kriminale të prostitutave të luksit në Tiranë ndërkohë që kohët e
Jetë luksi brenda avionit më të madh në botë (FOTO LAJM) Ky është avioni më i madh privat në botë, i cili mbahet edhe si një ndër avionët më luksozë. Ai ka vlerën e 230 mili
Musliu: Kosova nuk e ka luksin të mbajë çdo tre vjet zgjedhje Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, duke folur për mundësinë e zgjedhjeve të parakohshme, ka thënë se PDK-ja nuk e ka e
7 vite burg për 3 taksistët e prostitutave të luksit në Tiranë, zbulohen kodet Vetëm pak kohë më parë në pranga të policisë ranë 3 taksistë të cilët janë dënuar me 7 vite e 6 muaj burg për veprën pen
“Ka ardhur kushëriri për një kafe”, si u shkatërrua grupi i prostitutave të luksit në Tiranë Përfshirja në “shërbimet” e seksit me pagesë në kryeqytet u ka kushtuar nga një dënim me nga 7 vjet e 6 muaj burg tre ta
Njihuni me "fëmijët e pasur të Tiranës", të fiksuar pas luksit dhe jetës së shfrenuar (FOTO LAJM) Të rinjtë që vijnë nga familjet e pasura në vendin tonë nuk mund të ngeleshin pas bashkëmoshatarëve të tyre në shtete të
Super vila e djalit të Berishës në Farkë që konkurron luksin e Ilir Metës në Gjirin e Lalzit (FOTO LAJM) Pas cilësimit të LSI si partia më e pasur në vend, vëmendja shkoi edhe tek vila e kreut të saj, Ilir Meta në zonën e Gji
I fiksuar pas makinave të luksit, ja çfarë bën Noizy kësaj here (FOTO LAJM) Reperi Noizy njihet për koleksionet e tij "të çmendura" të makinave superluksoze. Kësaj here ai ka postuar nga Zvicra,
Rrëfimi i Xhildës: Prostituta e luksit ku shfrynin epshet të pasurit dhe te pushtetshmit e Shqipërisë "Exclusive" ka treguar të dielën në mbrëmje se si funksionon rrjeti i prostitucionit në Shqipëri. Të intervistuara pa
SKANDALI / Aventurier dhe "donzhuan", ja jeta e luksit e priftit që puthte vajzat e Kosovës (FOTO LAJM) Një ditë më parë, mediet e Kosovës publikuan disa foto të një prifti, njëherësh drejtori i qendrës Social-Edukative "Don
Grabitën 3.2 mln dollar, ja luksi ku jetonin autorët e vjedhjes së Rinasit (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ditën e djeshme dhe ditën e sotme vazhdon aksionet për kapjen e të dyshuarëve për vjedhjen e 3.2 mili
Pogba blen një shtëpi 2.9 milionë paund, çfarë luksi! (FOTO) Futbollisti më i shtrenjtë në botë, Paul Pogba po shijon jetën në Manchester, teksa së fundmi ka blerë një shtëpi luksoz
Kishin kthyer shtëpinë në fermë kanabisi në Angli, çiftin shqiptar e tradhtoi luksi (FOTO LAJM) Dy shqiptarë e kishin kthyer banesën e tyre në një fermë të mirëfilltë kanabisi duke gjeneruar të ardhura të konsiderues
Graziano Pelle jetë luksi me super të dashurën e tij (FOTO LAJM) Viky Varga e Graziano Pelle nuk kanë asnjë problem kur vjen fjala për të shpenzuar paratë. Bomberi italian që pak muaj m
"Rama mes luksit"/ Hotel me 5 yje, masazh, fizioterapi, restorant, lokal për puro e konjak? Kryeministri Edi Rama mendohet se do të investojë 10 milionë euro në kryeministri gjatë vitit 2017. Shifra marramendë