999 rezultate për

luksi

E vërteta tronditëse pas luksit dhe shkëlqimit në "pjeshkave" të Instagramit (FOTO LAJM) Kjo është një histori që do t'ju bindë tërësisht se jeta e shumë personazheve "VIP" të show bizzit, në intragram, Yotube
Sot blogere luksi, nusja e Berishës paska qenë dikur këngëtare (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri. Prej shumë vitesh ajo ka pushtuar revistat e modës
Jeta e një prostitute luksi, njihuni me historinë e studentes 24-vjeçare Ajo ngriti supeve rripat e hollë të fustanit të zi, shtoi të kuqin e ndezur në buzë dhe me një buzëqeshje të ndrojtur vë
Mediat e huaja s’i ndahen pasanikëve shqiptarë: Fëmijë me super makina dhe jetë luksi "Fëmijët e pasur të Tiranës", ishte artikulli që agjencia e lajmeve Daily mail i kushtoi të rinjëve dhe fëmijëve të pasu
"Moskokëçarës" dhe të zhytur në para! Këta janë fëmijët të fiksuar pas luksit (FOTO LAJM) Kemi parë herë pas here fëmijët e pasur të shteteve të ndryshme, të cilët bëjnë jetë të shfrenuar, të shthurur e tejet l
Nga Tirana në Bruksel, "antiskifterat" shkatërrojnë bandën e luksit Policia e Shtetit ka vënë në pranga 8 shtetas si pjesë e një grupi kriminal që vidhnin në Bruksel e Belgjikë sende me vl
Adelina nuk ka të ndaluar së treguari luksin, flori edhe në tualet (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muaj dhe e gjitha kjo për martesën e saj
Prodhohet e para "shtëpi fluturuese" do të mahniteni nga luksi i saj (FOTO LAJM) Mendoni të keni një shtëpi luksoze prej 2.400 metra katror, e cila mund të fluturojë bashkë me ju dhe 39 miqtë tuaj më t
Zhytur mes luksit, vajzat shqiptare që u martuan me milionerë (FOTO LAJM) Fejesat dhe martesat e këtij viti kanë qenë padyshim të shumta, aq sa thuaj tërë vera na iku duke menduar për fustanet e
Mos u gënjeni nga luksi, kjo shtëpi ka një arsye misterioze pse shitet veç 1 paund Një shtëpi trekatëshe, në Skoci, pranë qendrës së qytetit dhe atraksioneve lokale, ka dalë në shitje vetëm për një 1 pau
Çmendën vajzat me jetën e luksit, kush janë çunat e pasur të Tiranës (FOTO LAJM) Edhe pse Tirana ka një jetë shumë të vrullshme dhe plot energji, prapë se prapë mbetet një qytet i vogël në krahasim me
1 milion euro për makina, shpenzimet e luksit të qeveritarëve 133 milionë lekë, pra mbi 1 milion euro. Kaq është shuma që pritet të shpenzojë Ministria e Punëve të Brendshme për bler
Zidane nuk e nxorri Ronaldon nga lluksi, por portugezi kishte shqetësime (VIDEO) Cristiano Ronaldo la fushën sapo shënoi golin e dytë personal në minutën e 78’të duke u zëvendësuar me Asension. Zida
Gattuso i lumtur me fitoren e lluksit, por ky fakt e gëzon më shumë Milan me një rezultat 1-0 Ludogorets, e çoi rezultatin final në 4-0 dhe kaloi i qetë në fazën tjëtër të Europa League.
Xhensila vazhdon me blerjet e shtrenjta, pas palltos, tani e ka rradhën çanta (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të mira të momentit në Shqipëri. Përveç këngëve të sukseshme ajo përherë v
Getoari nuk heq dorë nga luksi, ky është çmimi i këpucëve të tij (FOTO LAJM) Për shijen e tij, nuk ka dyshime, por pak dyshime ka edhe për koston që ai shpenzon për t'u dukur bukur. Spikati dukja e
Lata rrit luksin, blen makinë 50 mijë euro Komuna e Dibrës ka blerë makinë të re me vlerë 50.000 euro. Bëhet fjalë për xhip "Volksëagen Tiguan 2.0 TDI" që komuna d
Infantino: Jam shumë i shqetësuar për fluksin e madh të parave që përfshin futbollin Gianni Infantino është i shqetësuar për fluksin e madh të parave në futboll dhe për agjentët që po arkëtojnë fitime kolo
Skënderbeu zyrtarizon dy blerjet e reja, ka lluksin ti huazojë Kosovari Egzon Sekiraca dhe palestinezi Mohamed Al Kajed janë zyrtarisht nën pronësi të Skwndwrbeut prej ditës së djeshm
Grabitën 200 vila luksi, arrestohen "skifterat" shqiptarë në Spanjë Policia spanjolle ka vënë në pranga një grup shqiptarësh që grabisnin vilat e të pasurëve në Madrid. Mediat vendase