999 rezultate për

luksi

Gattuso i lumtur me fitoren e lluksit, por ky fakt e gëzon më shumë Milan me një rezultat 1-0 Ludogorets, e çoi rezultatin final në 4-0 dhe kaloi i qetë në fazën tjëtër të Europa League.
Xhensila vazhdon me blerjet e shtrenjta, pas palltos, tani e ka rradhën çanta (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të mira të momentit në Shqipëri. Përveç këngëve të sukseshme ajo përherë v
Getoari nuk heq dorë nga luksi, ky është çmimi i këpucëve të tij (FOTO LAJM) Për shijen e tij, nuk ka dyshime, por pak dyshime ka edhe për koston që ai shpenzon për t'u dukur bukur. Spikati dukja e
Lata rrit luksin, blen makinë 50 mijë euro Komuna e Dibrës ka blerë makinë të re me vlerë 50.000 euro. Bëhet fjalë për xhip "Volksëagen Tiguan 2.0 TDI" që komuna d
Infantino: Jam shumë i shqetësuar për fluksin e madh të parave që përfshin futbollin Gianni Infantino është i shqetësuar për fluksin e madh të parave në futboll dhe për agjentët që po arkëtojnë fitime kolo
Skënderbeu zyrtarizon dy blerjet e reja, ka lluksin ti huazojë Kosovari Egzon Sekiraca dhe palestinezi Mohamed Al Kajed janë zyrtarisht nën pronësi të Skwndwrbeut prej ditës së djeshm
Grabitën 200 vila luksi, arrestohen "skifterat" shqiptarë në Spanjë Policia spanjolle ka vënë në pranga një grup shqiptarësh që grabisnin vilat e të pasurëve në Madrid. Mediat vendase
Të rinjtë tërbojnë Tiranën, pushtojnë vendin me makina superluksoze (VIDEO & FOTO) Duket se tashmë bulevardi i ri në ish-Stacionin e Trenit në Tiranë është bërë një fole makinash luksoze dhe vend perfekt
Shtirej se bënte një jetë luksi, interneti i nxjerr të palarat mamasë së re Një nënë e një vajze 2-vjecare ka shokuar opinionin publik pas publikimit në media të shtëpisë së saj nga autoritetet e
Luksi nuk ka të sosur, AMG-të pushtojnë Tiranën (FOTO LAJM) AMG-të kanë pushtuar mbrëmjen e djeshme bulevardin e ri tek ish-Stacioni i Trenit në Tiranë. Fotot e publikuara nga n
Europianët për të rinjtë shqiptarë: Jetë luksi edhe pse s’kanë bukë të hanë "Fëmijët e pasur të Tiranës", ishte artikulli që agjencia e lajmeve Daily mail i kushtoi të rinjëve dhe fëmijëve të pasu
Zbulohet e dashura e Erik Fullanit, e fiksuar pas luksit (FOTO LAJM) Ndonëse u mundua ta mbajë të fshehur për një vit rresht, tashmë është bërë publike dhe zbulohet se cila është vajza që k
Më në fund, Barcelona ka lluksin të zgjedh ofertën e duhur për Turan Sipas El Mundo Deportivo, pas Turan janë vënë skuadra si Besiktas, Everton dhe Milan. Turku prej kohësh nuk është pje
Kolona kilometërshe te Dheu i Bardhë (VIDEO) Kolona të gjata të veturave deri në katër kilometra janë regjistruar në hyrje të pikës kufitare të Kosovës te Dheu i Bar
Nëse keni këtë makinë do t'u taksohet si makinë luksi Paketa e fundit Fiskale e miratuar nga Kuvendi dhe që hyn në fuqi në një pjesë të mirë të ndryshimeve më 1 janar 2018 so
Dhurata luksi dhe pushime dimërore, fëmijët e të pasurve nisin festën (FOTO LAJM) Së bashku me ngrohtësinë e familjes dhe miqve, pushimet e festave të fundvitit shpesh ngjallin kujtime të dhimbshme të v
Pamje të dhimbshme, shihni si trajtohen lepujt për pellushët e luksit (VIDEO) Pamjet tronditëse ekspozojnë kushtet e tmerrshme të fermave të lepujve që thuhet se përdoren nga disa prej markave lukso
Taksi luksi për qytetarët e Stambollit Taksitë të dizenjuara enkas për lëvizje më komforte në Stamboll, kanë një kapacitet prej nëntë pasagjerësh, brenda të ci
Europianët për të rinjtë shqiptarë: Jetë luksi edhe pse s’kanë bukë të hanë "Fëmijët e pasur të Tiranës", ishte artikulli që agjencia e lajmeve Daily mail i kushtoi të rinjëve dhe fëmijëve të pasu
Të burgosurit shqiptarë në Britani bëjnë jetë luksi, vetëm femrat u mungojnë (VIDEO) Disa shqiptarë të cilët po shlyejnë dënimet e tyre në burgjet e Londrës kanë postuar video që tregojnë veten duke pirë k