999 rezultate për

luksi

Falimentimi i qeverisë së luksit dhe fasadave, cili ishte reagimi i parë i shtetit ndaj tërmetit Në mbrëmjen e datës 25 nëntor, vetëm pak orë para rënies së tërmetit shkatërrues që mori 51 jetë nën gërmadha, Policia e
Rama: S'ka më makina luksi, në 2020 kryebashkiakët të lëvizin me kuaj Gjatë mbledhjes së sotme të jashtëzakonshme, kryeministri shqiptar Edi Rama u shpreh se në 2020-n, asnjë lekë nuk do të
VIP-at shqiptarë që bëjnë jetë luksi, por nuk u ndjenë pas tërmetit (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit mori 51 jetë shqiptarësh të pafajshëm duke lënë me qindra të plagosur e me mijëra të pastrehë.
Mercedes e sjell luksin e Maybach në një version SUV (FOTO LAJM) Te panairi i makinave që po mbahet në Los Anxhelos, Mercedes Benz ka paraqitur Mercedes-Maybah GLS 600, një model i ri n
Bënin jetë luksi me paratë e nevojtarëve, vihet në pranga 30 vjeçarja nga Fieri Një vit më parë një çift nga Fieri u vu nën akuzë për veprën penale "mashtrim". Në bashkëpunim me njëri-tjetrin, ata
Zhvatën miliona për jetë luksi, 9 gratë mashtruese më të mëdha shqiptare (FOTO LAJM) Edhe pse një vend i vogël, Shqipëria ka treguar se mund të nxjerrë çudira të denja për tu'u bërë seriale në Netflix.
Kjo është "asistentja e ish-ministres" e arrestuar edhe më parë, zhvaste milionat për jetë luksi Policia njoftoi sot arrestimin e 33 vjeçares Amarilda Leka nga Permeti, e cila akuzohet se mashtroi të afërmit e një të
Mbreti i një prej vendeve më të varfra blen makina luksi për 14 gratë (FOTO LAJM) Anëtarët e opozitës kanë thënë se me këtë veprim, mbreti u ka nxjerrë gishtin e mesit të varfërve në vendin e tij, Zvazi
Fundi i Qendrave Tregtare, si po kthehen në gërmadha objektet e luksit (FOTO LAJM) Numri i qendrave tregtare që po mbyllen sa vjen e shtohet në SHBA.Më shumë se 8600 të tilla janë mbyllur në vitin 2019,
"Ja kush më karikon", Linda Rei flet për jetën mes luksit (FOTO LAJM) Linda Rei është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në shoëbizin shqiptar që pas deklaratës së saj të bujshme.
Jetë mes luksit dhe sendeve të vjedhura, ky është polici i kapur në Laç Policia arrestoi së fundmi një punonjës të saj për shkak se shiste mbante në shtëpi dhe shiste sende të vjedhura nga i v
Mos u gënjeni nga fotot, Mozzik tregon ç'fshihet pas jetës së luksit (FOTO LAJM) Të famshmit pasqyrojnë në rrjete sociale një jetë të larë në luks; duke filluar nga veshjet, vendet ku udhëtojnë dhe ush
Vidhen dy 'bisha’ luksi në Shqipëri, pronarët kërkojnë ndihmë Dy makina super luksoze janë vjedhur ditën e sotme në Shqipëri. Pronarët e dy automjete të vjedhura të llojit “Benz CL
Kalifornia merr vendimin drastik: S'ka më produkte luksi me gëzofin e kafshëve Kalifornia është bërë shteti i parë në SHBA që ka ndaluar produktet që përfitohen nga gëzofi i kafshëve dhe shitjen e ty
Françeska akuzon Kejvinën për vjedhje, zbulohet sherri mes dy modeleve që bëjnë jetë luksi Pak kohë më parë u përfol se dy modelet seksi, Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe, nuk flisnin me njëra-tjetrën. Pas dis
Miqësorja e luksit Gjermani-Argjentinë mbyllet në barazim (VIDEO) Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër
Rama debat me Gjuzin: Ke halle luksi, s’të lëviz njeri nga froni Kryeministri Edi Rama vendosi t’a mbyllte fjalimin e tij sot në Kuvend për negociatat, me një batutë për deputetin e opo
Shpenzime luksi jashtë vendit? Mazniku i përgjigjet akuzave Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku, i përgjigjet akuzave që Partia Demokratike ka bërë ndaj tij. I ftu
Nis panairi i miliarderëve, aty ku luksi tejkalon çdo imagjinatë tuajën (FOTO LAJM) Monako është një magnet për elitën e pasanikëve, falë madhështisë dhe luksit. Çdo fillim shtatori, Monako organizon p
Plot 4 miliard dollarë që lundrojnë në ujë, shijoni spektaklin e luksit nga 125 jahte (FOTO LAJM) Doni të dini si duken 4 mld dollarë teksa lundrojnë mbi ujë? Principata plot shkëlqim e Monakos do t’jua japë këtë mundë