999 rezultate për

luksi

Jahte luksoze, diamante dhe pushime luksi: Vjen fundi i trafikantëve dhe hajdutëve? Nga jahtet luksoze, gurët e çmuar, udhëtimet e shtrenjta, veprat e kushtueshme të artit, deri te administrimi i titujve
Sekuestrohen 4 makina luksoze në Laç, në kërkim 4 të tjera (FOTO LAJM) Janë sekuestruar 4 makina luksoze në Laç, ndërsa policia thotë se është në kërkim edhe të 4 makinave të tjera. Operac
Gruevski nuk heq dorë nga luksi, çmimi marramendës i syzeve të markës së njohur (FOTO LAJM) Nikola Gruevski, ish-kryeministri i Maqedonisë u paraqit sot në një gjykatë në Budapest, e cila do të vlerësojë nëse ai
Flasin ekspertët: Shtohet numri i aksidenteve, ritet fluksi dhe agresiviteti në timon Ardhja e sezonit të verës sjell edhe një numër më të lartë të aksidenteve rrugore. Të dhënat publike tregojnë që Korriku
Vilë, makina luksi, tokë dhe garazhe! Pronat prej sheiku të Admir Muratajt që u sekustruan sot Policia ka njoftuar sot se ka sekuestruar pronat e Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të Rinasit që mbeti i vrarë.
Aeroporti i Vlorës mbetet vetëm ne 3D Gjatë diskutimit të një marrëveshje mes shtetit shqiptar dhe qeverisë së Mbretërisë së Arabisë Saudite, e cila ka për që
Loredana publikon këngën e rradhës, i këndon luksit dhe parave (VIDEO) Këngëtarja me origjinë kosovare Loredana Zefi më në fund ka publikuar këngën e rradhës për të cilën kishte muaj që puno
Fundjavë luksi për Luanën dhe Krenar Çoçajn, zbuloni sa kushton hoteli (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja Luana Vjollca ndau me fansat një video ku tregonte se po largohej nga Shqipëria. Destinacion
Super jahti që po shfrenon fantazinë (FOTO LAJM) Sot të gjithë po flasin për këtë jaht. Koncepti 400 milion dollarësh i dizajnerit norvegjez, Kurt Strand ka rrëmbyer vëm
Grida Duma: Frika ime më e madhe pas divorcit Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma vendosi t’i japë fund martesës 22-vjeçare me bashkëshortin, me të cilin ka edhe një dj
Adoleshentët e pasur hungarezë, mes luksit dhe shfrenimit (FOTOLAJM) Së fundmi në Instagram është shtuar një llogari ku fëmijët e pasur të Hungarisë postojnë foto dhe janë mijëra persona q
Iku nga familja vetëm 14-vjeçe, sot modelja ruse jeton mes luksit (FOTO LAJM) Elizaveta Adamenko u bë kryefjala e mediave rozë, pasi u lidh që në moshën 14-vjeçare me miliarderin Valentin Romanov.
“Epoka e diamanteve” në Shqipëri, rritet kërkesa për bizhu luksi Dyqanet që shesin bizhuteri me diamante dhe gurë të tjerë të çmuar janë në rritje në Shqipëri dhe specialistët bien dako
Jetonte mes luksit, 15 vite burg për bosin shqiptar të kokainës në Londër (VIDEO) Lodvik Guraj as që do ta mendonte se rrugëtimi i tij mes luksit dhe parave do të përfundonte në një qeli burgu të Londrë
Kush është "i forti" me lekë që financon luksin e Luanës, vajzës me sek*i në Shqipëri? (FOTO LAJM) Vite më parë, ajo ishte një vajzë modeste dhe e ndrojtur, që jepte motin në Top Channel. Sot, Luana Vjollca është kth
Karburante dhe dyqane, Vettingu shkarkon prokuroren e luksit Drejtuesja e Prokurorisë së Apelit Korçë, Irma Balli nuk i ka mbijetuar testit të Vettingut, por është shkarkuar nga pun
Makina, pushime luksi dhe festa të çmendura: Jeta e fëmijëve të pasur të Greqisë (FOTO LAJM) Festa dhe shpenzime pa fund, duket se është motoja e fëmijëve të pasur grekë teksa postojnë në rrjetet sociale foto pers
Fluksi i madh, zyrat e aplikimit për karta ID hapur edhe të shtunën Fluksi i madh i qytetarëve të cilët kërkojnë të pajisen me karta identiteti dhe pasaporta, ka bërëe që zyrat të jenë hap
I kaluan gabimisht 4.6 milion euro në llogari, vajza përfundon në burg Një e re 21-vjeçare është arrestuar në aeroportin e Sydney-t, në momentin kur po largohej nga Australia, pasi kishte shp
Fëmijët e pasur të Londrës tronditin rrjetin me fotot e luksit (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të Londrës e kanë nisur Vitin e Ri me një sërë postimesh në rrjetet sociale, ku tregojnë pasuritë e tyre