999 rezultate për

luftuar

Heroi Agim Ramadani duke luftuar në Koshare (VIDEO) Heroi Agim Ramadani ra në Betejën e Koshares, pasi ishte kthyer në Kosovë nga diaspora, ku jetonte së bashku me familjen
Limoni ka cilësi të mira anti-kancer, si të përdoret I shijshëm e plot dobi, limoni gjithashtu ka veti antitumorale, kështu që ne të gjithë duhet ta përfshijmë atë në dietë.
Njëri nga grabitësit ka luftuar në Afganistan, ky grup e ka stërvitur Një nga të arrestuarit e fundit për grabitjen e Rinasit ka luftuar në Afganistan. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari Artan
Nuk ka liberalizim pa luftuar korrupsionin Kryeministri Ramush Haradinaj në takimin me ambasadorin gjerman, Christian Heldt, potencoi se Kosova i ka përmbushur të
WhatsApp vjen me dy risi Shfletuesi i integruar nuk ka për të bërë shumë për të luftuar lajmet e rreme edhe pse është një funksion që i ka mungua
Tenori i njohur nga Kosova nxjerr foton kur ka luftuar kundër serbëve Tenori kosovar me famë botërore, Ramë Lahaj, ishte pjesë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Këtë e bëri të ditur vet ai p
Vogëlushi bie në pusin 80 metra të thellë, ekipet garojnë me kohën për ta shpëtuar (FOTO LAJM) Ekipet e zjarrfikësëve janë duke luftuar me kohën për të shpëtuar një të mitur që ra brenda një pusi 80 metra të thellë
Probleme për Joshuan, nuk po gjen kundërshtar për t'u dyluftuar Wembley është i rezervuar me 22 prill për Anthony Joshua. Stadiumi i famshëm anglez do të pres kampionin në fuqi, mirëpo
Ushtarakja Berisha: Kosova është serbe, gëzohem që vëllai u vra duke luftuar shqiptarët (FOTO LAJM) Fati i oficerëve dhe ushtarëve shqiptare në ushtrinë serbe, është titulluar emisioni special me mysafiren shqiptare nga
Policët heronj që vdiqën duke luftuar me kriminelët Shumë policë dhanë jetën në krye të detyrës së tyre. Paslufta në Kosovë njohu heronjtë tjerë të saj. Një numër jo i
Nuk ndalen së luftuari Kosovën, japin armë falas për shtetet që tërheqin njohjen Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandër Vulin, ka deklaruar se Serbia sivjet ka eksportuar armatim me vlerë mbi 600 milion
Arbana nuk mban dot lotët për Adelën: Jam duke luftuar! Koncerti i sotëm për kujtim dhe nder të Adelës ka bërë bashkë jo pak figura të botës së showbizit. Adelajda Xhamani u
6 orë në det duke luftuar me vdekjen, si u shpëtuan peshkatarët në Vlorë (VIDEO) Një peshkarexhë është mbytur në qytetin bregdetar të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Sazanit në orët e para të m
Khabib shkatërroi Mc Gregorin, por shikoni se si çeçeni ka luftuar me një… ari (VIDEO) Ndeshja midis sportistit çeçen Khabib Nurmagomendov dhe irladnezit Mc Gregor ka përfunduar me fitoren e Khabib. Luft
Një familje i bien nga tavani dy gjarprinj por nuk është kjo më e çuditshmja (VIDEO) Dy gjarpërinj ranë nga tavani - duke luftuar mes vete - në dhomën e gjumit, duke habitur një familje në Australi. Duk
Ramushi edhe sot në shërbim të Thaçit, thotë se ka luftuar për territor më shumë se opozita Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj edhe sot ka filluar të flasë me fjalë pa kuptim pasi mendon se qytetarët e Koso
Arrestohen shtatë pjestarë të ISIS në Maqedoni, a janë shqiptarë? Ministri i Brendshëm i Maqedonisë tha se policia ka arrestuar sot shtatë persona që besohet se kanë luftuar në Siri dhe
5 metoda praktike për të luftuar celulitin 1.Qëndroni Të Hidratuar Është një fakt tashmë që nëse ju nuk pini ujë mjaftueshëm çdo ditë atëherë trupi juaj nuk do të
Lekaj lëvdon shefin: Haradinaj ka luftuar dhe ka të drejtë ta ngrejë zërin Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, është përfshirë në debatin për veteranët e rrejshëm. Sipas tij ky është një debat
Gjermania aplikon inteligjencën artificiale për të luftuar korrupsionin Gjermania po vendos në punë inteligjencën artificiale për të luftuar korrupsionin. Së fundi prokuroria po shfrytëzon një