E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

luftar

Luftë e fortë, ia thyen gjurin me një goditje (VIDEO) Të gjithë ne e njohim rrezikshmërinë e sporteve luftarake dhe shpesh kemi parë në ndeshje të tilla, duar e këmbë të thye
I thyen këmbën me tek goditje (VIDEO) Të gjithë ne e njohim rrezikshmërinë e sporteve luftarake dhe shpesh kemi parë në ndeshje të tilla, duar e këmbë të thye
Në Taxhikistan boksi shpallet "haram" Një zyrtar i lartë në Taxhikistan shpalli boksin dhe sportet luftarake "pa rregulla" haram, apo të ndaluara me ligjin is
Fabregas: Duhet të tregojmë shpirtin tonë luftarak kundër Unitedit Cesc Faregas i ka kërkuar Chelseat që të zgjohen dhe t’ia marrin FA Cup Manchester United të shtunën në finale. Blutë
Tensione në Mesdhe, rusët ndjekin anijen luftarake amerikane Një anije luftarake ruse është parë të ndjekë atë amerikane USS Harry S. Truman në ujërat e detit Mesdhe. Video e pub
Izraeli sulmon Rripin e Gazës (FOTO LAJM) Veriu i Rripi të Gazës është goditur nga një seri sulmesh ajrore nga ana e Izraelit. Lajmi është konfirmuar nga media pa
Dje u ankua për ilaçin, Luftar Paja bën piruetën pasi foli me ministren: E kanë fajin portalet Aktori i njohur Luftar Paja u ankua dje publikisht se ministria kishte ndryshuar procedurat e marrjes së një ilaçi për h
Luftar Pajës i heqin ilaçin e domosdoshëm: Është si të shkoj në varreza Udhëzimet e fondit të sigurimeve të detyrueshme të kujdesit shëndetësor kanë kufizuar përdorimin e disa medikamenteve të
Laçi tregon shpirt luftaraku, përmbys dy golat e Skënderbeut (VIDEO) Skëndërbeu nuk ka arritur ta ruajë avantazhin kundër Laçit.Në një ndeshje të çmendur që dukej si e mbaruar por jo për La
Milan vazhdon të mendojë për Wilshiren, avancojnë negociatat Sipas Calciomercatos, Milani besohet se po mendon që të sigurojë shërbimet e Jack Wilshere nëse ai dështon të nënshkruaj
Gjermania dhe Franca bëhen bashkë për prodhimin e një super avioni ushtarak Gjermania dhe Franca kanë vendosur zhvillimin e një avioni të përbashkët luftarak, i cili do të zëvendësojë avionët Euro
SHBA-ja furnizon për herë të parë vendin aleat me këta super avionë Kontraktori i qeverisë amerikane për mbrojtjen “Lockheed Martin” planifikon të zhvillojë një hibrid të eksportit të ndal
Avionët luftarakë turq i afrohen helikopterit që po udhëtonte kryeministri grek Kryeministri grek, Alexis Tsipras deklaroi se megjithëse Greqia mirëpret dhe kërkon bashkëpunim me Turqinë, ajo nuk do t
Pasi avionët turq iu afruan helikopterit, Tsipras kërcënon: Dimë si ta mbrojmë vendin tonë Kryeministri grek, Alexis Tsipras deklaroi se megjithëse Greqia mirëpret dhe kërkon bashkëpunim me Turqinë, ajo nuk do t
Armatoset Shqipëria, shfaqen mjete luftarake (FOTO LAJM) Udhëtarët në rrugën Tiranë –Durrës janë habitur dje kur në autostradë kanë parë të qarkullojnë mjete të blinduara të ush
Kina tregon muskujt me 10.000 ushtarë në detin e konflikteve Presidenti kinez Xi Jinping ka ndjekur paradën më të madhe detare në historinë e vendit të tij gjatë ditës së djeshme,
Rrëzohet një avion luftarak serb Një aeroplan ushtarak serb është rrëzuar mëngjesin e sotëm te qyteti Kovaçica, me ç’rast njëri pilot ka humbur jetën, nd
Karl Bild: Rusia në alarm lufte, pritet sulm brenda 24 orëve Mbrojtja ajrore e flotës ruse në Detin e Zi ka dhënë paralajmërim për sulm, transmetoi në tuiter politikani suedez Karl
Spektakolare, si furnizohet në ajër avioni luftarak (VIDEO) Kanë qenë spektakolare pamjet e regjistruara nga një pilot i Flotës Ajrore Mbretërore (RAAF) duke u furnizuar me karbura
Rrëzohet avioni ushtarak serb në Preshevë, ka viktima Sot në orët e para të së dielës, 1 prill, ështe gjetur i rrezuar nje avion luftarak ne Preshevë, pikërisht në fshatin O