999 rezultate për

lufi

PS i "kullufit" një tjetër politikan LSI-së, ish-drejtori i Aviacionit Civil ndërron kah Një tjetër politikan ka zgjedhur të lëvizë nga LSI drejt PS-së. Bëhet fjalë për ish-drejtorin e portit të Durrësit dh
PS i "kullufiti" Naçon, Kryemadhi: Socialistët janë më të zhgënjyerit nga Rama Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi e gjatë bisedës me banorë të njësisë nr. 9 në kryeqytet de
"Kur u bëre ti moj morracake", kush ishte Gëzim Kulufi që shau në sy Parashqevi Simakun Tirana e viteve ’80 kishte argëtime që sot nuk mund të quhen të tilla. Ishin disa personazhe që i njihte mëhalla dhe kry
Burg përjetë killerit të "Camorra-s" që shkaktoi masakrën tek "Treni" Është dënuar përjetë me burg këtë të mërkurë italiani Salvatore Letizzia, personi i cili kreu vrasjen e dy ngra tre pers
Rama i shkoi në kullë, historia e dy vëllezërve që terrorizuan Tiranën në 2015 Vetëm dy ditë më parë kryeministri Edi Rama vizitoi Lurën, ku ndër të tjera zgjodhi të hynte në shtëpinë e Llesh Doçit.
Djemtë në burg për vrasje të trefishtë, Rama i shkon në shtëpi e promovon biznesnin Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme ishte në Lurë ku zhvilloi disa takime me banorët. Rama zgjodhi të zhvillojë një ta
Masakra të Shkencat, nëna e viktimave: E vështirë të shohësh vrasësin e fëmijëve të tu Në seancën e djeshme gjyqësore, në Gjykatën e Krimeve të Rënda kunder vëllezërive Klejvi dhe Markelian Doçi, nën akuzë,
Zbardhen shkaqet/ Ja pse u arrestua shefi i Kardiologjisë në Spitalin e Shkodrës Policia e Shkodrës mbrëmjen e djeshme ka arrestuar shefin e Pavionit të Kardiologjisë në Spitalin Rajonal të Shkodrës, E
"Lufta" me armë tek "Zogu I", Prokuroria dërgon për gjykim 3 persona Prokuroria për Krime të Rënda ka përfunduar hetimet dhe dërgon për gjykim tre persona, dy shqiptarë dhe një italian, të
Masakra në bulevard, italiani vrau Goxhajn, Besnik Sulku qëlloi Lufin Ka përfunduar ekspertiza ligjore lidhur me vrasjen e 3-fishtë që ndodhi në bulevardin “Zogu I” në Tiranë më 27 maj, ku m
Plumba dhe kallashnikovë, kur “Kamorra” përgjak Tiranën Tre të vrarë në një atentat mafioz, mes tyre dhe një atentator. Dy të shënjestruarit për tu ekzekutuar u vranë nga njerë
Vrasjet në Tiranë, larje hesapesh të Camorra-s Mentor Lufi dhe Besnik Sulku, dy kundërshtarët që u vranë në mënyrë mafioze me njëri-tjetrin, kishin qenë më parë ortakë
Masakra në Tiranë, dyshohet për konflikte me biznesin e kromit (DOKUMENT) Një nga pistat që dyshohet lidhur me atë që ndodhi në bulevardin “Zogu I” në Tiranë është edhe ai se personat e përfshir
Masakra tek Shkencat, publikohet video nga momenti i ngjarjes (VIDEO) Një ditë pas shkëmbimit të zjarrit mes dy grupeve rivale, ku si pasojë mbetën të vrarë 3 persona, është publikuar një vi
Një italian i paguar për atentatin në Tiranë Sa i takon ekzekutimit të tre personave dje në Tiranë, një prej autorëve ishte i paguar për atentatin ndërsa në xhep i'u
Lufimet në Siri, Brahimi kërkon armëpushim I dërguari i OKB-së për ndërmjetësimin e paqes në Siri, Lakhdar Brahimi kërkoi ndihmën e presidentit iranian, Ahmadinexh
Lufitme të ashpra në Libi Në Libi trupat e kreut të shtetit vazhdojnë të veprojnë me gjithë forcën e mundshme kundër kryengritësve. Qytetet Zawija
Prokuroria: Dabulla po luante me pistoletën kur plagosi nipin e Çarçanit Plagosja e Edrin Lufit nga djali i deputetes Arta Dade, Besnik Dabulla, ka qenë një aksident i shkaktuar nga pakujdesia
Sherri në Tiranë, djali i Arta Dades në gjykatë Shtetasi Besnik Dabulla, djali i deputetes socialiste Arta Dade, ka mbërritur në gjykatën e Tiranës ku pritet të caktohe
Cuffs to the son of Arta Dade Tirana police said in a press conference,that arrested on charges of serious wounding citizen Besnik Dabulla, son of the