999 rezultate për

lucia

Luciano Spalletti kërkon që Inter të respektohet për arritjet e deri tanishme Luciano Spalletti dhe Inter pësuan humbjen e parë nga Udinese nën drejtimin e Spallettit, pro trajneri nuk ka treguar as
Përmbytjet gllabërojnë fshatin, viktima dhe shtëpi të shkatërruara (FOTO LAJM) Rrëshqitjet e dherave të shkaktuara nga shirat e rrëmbyer i kanë kushtuar jetën të paktën 5 personave në jug të Kilit dh
Luciano Spalleti flet për gjëndjen e skuadrës si dhe për eleminimin e Italisë nga Kupa e Botës Luciano Spalletti tha se Interi nuk mund të ketë "justifikime" kundër Atalantës, duke përfshirë dëmtimet dhe zhgënjimin
Luciano Moggi pranon se Partizani nuk ka lidhje me fitimin e titullit Kampion këtë sezon Luciano Moggi ka pranuar momentin e vështirë, të cilin po kalon skuadra e Partizanit, teksa edhe ai është i mendimit se
Video skandaloze të ministrave të Ramës? Deputeti jep alarmin Pas përgjimeve skandaloze të publikuara nga shtetit Italian ku implikonin ish-ministrin Saimir Tahiri dhe 29 shefa polic
Demokrati denoncon me emra ç’po ndodh në Zyrën Arsimore të Librazhdit Me anë të një statusi në Facebook, deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ka denoncuar me emra punësimet pa kriter
Mallkimi i rrugëve italine për shqiptarët, aksidentohet për vdekje 29-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali. Si pasojë e këtij aksidenti të rëndë ka humbur jetën Ergys Mehori, një dja
Për Mourinhon ringjallet pista Perisiç, tani më pranë se kurrë Manjati i Manchester United, Ed Woodward është duke u përpjekur t'i plotësojë Jose Mourinhos verën e tij perfekte, duke
Luciano Spalleti ka shënjestruar 3 mesfushorët që i dëshiron çdo ekip Sipas CalcioMercato Inter nuk është aq i përgjumur sa duket. Trajneri i ziklatërve po mendon për tre përforcime në mesfu
Roma gjen pasuesin e Luciano Spallettit pas largimit Pas lajmit se Luciano Spalleti tashmë ka arritur akordin me Interin për sezonin e ardhshëm, drejtuesit e Romës janë duke
Gazetari i njohur italian tallet me vizitën e Moggit te Partizani Në mediat italiane ka bërë shumë bujë afrimi i ish-drejtuesit të Juventusit, Luçiano Moxhi, te Partizani, për t’u kthyer
E bujshme/ Luciano Moggi firmos për Partizanin, ja roli që do të mbulojë Nja lajm befasues vjen nga klubi i Partizanit. Ish drejtori sportiv i bardhezinjve, Luciano Moggi mund të jetë i dënuar
Luçiano Boçi flet për kafen me Ramën: Nuk e dija që PD paska ‘vija të kuqe’ Pas reagimit të Asllan Dogjanit, ka reaguar edhe deputeti tjetër i PD-së, Luçiano Boçi për kafen më Edi Ramën në ambient
Gol i rrallë në Brazil, po bën xhiron e botës (VIDEO) Thomas Luciano është vetëm 14 vjeç, por ka realizuar një gol të jashtëzakonshëm me ekipin e tij të Gremios që zor se mun
Spalletti: Më intereson vetëm fitorja ndaj Interit Luciano Spalleti ka treguar se i intereson vetëm fitorja nga Interit. Roma do të ndeshet me Interin të shtunën në mbrëm
Makina më "leshatore" në botë (FOTO LAJM) Maria Lucia Mugno është pronarja e makinës më “leshatore” në botë. Maria e ka mbuluar makinën e saj të gjithën me flokë
Lucia Javorcekova, çiklistja hot që bën tifo për Hamsik (FOTO LAJM) Quhet Lucia Javorcekova, modele dhe sportise nga Sllovakia. Bukuroshja është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku edhe
Kandidati i ASHE për Bashkinë e Librazhdit padit Luçiano Boçin Kandidati i ASHE në Librazhd ka paditur deputetin e PD-së, Luçiano Boçi për shpifje dhe dëmtim imazhi. Ditën e sotme, ka
Goli i Chicharitos bën krenare Lucia-n (FOTO LAJM) Goli i Javier Hernandez, që dërgoi Real Madrid në gjysmëfinalet e Champions League, nuk ka gëzuar vetëm tifozët "Los Bla
Romanca Chicharito-Lucia në kulmin e saj (FOTO LAJM) Lidhja e dashurisë mes Javier Hernandez dhe gazetares Lucia Villalon tashmë është zyrtare. Reporterja e Formula 1 e konf