999 rezultate për

lucia

Luciano Spalletti nuk përmbahet, përplaset me gazetarin Luciano Spalletti është treguar i papërmbajtur pas ndeshjes ku u ndal me një barazim kundrejt Firences. NW një prono
Nuk përmbahet modelja sllovake, i heq të gjitha në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova u bë e famshme vitin e kaluar për shkak të lidhjes me mbrojtësin e Interit Milan Skinjarin. Ajo ta
Luciana Campolongo tifozja e Juventusit i vë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Luciana Campolongo është një nga tifozet më të zjarrta të Juventusit. Ajo është me profesion balerine, por Juventusit nu
Luciano Moggi rikthehet te Juventusi pas shumë vitesh si vizitor (FOTO LAJM) Ish-drejtori i përgjithshëm dhe këshilltari i presidentit Gazmend Demi te Partizani , Luciano Moggi kishte kohë që nuk d
Zbulohet prapskena, Spalletti ishte pranë Juventusit në vitin 2014 Në prag të derbit të sotëm me Juventusit dhe Interit, Gazeta dello Sport ka zbuluar një prapskenë majft Interesant, shk
Nga duelet në fushë tek ato në stol, bilanci mes Allegrit dhe Spalletti Toskanë, me batutën gjithmonë gati dhe një ironi thumbuese. Por gabon rëndë ai apo ato që guxojnë t’u prekin skuadrat re
Mbrojtësi kroat në dyshim për Interin kundër Tottenham Mbrojtës i majtë i Interit, Sime Vrsaljko duket se do të mungojë kundër Tottenham Hotspur, pasi që është stërvitur veçma
Buzëqesh Inter, i rikthehet një yll në prag të derbit Skuadra e Interit duhet të buzëqeshë pasi dëmtimi i mesfushorit Vecino nuk është i rëndë dhe lojtari pritet të jetë në l
Moggi bën për ujë të ftohtë Pogba-n Ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Luçiano Moxhi e ka kritikuar së fundmi yllin e Manchster United, Paul Pogba. N
"Tërbohen" intersitët, kërkojnë këtë trajner Interi pësojë një humbje drastike ditën e djeshme kundër Parmas edhe pse ndeshja luhej në "San Siro". Pas kësaj tifo
Zyrtare: Luciano Spalletti rinovon kontratën me Interin Luciano Spalletti dhe Interi do të vazhdojnë të punojnë së bashku edhe për tre vite të tjera. Rinovimi i trajnerit i
"Heroi" i Atletico Madrid feston me "shqiponjë" (VIDEO) Atletico Madrid ka triumfuar ndaj Arsenal vetëm me anë të penalltive (3-1). Shifrat në këtë ndeshje i ka zhbllokuar s
Luciano Spalletti flet për transferimin e Ronaldos tek Juventusi Luciano Spalletti ka folur në prag të sfidës miqësore ndaj Zenitit, duke bërë një koment të fazës përgatitore, por dhe t
Arrihet marrëveshja, Nainggolan kalon tek Interi Radja Nainggolan i ka pranuar kushtet e Interit para një transferimi të mundshëm te klubi zikaltër nga Roma, raporton Ga
Spalleti para Udineses karikon Interin për sprintin final drejt Championsit Luciano Spalletti në konferencën për shtyp para ndeshjes me Udinesen, kërkon që skuadra të shohë para dhe u kërkon gazet
Luciano Spalletti përgëzon Romën për atë që bëri kundër Barcelonës Trajneri i Interit, Luciano Spalletti përgëzoi Romën për ndehsjen e madhe kundër Barcelonës, duke i eliminuar spanjollët
Prekëse, vëllezërit binjakë ribashkohen pas 70 vitesh (FOTO LAJM) Dy vëllezër binjakë, të cilët u ndanë pas Luftës së Dytë Botërore, u ribashkuan nga Kryqi i Kuq pas gati 70 vitesh që is
Jeta ekstreme, 20 vjeçarja transformohet në një kukull çdo ditë (FOTO LAJM) Lucia punon si kujdestare për të moshuarit gjatë ditës dhe transformon veten në një kukull gjatë natës. Ajo është 20
Luciano Spalleti publikon listën e lojtarëve, mungon përsëri Icardi (FOTO LAJM) Luciano Spalletti ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për takimin e të dielës ndaj Bolognas. Nerazzurrët jan
Demokrati nuk përmbahet, flirton hapur me moderatoren simpatike (FOTO LAJM) Deputeti i PD-së, Luçiano Boçi sot ishte i ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora News. Gjatë bisedës, mes tij dhe mod