999 rezultate për

lubonja

Liri Lubonja bën Kadarenë për "një lek": Ju tregoj lidhjet e Todit dhe Fatosit Ata dikur kanë qenë miq shtëpie. Ndanin mendime, shkëmbenin dorëshkrime, libra… Miqësi që vazhdoi edhe pas rënies së sis
Liri Lubonja i përgjigjet Kadaresë: E vërteta për lidhjet e Todit me Fatosin Ata dikur kanë qenë miq shtëpie. Ndanin mendime, shkëmbenin dorëshkrime, libra… Miqësi që vazhdoi edhe pas rënies së sis
Kadare i nxjerr të "palarat" Lubonjës: I rëndomtë, ka akuzuar babanë e tij Shkrimtari i madh Ismail Kadare në një intervistë ekskluzive për emisionin “Studio e Hapur” të gazetares Eni Vasili në N
Paralajmërimi i Lubonjës: Kam frikë se Basha do të bjerë në kurthin e Ramës Nuk është hera e parë që kryeministri Edi Rama i propozon një bashkëpunim konstruktiv opozitës ashtu siç bëri dhe sot, p
Lubonja “ia plas” në sy Fevziut: Nuk je më i pavarur Mbrëmë “Opinion” ka festuar 20-vjetorin e tij dhe gjatë pritjes nuk kishte si të mungonte edhe figura e pandarë e analis
A do t’u rikthehen shqiptarëve vizat në zonën “Shengen”? Analisti Fatos Lubonja ka folur sot mbi mundësinë e rikthimit të vizave për shqiptarët, duke marrë shkas edhe nga kërkes
Lubonja sulmon Ramën: Me këto dëgjesat po bën “show” sikur është në fushatë Analisti Fatos Lubonja ka komentuar dëgjesën e kryeministrit Rama me qytetarët e Vlorës ditën e sotme, ku pati “përplasj
Lubonja "zbulon" politikanin që do ta frenojë Ramën në mandatin e tij Analisti Fatos Lubonja ka folur sot në rubrikën “Opinion” në News24 për situatën pas zgjedhore, pak ditë para betimit të
Lubonja kundër Ramës: Në administratë mban erë spastrimesh Analisti Fatos Lubonja e sheh me shqetësimin lëvizjen e kryeministrit Rama për të nisur një fushatë monitorimi për cilës
Lubonja: Përplasja PS-LSI po sjell probleme, ja kush e përcakton votën Analisti Fatos Lubonja ka komentuar procesin e votimit në Shqipëri dhe incidentet e rënda që janë shënuar deri më tani.
Fatos Lubonja: Flini të qetë, tani nuk ndryshon sistemi shkërdhatokratik Analisti Fatos Lubonja në një analizë të publikuar së fundmi thotë se aksioni opozitar i Lulzim Bashës nuk ia arriti qël
Lubonja: Marrëveshja me Ramën, pazar! Analisti Fatos Lubonja thotë se marrëveshja e arritur mes kreut të mazhorancës Edi Rama dhe kreut të opozitës, Lulzim Ba
Lubonja: Ja çfarë nuk pati protesta e Bashës Analisti Fatos Lubonja thotë se ndryshe nga shqetësimet e ngritura gjatë ditëve të fundit, ka qenë e qetë dhe pa inciden
Dokumenti, Lubonja në burg nuk pranonte të punonte në minierë Ish-drejtori i Arkivës në Ministrinë e Brendshme, Kastriot Dervishi ka publikuar një dokument në FB ku tregon se si me a
Fatos Lubonja kandidat për President? Ja çfarë thotë analisti Në studion e lajmeve në “News 24, analisti i njohur Fatos Lubonja ka folur lidhur me mundësinë e kandidimit të tij për p
Kur Fatos Lubonja dëshmonte kundër të atit… (FOTO LAJM) Fatos Lubonja në dëshminë e tij para hetuesisë, marrë në vitin 1975 ku flet për simpatinë që i ati, Todi kishte për Ism
Lubonja: Meta ka të drejtë, Rama po na zhyt në baltë Analisti Fatos Lubonja ka reaguar në lidhje me debatin PS-LSI në rubrikën “Opinion” në “Neës 24”, ku ka treguar mënyrën
Fatos Lubonja: Ja si zgjidhet kriza politike! Analisti Fatos Lubonja ka komentuar sot në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, situatën politike, kur më
“Qenke idiot ti!” Zbulohet videoja e sherrit të Lubonjës me Andi Bushatin (VIDEO) Përgjatë emisionit të “Të Paekspozuarit” ka plasur një debat shumë i ashpër mes Fatos Kubonjës dhe Andi Bushatit. Pa
Sherr i ashpër “live” mes Fatos Lubonjës dhe Andi Bushatit: Ti qenke idiot... Në përfundim të emisionit “Të Paekspozuarit”, kur ora po shkonte 12 e natës, Fatos Lubonjën nuk e kanë mbajtur më nervat