999 rezultate për

luani

Deklaratë bombë nga Greqia, kreu i opozitës paralajmëron Ramën: Mos luani me vendin tonë! Kryetari i partisë Demokracia e Re, partia opozitare në Greqi, Kyriakos Mitsotakis, ka kritikuar ashpër Qeverinë e Tsipr
"Manaj është 'kafshë', ka kurajo luani" Ish-trajnerii Interit, Luigi Simoni në karrierën e tij ka drejtuar disa nga lojtarët më të njohur të futbollit botëror d
Luani Codingame dhe përmirsoni aftësitë tuaja në programim Loja e re e quajtur Codingame është ndërtuar për të praktikuar aftësitë tuaja programuese duke luajtur njëkohësisht lojë
Mourinho: Është faji im, 2-3 lojtarë se meritonin të luanin (VIDEO) Jose Mourinho ka mbetur shumë I zhgënjyer nga paraqitja e disa lojtarëve të tij ndaj City-it. Portugezi është shprehur s
Luani sulmon foshnjën përpara kamerave ( VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një foshnjë është sulmuar nga një luan në një studio televizive dhe kur rojtari i tij l
Personat e shenjës së luanit janë lidera të lindur! Ja liderat "luanë" që i njeh gjithë bota (FOTO LAJM) Besoni apo jo në astrologji, disa shenja vërtetojnë që vertet njerëzit mbajnë karakteristikat e shenjave të hosroskopit
Hakmarrja Pokemon Go, kujdes kur luani (VIDEO) Fenomeni më i ditëve të fundit, padyshim është loja Pokemon Go. Të gjithë e luajnë dhe janë aq të dhënë pas saj sa ha
Ja sa kalori humbisni kur luani "Pokemon Go" Loja më e përfolur e momentit, "Pokemon GO", ka marrë shumë lëvdata duke qenë se nxit përdoruesit e saj që të dalin në
4 lojrat që padyshim duhet ti luani të paktën një herë(FOTO LAJM) Pjesa më e madhe e njerzëve që posedojnë një smartfon, padyshim që në të gjenden dhe lojra. Lojra të cilat harxhojnë nj
“E turpshme, lojtarët rumunë shtriheshin në tokë në vend që të luanin futboll" Mbrëmjen e djeshme, Shqipëria ngriti flamurin në Francë me një fitore të madhe kundër Rumanisë, duke lënë të hapur portë
Deshamp apeloi lojtarët: S'po luani miqësore me Shqipërinë Paraqitja e Shqipërisë në pjesën e parë të ndeshjes kundër Francës ka detyruar trajnerin Didier Deshamp të marrë masa dr
Ja mesazhi emocionues i Dukës për lojtarët e Kombëtares Lideri i Federatës së Futbollit të Kosovës, Armand Duka ka motivuar skuadrën e Kombëtares. Shqipëria humbi 1:0 në nde
Luani sulet drejt fëmijës, ja çfarë e shpëton atë! (VIDEO) Përmes videos do të shikoni momentin kur një luan gjigant i sulet një fëmije. Video është realizuar në një kopsht zoolog
Ja ku luanin lojtarët e Leicester kur Ranieri ishte trajner i Romës (FOTO LAJM) Leicester City është surpriza më e bukur e këtij sezoni në futbollin ndërkombëtar. Të gjithë specialistët, tifozët flasi
Rrëfimi i Guardiolës: Pa Cruyff-in nuk do të isha asgjë në futboll Pep Guardiola ka folur për herë të parë pas ndarjes nga jeta të Johan Cruyff. Pep që njihet si trashëgimtari më origjina
Momenti shokues kur luani sulmon fëmijën në Rusi (FOTO-VIDEO) Ky eshte momenti shokues kur nje kelysh luani sulmon nje femije, teksa ky i fundit po eksploronte nje kopesht zoologjik
Hapen arkivat, koha kur Rama dhe Beqaj luanin basketboll në Shkodër Një foto e rrallë e cila daton në vitin 1986 na kthen pas në kohë, kur Rama e Beqaj luanin basketboll në Shkodër. Ve
Kur qeni luani futboll (VIDEO) Futbolli nuk është një sport që mund të luhet nga njerëzit. Një video që është bërë shumë virale në rrjetet sociale treg
Pirlo: Ne donim vetëm të luanin, tani të rinjtë mendojnë për fotografitë Futbolli ka ndryshuar me kalimin e viteve. Andrea Pirlo në një intervistë për “Gazzetta dello Sport”, ka kritikuar të ri
Ja si e pësoni nëse luani me baraspeshën (VIDEO) Përmes kësaj video ju do të shikoni se si shpesh besimi i tepërt që ne mund të kemi te baraspesha jonë mund të na shkakt