999 rezultate për

luani

Koha kur Neymar dhe Coutinho thonin se kishin ëndërr të luanin për Realin e Madridit Neymar dhe Coutinho janë shfaqur në titujt e gazetave kryesore dhe kanë qenë në qendër të shumë diskutimeve këtë verë, p
Burrat filmohen duke rrahur brutalisht luanin e lidhur të kopshtit zoologjik (VIDEO) Në internet po qarkullon një video e realizuar në Lindjen e Mesme, ku shihen dy burra teksa rrahin një luan të ri në mos
Vdes 10 vjeçarja, e sulmoi luani në oborrin e shtëpisë Teksa po luante në oborrin e shtëpisë një vajzë ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Kjo pasi vajza është sulmuar nga një
“Luani i Mosulit”, luftëtari i infiltruar që futi në kurth ISIS-in Një ushtar në një mision të rrezikshëm për të mbledhur informacione të rëndësishme brenda “Shtetit Islamik”. Jo vetëm ka
Kur vërsulet luani, betejë e ashpër për mbijetesë (FOTO LAJM) Këto fotografi të pabesueshme kanë kapur momentin kur një luan i uritur u turr të vriste përpara se ta shqyente prenë e
Tani mund ta luani “Super Mario” në rrugë (VIDEO) Shumë prej të rinjve janë rritur me lojën e famshme ‘Super Mario’, ndërsa tani vjen në një version tjetër që mund të luh
Daçiç kërcënon shqiptarët: Mos luani me zjarrin! Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, ka kërcënuar sot shqiptarët e Kosovës duke i thënë që të mos luajnë me zjarri
Zbulohen fjalët e De Biasit pas humbjes me Italinë: Nuk po luani për flamur! Flamuri, ky është elementi që Shqipëria ka humbur pas pjesëmarrjes historike në Kampionatin Europian. Kjo ka qenë arma
Topi paralajmëron opozitën: Mos luani me zgjedhjet, do përballeni me një rrezik të madh Ish-presidenti Bamir Topi ka reaguar pas vendimit të opozitës për të mos marrë pjesë në zgjedhje. Ai ka deklaruar se
Të rinjtë shqiptarë me shqiponjë, Anonymous Albania paralajmëron Greqinë: Mos luani me ne Anonymous Albania ka publikuar një mesazh të fortë ku i drejtohet shtetit grek, duke u kërkuar të heqin dorë nga provoki
Balaj ëndërron Botërorin: Do të ishte si të luanim në shtëpi (VIDEO) Bekim Balaj shpreson të luajë edhe në "Botërorin 2018" që do të zhvillohet në Rusi. Në një prononcim për faqen zyrtare t
Vuçiç mesazh shqiptarëve: Mos luani me mjete dhe me armë Kryeministri serb Aleksandar Vuçiç ka thënë se nuk ka shpresa të mëdha përpara vazhdimit të dialogut me Prishtinën nesër
Serbët e Kosovës i luten Beogradit: Mos luani me "trena" se po na rrezikoni jetën Gazetari serb, Darko Dimitrjevic i cili vjen nga Gorazhdeci i Pejës ka thënë: “Të gjithë ne në jug të Ibrit duam të jeto
Thirrja e Shoqatës së Futbollistëve: Mos shkoni të luani në Serbi Shoqata e Lojtarëve Profesionistë të futbollit këshillon lojtarët që të luajnë kudo, por jo në Serbi. Ky institucion ka
Nëse shqiptarët nuk lëshojnë pe, "luani" Gruevski do të bëhet "qengj" Edhe pak ditë kanë mbetur nga afati për formimin e qeverisë së re në maqedoni, edhe pse ende nuk ka asnjë koalicion që t
Truqi / Vrasja e ambasadorit rus, autori: Mos luani me ne! (VIDEO) Ngjarja që tronditi opinionin botëror në Ankara, pritet të shkaktojë shumë debat në lidhje me sigurinë në jetën e përdit
Dëshironi të jetoni sa më gjatë? Luani tenis Një studim i bërë nga “Sydney Medical School” dhe i publikuar në “British Journal of Sport Medicine” zbulon qw tenisi re
Enkel Alikaj: Luanim duke ngrenë byrekë para ndeshjes Enkel Alikaj, një nga pesë anëtarët e “grupit armiqësor” që u pezulluan nga skuadra e Elbasanit për shkak se kanë nxitur
Ja si të luani "Super Mario" në iPhone (VIDEO) Viti 2016 ishte viti i Pokemon Go, por një lojë e re që do të lançohet së shpejti në Android dhe iOS pritet që të luhet
Veles / Po luanin bixhoz, vret shokun me 5 plumba Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e djeshme në Veles, Maqedoni, ku një shtetas maqedonas 31 vjeç ka ndërruar jetë