999 rezultate për

luan

Lazio "hidhëron" Kosovën, Muriqi nuk luan ndaj Maqedonisë Klubi italian, SS Lazio, përmes një komunikate zyrtare ka njoftuar se Vedat Muriqi do të mungojë deri në mes të muajit t
Nga Lori Hoxha te Mozzik, zbulohen ftuarit e parë të "Shiko Kush Luan" (FOTO LAJM) “Shiko kush Luan” rikthehet në ekran më 26 shtator pas shumë muajsh që kur u ndërpre dhe gjëja për të cilën ishim më shu
E kanë zilinë e lindur! Ruhuni nga keto shenja horoskopi Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
Bien shifrat, kaq të prekur me COVID-19 u zbuluan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në 24 orët e fundit ka njoftuar se katër persona kanë humbur betejën me C
Ndarje e bujshme, Cardi B firmos dokumentet e divorcit nga Offset Reperja e njohur, Cardi B ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti i saj Offset, pas 3 vitesh së bashku. Cardi ka firm
Pozon për firmën e njohur, Luana Vjollca e parezistueshme me setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Luana Vjollca është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Luana duket shumë e angazhuar edhe në muzikë,
Wijnaldum nuk luan nga vendi, Barcelona hedh sytë nga Thiago Thiago Alcantara vazhdon të jetë lojtari që bënë Barcelonën të kalkulojë. Barcelona vazhdon të jetë aktive në merkato
"Mos u bëni vonë si unë": Turku përlot me mesazhin pak para se të vdiste nga koronavirusi Koronavirusi ka vrarë 929 mijë persona deri më tani në të gjithë botën, ndërkohë që efektet financiare janë të pallogari
Luana i jep fund lidhjes me biznesmenin pas 4 vitesh? Shkak këngëtari i famshëm (FOTO LAJM) Showgirl i njohur, Luana Vjollca, i ka dhënë fund historisë 4-vjeçare me biznesmenin e njohur nga Kosova, Krenar Çoçaj,
Arrestohet babai me dy djemtë në Elbasan, çfarë zbuluan blutë Policia e Elbasanit ka arrestuar tre shtetas, si dhe është shpallur në kërkim policor bashkëpuntori i tyre. Ata janë
Nëntë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuluan "Shqiponjat" Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 9 shtetas si dhe ka proceduar penalisht 2 shtetas dhe një tjetër është shpal
Qëlluan me armë në ajër, "Shqiponjat" vënë në pranga dy vëllezërit Policia e Kolonjës ka finalizuar operacionin policor "Novosela" duke arrestuar dy vëllezër. Operacioni nga Komisariat
Muriqi zbarkon sot në Romë, kjo pritet të jetë rroga e "luanit" Dardan Vedat Muriqi është pranë zyrtarizimit të transferimit në Lazio. Pas shumë vonesash, duket se ka ardhur momenti për tr
Janë ndarë? Luana sapo i tregoi botës se është "arratisur" me Krenarin (FOTO LAJM) Krejt papritur ditët e fundit në media qarkulloi lajmi se Luana dhe Krenari i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Dy ish
FORMACIONI/ Si do të luante Juventusi i Pirlos me Suarez, treshja e sulmit do të ishte e frikshme (FOTO LAJM) Sipas gazetës spanjolle Marca sulmuesi uruguaian Luis Suarez ka arritur marrëveshje me Juventusi dhe pritet transferimi
Luana i ka dhënë fund lidhjes me Krenarin? Zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë kthyer prej kohësh në një ndër çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale.
Luana i jep fund lidhjes me biznesmenin, e festoi ditëlindjen pa të? Më datën 2 shtator, moderatorja e njohur Luana Vjollca festoi 29-vjetorin e lindjes. Nuk kishte se si në këtë speciale p
"Kujdes ekipet e vogla", Cikalleshi: Me Lituaninë do shikoni luanë në fushë Sokol Cikalleshi i hapi rrugën triumfit të Kombëtares ndaj Bjellorusisë. Bomberi kavajas shënoi golin e parë në fitoren
Çfarë do të ndodhte nëse Messi dhe Ronaldo do të luanin me një ekip, disa nga pyetjet e mëdha që marrin përgjigje Shumë pak besojnë se Lionel Messi do të luajë së bashku me Cristiano Ronaldon në Juventus. Por nëse do të ndodhte, si
"Kam marrë një hajmali me vete", Reja tregon kush luan ndaj Bjellorusisë U mbajt ditën e sotme konferenca për shtyp e trajnerit Edi Reja dhe kapitenit Elesid Hysaj. Tekniku italian foli në prag