999 rezultate për

luan

Si u zbuluan autorët e vrasjes së Gentjan e Nezir Beqirit, dëshmia që fundosi 41-vjeçarin në Greqi Një 41-vjeçar nga Gjirokastra, i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë dhe i dyshuar si vrasësi i personit që e
Dafina ish e dashura e Krenarit, reagimi i papritur i Luanës për këngëtaren (FOTO LAJM) Që kur u zbulua lidhja e saj me Krenarin, Luana dhe Dafina janë parë në raport me njëra-tjetrën si ‘partnerja dhe ish-p
U qëllua me dy plumba në kokë dhe një në hundë, flet shefi i Policisë Bashkiake Mentor Hasanaj, drejtori i Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe ndaj të cilit u bë një atentat ditën e djeshme në qyt
E lidhur me një deputet? Reagon aktorja shqiptare Aktorja Arta Elezaj ishte të shtunën mbrëma e ftuar në “Shiko Kush LUAN” ku ka folur lidhur me një nga lajmet e fundit p
Shifrat mbeten të larta, sa të infektuar u zbuluan sot Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë kryer 943 testime nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 168 qytetarë të prekur nga v
Robinho ikën "pikiatë", kthehet në Brazil dhe luan për 10 dollarë në muaj Karriera e Robinho ka rënë tashmë në pikën më të ulët të mundshme. Dikur një super-yll në botën e futbollit, Robinho
Panucci zbulon prapaskenat me Kumbullën: E thirra kur s’luante fare te Verona, është mbrojtës modern Marash Kumbulla është lojtari i momentit në Kombëtaren tonë. Pas vetëm një sezoni në Serie A me Veronën ai i bëri të gji
"Çfarë surprize", Krenari ia bën më të bukur ditën Luanës (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë janë tashmë të njohur me zyrën e Luana Vjollcës pasi moderatorja e "Shiko Kush Luan" kalon një pjesë
Struci mund të vrasë një luan, çfarë duhet të dini për shpendin më të madh në botë (FOTO LAJM) Strucët janë zogj të mëdhenj, pa fluturim, që kanë këmbë të gjata dhe një qafë të gjatë që del nga një trup i rrumbullak
Kosova merr një tjetër goditje para ndeshjes me Maqedoninë: Muriqi nuk luan Kombëtarja e Kosovës nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Vedat Muriqit për ndeshjen kundër Maqedonisë së Veriut.
Çmimi Nobel në Mjekësi për 2020, fituesit mjekët që zbuluan virusin e Hepatitit C Çmimi Nobel i këtij viti iu dha tre shkencëtarëve, të cilët kanë dhënë një kontribut vendimtar në luftën kundër hepatiti
Luana zëvëndëson kapitenin, "Shiko kush luan" sonte me një personazh të ri (VIDEO) Puntata e sotme e “Shiko Kush Luan”, veç të ftuarve të rinj do të na njohë edhe me kapitenin e ri të skuadrës blu… Rezar
Të dy në Tiranë, zbulohen planet e fundit të Luanës dhe Krenarit (FOTO LAJM) Krejt papritur në fillim të muajit shtator në media qarkulloi lajmi se Luana dhe Krenari i kanë dhënë fund lidhjes së ty
Me shpejtësi të madhe në rrugë, policia nxjerr pamjet (VIDEO) 24 patenta janë pezulluar në pak orë gjatë kontrolleve të policisë mbrëmjen e djeshme në aksin në Sauk-Teg-Kashar. N
KPA shkarkon nga detyra gjyqtarin Luan Dervishin Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin e Apelit të Shkodrës Luan Dervishi. Trupi gjykues i pë
"Sadna luan skenat e nxheta vetëm me mua", befason Alek (FOTO LAJM) Aktorët Sara Khan dhe Angad Hasija u bënë shumë të njohur në vendin tonë nga seriali indian “Bidaai”, ku luanin rolin e
"Kush na mori mësysh", pas puntatës së parë Luana has probleme me emisionin (FOTO LAJM) Një javë më parë, moderatorja e njohur Luana Vjollca u rikthye në ekran me emisionin e saj “Shiko kush luan”, i cili ësh
Tirana luan sot për historinë ndaj Young Boys 1 muaj pa asnjë ndeshje zyrtare për shkak të bojkotit të kampionatit, sfida e fundit është finalja e Superkupës së Shqip
Ka bërë gati divorcin? Fotot joshëse të Kim Kardashian zbuluan marrëdhënien me Kany (FOTO LAJM) Lidhja e Kim Kardashian dhe Kanye West ka qenë nën vëzhgim pas raportimeve se ata mund të divorcohen. Por disa fotogr
Luana Vjollca flet për planet e së ardhmes: Dasmë tradicionale apo private? (VIDEO) Tani të ftuarit e "Shiko Kush Luan" nuk do t'i shihni vetëm në ekran, por Luana ka vendour "t'i shfrytëzojë" edhe për ka