999 rezultate për

luan

S'mund të duket shëmtuar, Luana ndryshon look dhe surprizon ndjekësit (FOTO LAJM) Luana Vjollca është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Moderatorja e njohur merr gjithmonë vëmendjen
Shkak borxhi 600 euro, Dëshmia e të riut në Athinë: Babai doli para plumbave (VIDEO) Një borxh prej 600 eurosh që djali i viktimës i kishte autorit të dyshuar të ngjarjes ishte shkak i vrasjes së babait të
E nxorrën në pritë, si dy persona të maskuar qëlluan me breshëri ndaj 45 vjeçarit në Milot Të tjera detaje zbardhen nga ngjarja që ndodhi ditën e sotme në Milot, ku një 45 vjecar mbeti i plagosur. Mësohet se
53-vjeçari u vra dhe djemtë ia plagosën, pistat e krimit tragjik ndaj familjes shqiptare në Greqi Në xhamin e kafenesë vrimat dhe shenjat e lëna nga plumbat shihen qartë. Edhe në ambientet e brendshme apo para hyrjes,
Rezarti i kujtoi Gërdecin dhe i përmendi të atin, i kthehet Kleoniki: Dele të politikës (FOTO LAJM) Dy ditë më parë i gjithë rrjeti u mbush me lajme rreth debatit mes modeles dhe këngëtares Kleoniki Delijorgji dhe Rezart
Përgjimet zbuluan lidhjet, zyrtarët e Skraparit mbeten në burg: Zhduke drogën! Janë dashur 7 muaj hetime për të zbuluar grupin prej 23 personash që kultivonte lëndë narkotike në zonën e Skraparit.
Luana tmerroi ndjekësit, po mbyll përfundimisht karrierën televizive? (FOTO LAJM) Luana Vjollca zbuloi para disa ditësh se “Shiko kush luan” po i vjen fundi dhe për këtë sezon. Moderatorja dhe autorja e
Gazetari i Sky Sport "thumbon" Taren dhe Inzaghin: Muriqi titullar përpara Caicedo? Vedat Muriqi deri tani nuk ka treguar asgjë te Lazio, të paktën për të justifikuar sadopak atë investim të madh prej 18
Policia Rrugore nuk fal drejtuesit e automjeteve, kaq leje drejtimi u pezulluan sot "Policia Rrugore do jetë prezente kudo, me radarë e dragera, jo për të shtuar numrin e gjobave, por për të parandaluar k
Luana e pranon për herë të parë: Jam e dashuruar Moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca ka përgatitur një puntatë speciale në "Shiko kush luan" mbrëmjen
Marin Mema flet hapur: Kam shumë kohë që jam i lidhur Marin Mema ishte i ftuari i autores dhe moderatores Luana Vjollca mbrëmjen e parë të vitit 2021 neM
Bashkë apo të ndarë? Si e kaluan natën e ndërrimit të viteve familja Aliu (FOTO LAJM) Nuk e dimë nëse kjo është një shenjë e keqe, por Mozzik dhe Loredana nuk po e presin bashkë ndërrimin e viteve. Reperja
Nuk u rezistoni dot! 3 shenjat më të bukura të horoskopit Binjakët Edhe nëse janë duke ecur, notuar apo vetëm duke qëndruar në një kafe, gjithmonë do të vini re një “Binjak”.
Ja si luan Chelsea nën urdhrat e Tuchel (FOTO LAJM) Thomas Tuchel raportohet se do të jetë trajneri i ri i Chelsea. Skuadra londineze nuk është e kënaqur me trajnerin La
Nuk i reziston dot asnjë njeri, 3 shenjat më të bukura të horoskopit Binjakët Edhe nëse janë duke ecur, notuar apo vetëm duke qëndruar në një kafe, gjithmonë do të vini re një “Binjak”.
Qëlluan drejt një automjeti, detaje nga arrestimi i dy të rinjve në Lezhë Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me arrestimin e dy të rinjve, Redion Hysa dhe Sokol Hysa, për të cilët policia
Qëlluan me armë në ajër duke terrorizuar banorët, arrestohen dy persona Policia e Lezhës ka arrestuar dy persona, të cilët qëlluan me armë zjarri në ajër duke terrorizuar edhe banorët. Ngjarja
Nisi pushimet, Messi nuk luan ndaj Eibar Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, nuk do të paraqitet per ekpin e tij në ndeshjen ndaj Eibar që do të luhet në kuadër
I lidhur me shoqen e Kim Kardashian? Futbollisti shqiptar tregon të vërtetën e mesazhe (FOTO LAJM) Liridon Krasniqi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën. Së fund
Emisionet e tyre bëjnë namin, misteri pse Luana dhe Bora u "përjashtuan" nga klipi festiv (FOTO LAJM) “Top Media” ka publikuar edhe këtë Krishtlindje këngën e fundvitit, të shndërruar për 19 vite në një traditë të televizi