999 rezultate për

luajtur

Rama banorëve në Lezhë: Më keni luajtur mendsh... (VIDEO) Rruga e Torrovicës ka qënë prej vitesh një shqetësim i madh për banorët e Lezhës. Së funmdi kjo rrugë ka filluar pun
TRONDITËSE/ Shefki Kuqi e thotë troç, më kërkuan para për të luajtur me Kombëtaren Shqiptare Ylli kosovar i futbollit, Shefki Kuqi, që është shqiptari i parë i Kosovës që ka luajtur në Premierligë. Në një inter
Salihi "var këpucët në gozhdë", 52 minuta në ndeshjen e lamtumirës Për çdo sportist vjen një moment kur duhet të thotë mjaft dhe të lërë karrierën e tij. E shtuna ishte dita e sulmuesit s
Hamdi Salihi mbyll karrierën si futbollist por mbetet në futboll Hamdi Salihi i jep fund karrierës në futbollin e luajtur. Ky është lajmi që ka dhënë sot ish-bomberi i kombëtares, me 11
E bujshme! Një tjetër sulmues i rëndësishëm tërhiqet nga Argjentina Gonzalo Higuain ka lajmëruar tërheqjen e tij nga përfaqësuesja Argjentinase. Sulmuesi i Chelsea-t ka befasuar të gjithë
Pogba thur elozhe për Solskjaer Paul Pogba thotë se Ole Gunnar Solskjaer, që zyrtarizoi sot një kontratë 3-vjeçare si trajner i Manchester United, i ka
Ismajli: Kam vuajtur shumë për të mbrritur deri këtu, Turqia nuk na tremb Mbrojtësi i Hajduk Split, Ardian Ismajli ka dalë në konferencë për shtyp teksa foli për dy ndeshjet që Shqipëria do të l
I afërmi nxjerr "sekretin": Mbappe e sheh veten duke luajtur në Madird Kylian Mbappe ka qënë emri më i lakuar për një transferim të mundshëm për tek skuadra e Real Madridit. Por deri më t
Grezda rikthehet në fushë pas 3 muajve Eros Grezda është rikthyer sot në fushë me Rangers në sfidën e kampionatit që skuadra skoceze ka luajtur ndaj Kilmarnock
Rrëfehet Nainggolan: Monchi më largoi nga Roma Radja Nainggolan ka luajtur në 26 ndeshje me Interin teksa ka shënuar dhe 4 gola. Por mesfushori belg ka shpjeguar arsye
Casillas e mbyll karrirën tek Porto Iker Casillas do të luajë për Porton edhe për një tjetër sezon. Portieri spanjoll ka një klauzolë me të cilën, nës
Dy të mitur vrasin barbarisht një 3-vjeçar Një fëmijë tre vjeç është gjetur i vdekur, vetëm një kilometër larg shtëpisë së tij. Vogëlushi kishte dalë për të luajtu
Simeone: Komplimente kundërshtarit Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone, i ka bërë komplimentet rivalëve në përfundim të ndeshjes. "Ata kanë luajtur s
Allegri: Kemi luajtur me shpirtin e duhur sonte Massimiliano Allegri, trajneri i Juventus, ka vlerësuar paraqitjen e bërë nga skuadra e tij në ndeshjen e fituar 3-0 kun
Spalleti: Nuk flas për Icardi-n, çdogjë që them trasmetohet ndryshe Interi arriti të marë një fitore mjaft të rëndësishme ndaj Spal brenda në San Siro duke I qëndruar ngjitur Milanit për v
Ndeshja më e ftohtë në histori, lojtarët luajnë në temperatura ekstreme (VIDEO) Një ngjarje e rrallë për sa i përket historisë së futbollit ka ndodhur në kampionatin amerikan. Sipas raportimeve në
Fantastik Sadiku, dhuron asist vendimtar për Luganon (VIDEO) Armando Sadiku, sapo kalojnë javët po bëhet shumë deçiziv për skuadrën e tij. Në ndeshjen e sotme kundër ish-ekipit të t
Hysaj përfundon në stol ndaj Juventusit Elseid Hysaj do ta nisë nga stoli supersfidën e mbrëmjes me Napolit dhe Juventusit e cila starton në orën 20:30 në San P
Lushaj: Refuzova Italinë për të luajtur për Shqipërinë Talenti, Klaudio Lushaj është ftuar në Kombëtaren e moashve U-17. Lushaj në një interevistë ka thënë se ka refuzuar
Benzema: Më parë kam luajtur për Ronaldon Karim Benzema po kalon nëpër një formë të mirë në këtë sezon, andaj ka zbuluar se çfarë kishte ndodhur me të. Sulmues