999 rezultate për

luajtur

Ishin duke luajtur futboll, rrufeja dëmton lojtarët në fushën e lojës (VIDEO) Një ndeshje futbolli midis dy shkollave në Xhamajkë, për pak sa nuk është kthyer në një tragjedi. Gjatë zhvillimit të
Prezantohet Rebic: Kur dëgjova për Milanin, nuk hezitova të firmos Futbollisti i ri i Milanit, Ante Rebic, beson se është gati për të luajtur për kuqezinjtë. Rebic erdhi te Milani në m
Ramos: E admiroj Premier Leaguen Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos ka dhënë një prononcim së fundmi për “Gazzeta dello Sport”. Ramos u shpreh gjatë
Humbja e Kombëtares, komenton ish-drejtori i shtypit në FSHF Nga Gert Çarçani Shperthimi emotiv dhe i zakonshem pas humbjes me Francen serish ka rritur dozat e agresionit
Shqiptarët rikthehen në Hollivud, këtë herë me "Bad Boys 3" (VIDEO) Will Smith dhe Martin Lawrence rikthehen përsëri në rolet e tyre si dy policë në Majami, për serinë e tretë të filmit “B
Lippi: Conte do përfundojë duke luajtur me 3 sulmues Marcello Lippi ka zbuluar se pret që Antonio Conte të përfundojë duke luajtur me tre sulmues te Interi dhe jo me formaci
Prezantohet Sadiku, fjalët e para si lojtar i Malagas (VIDEO) Armando Sadiku do të vijojë tashmë aventurën te Malaga. Shqiptari është prezantuar sot para klubit spanjoll i ardhur si
Mbyllet merkatoja, Skënderbeu godet në fund Merkatoja e verës në Kategorinë Superiore u mbyll me plot 262 lëvizje. Ora 24:00 e së shtunës ishte afati i fundit për t
TRAGJIKE/ Vogëlushi vdes duke luajtur me celular: Prindër kujdes (VIDEO) Lojërat elektronike kanë bërë që mjaft fëmijë dhe të rinj të krijojnë varësi prej tyre, shpesh me pasoja të rënda për sh
Të famshëm që iu pëlqejnë video-lojërat (FOTO LAJM) Video-lojërat janë një formë popullore e argëtimit për njerëz të panumërt në të gjithë globin dhe të famshmit nuk bëjnë
Nga Henry te CR7, njihuni me 10 futbollistët më të mirë që kanë luajtur në Premier League Që kur u formua në vitin 1992, Premier League ka afruar disa prej futbollistëve më të mirë në historinë e futbollit.
Me dy modele të zhveshura, ylli i Bundesligës e "djeg" (FOTO & VIDEO) Ylli i Bundesligës, Vincent Koziello u zhvesh për të luajtur së bashku me dy motrat binjake Jakic, për të luajtur me top
10 vjeçari bën zbulimin e pazakontë, 11 vezë dinosaurësh (FOTO LAJM) Një nxënës i dashuruara pas shkencës ka zbuluar aksidentalisht një fole vezësh të fosilizuara të dinosaurëve duke luajt
ZYRTARE/ Enis Gavazaj befason me ekipin e ri Kukësi është përforcuar me një tjetër sulmues. Klubi verilindor ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me sulmuesin e
Ish-mbrojtësi i Kombëtares i jep fund futbollit të luajtur Ish-mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Armend Dallku, i ka dhënë fund futbollit të luajtur. Ka qenë klubi i Prishtinës
E BUJSHME/ Refuzon PSG-në, Coutinho mund të rikthehet tek Liverpool Blerja e Griezmann dhe mundësia për tu rikthyer edhe një herë Neymar ka bërë që braziliani Filipe Coutinho të mendojë la
Shfaqet Neymar pas akuzave të PSG-së, luan një sport ndryshe nga futbolli (VIDEO) Ylli i Paris Saint-Germain Neymar ende refuzon të kthehet në Francë për stërvitjet para-sezonale dhe në vend të kësaj ës
Mbrojtësi i Kombëtares nënshkruan me klubin e Seria A Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Kastriot Dermaku, do të luajë në sezonin e ardhshëm me Parmën, në Serinë A italiane.
Behrami largohet nga Udinese, firmos me ekipin e njohur Mesfushori shqiptar Valon Behrami është larguar nga kampionati italian, përkatësisht nga Udinese. Ai është transferua
ZYRTARE/ Chelsea gjen trajnerin e ri, arrin akordin me ish-legjendën e klubit Frank Lampard do të jetë trajneri më i ri i Chelsea-t. Klubi lodineze ka gjetur marrëveshjen me trajnerin e Derby-t teks